займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NARODOWY BIEG STULECIA na 10 km OD BAŁTYKU DO TATR

Miejsce i termin: Tarczyn, 2018-09-16
Organizator: • Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
• Współorganizator : Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.
• Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.
Opis zawodów: Trasa ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 10:15.
Zawodnicy na start muszą się zgłosić w godzinach 10-10:10.
Długość trasy z atestem PZLA: 10 km
Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 12.09.2018 do godz. 19:00
Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze biegu w dniach 15-16.09.2018
Biuro biegu będzie czynne 15 września od godz.16 do 20 i 16 września od godz. 8 do 10 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie, ul. Szarych Szeregów 8.
Wpisowe i wpłata: OPŁATA STARTOWA:
49 zł pakiet „standard” (udział w biegu, numer startowy, koszulka techniczna, plecaczek, dyplom, medal).
płatność można dokonywać wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej, wyłącznie w polskiej walucie narodowej. Transakcje obsługiwane są przez system płatności internetowych, który jest prowadzony przez spółkę PayU S.A. na podstawie odrębnego regulaminu opracowanego przez PayU S.A
Osoby dokonujące opłaty startowej po 13 września są zobowiązane do okazania dokumentu przelewu.
Organizator nie przewiduje zapisów po 13 września oraz w dniu zawodów w biurze biegu.
Zapisy zostaną zamknięte po osiągnięciu limitu 120 zawodników opłaconych, decyduje kolejność wpłat
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy startowej
Limit zawodników: 120
Strona WWW: https://tarczyn-polmaraton.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Paweł Kajetany 10 km BrakTAK
2 Andrzejewski Tomasz Radom 10 km REEBOK RUN CREWTAK
3 Arak Daniel Tarczyn 10 km BWJTAK
4 Augustyniak Mariusz Marki 10 km BrakTAK
5 Balcer Łukasz Otwock 10 km BrakTAK
6 Balińska Agnieszka Szkucin 10 km BALAX TEAMTAK
7 Baliński Wojciech Szkucin 10 km BALAX TEAMTAK
8 Bankiewicz Szymon Warszawa 10 km BrakTAK
9 Barto Sylwia Łoś 10 km BrakTAK
10 Bazga Anna Sękocin Stary 10 km BrakTAK
11 Bąbel Wojciech Huta Żabiowolska 10 km BrakTAK
12 Bera Adam Rzeszów 10 km PanTAK
13 Bieniek Ewa Tarczyn 10 km BrakTAK
14 Błaszczyk Anna Radom 10 km Biegiem Radom!TAK
15 Bobowska Anna Falenty Nowe 10 km BrakTAK
16 Bobowski Jacek Falenty Nowe 10 km BrakTAK
17 Buczek Natalia Tarczyn 10 km BrakTAK
18 Bulwicki Dominik Pułtusk 10 km Agromex PułtuskTAK
19 Churski Szymon Warszawa 10 km flexisolutions.plTAK
20 Cierniewski Maciej Stachowo 10 km BrakTAK
21 Cisek Mirosław Tomasz Piaseczno 10 km KONDYCJATAK
22 Czacharowski Bohdan Grójec 10 km KB Galeria WarszawaTAK
23 Czapska-Szymul Magdalena Warszawa 10 km BrakTAK
24 Czerniszewski Marcin Chynów 10 km BrakTAK
25 Dąbrowski Andrzej Józefów 10 km 1957TAK
26 Dołba Arek Lublin 10 km DOŁBA TEAMTAK
27 Drabik Agata Warszawa 10 km BrakTAK
28 Duś Karolina Tarczyn 10 km BrakTAK
29 Dytłow Sara Warszawa 10 km Adidas Runners WarsawTAK
30 Feduniewicz-Zmuda Anna Wylezin 10 km BrakTAK
31 Feller Arkadiusz Błędów 10 km BrakTAK
32 Ficoń Monika Warszawa 10 km BrakTAK
33 Filipek Grzegorz Józefosław 10 km Waniewski CoachingTAK
34 Glapiński Igor Tarczyn 10 km Tarczyński Klub Biegowy TAK
35 Gmaj Karolina Grójec 10 km BrakTAK
36 Gnieciak Ewa Tarczyn 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
37 Górski Paweł Błędów 10 km BrakTAK
38 Gradus Ilona Warszawa 10 km Adidas Runners WarsawTAK
39 Hołowacz Tomasz Warszawa 10 km KondycjaTAK
40 Jagielski Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
41 Jakubiak Artur Warszawa 10 km BrakTAK
42 Jarmoszko Anna Warszawa 10 km BrakTAK
43 Kacperska Izabela Tarczyn 10 km BrakTAK
44 Kaczor Michał Warka 10 km BrakTAK
45 Kaczorowski Krzysztof Radom 10 km BrakTAK
46 Kalinowski Janusz Warszawa 10 km Królewski Klub Biegacza PAP WarszawaTAK
47 Karolak Karol Łazy 10 km BrakTAK
48 Karolak Monika Łazy 10 km BrakTAK
49 Kasprzak Dariusz Warka 10 km KB Start Pułaski WarkaTAK
50 Kiljańczyk Dominik Tarczyn 10 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
51 Kowalczyk Piotr Warka 10 km BrakTAK
52 Kółkiewicz Anna Grodzisk Maz. 10 km BrakTAK
53 Krawczyk Hubert Błędów 10 km Sadownik błędów TAK
54 Krupa Anna Tarczyn 10 km BrakTAK
55 Kruszyńska Marzena Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
56 Kruszyński Grzegorz Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
57 Kubica Ewa Warszawa 10 km BrakTAK
58 Kucharski Piotr Lubartów 10 km 12tri.plTAK
59 Kudlak Monika Ruda 10 km TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWYTAK
60 Kurcińska Lidia piaseczno 10 km BrakTAK
61 Ledzion Marcin Łódź 10 km BrakTAK
62 Lesiak Roman Kozienice 10 km BrakTAK
63 Lewtak Adrian Warszawa 10 km BrakTAK
64 Lubowiecki Kamil Mysiadło 10 km KondycjaTAK
65 Łowicki Gabriel Szczecin 10 km BrakTAK
66 Majchrzak Tomasz Gniewoszów 10 km Majchrzakowy Klub SportowyTAK
67 Majchrzak Sławomir Starachowice 10 km UKS Tychów StaryTAK
68 Majewska Bożenna Rembertów 10 km BrakTAK
69 Majewski Mateusz Warszawa 10 km BrakTAK
70 Makowska Anna Warka 10 km BrakTAK
71 Morawska Anna Warszawa 10 km BrakTAK
72 Mulewicz-Żabówka Małgorzata Tarczyn 10 km BrakTAK
73 Myszke Artur Warszawa 10 km BrakTAK
74 Nowak Tomasz Bielsk Duży 10 km BrakTAK
75 Nowocień Jacek Podkowa Leśna 10 km Szkoła Podstawowa w RuścuTAK
76 Orzeł wojciech Tarczyn 10 km BrakTAK
77 Ostrowski Sylwester Wilków Pierwszy 10 km BrakTAK
78 Pakuła Radosław Tarczyn 10 km BIEGAM BO LUBIĘTAK
79 Pardak Radosław Warka 10 km BrakTAK
80 Parobczy Przemysław Sulejówek 10 km BrakTAK
81 Pasierbiński Piotr Kanie 10 km TriPasikTAK
82 Paśnicka Daria Łaskarzew 10 km BrakTAK
83 Piec Justyna Warszawa 10 km BrakTAK
84 Piwowarczyk Marcin Radom 10 km BrakTAK
85 Płatos Ewelina Radom 10 km REEBOK RUN CREWTAK
86 Podolak Weronika Tarczyn 10 km BrakTAK
87 Prokopiuk Robert Jesionka 10 km BrakTAK
88 Przybylska Magdalena Grójec 10 km BrakTAK
89 Przybylski Marcin Grójec 10 km BrakTAK
90 Pułka Łukasz Radom 10 km BrakTAK
91 Radkiewicz Karol Tarczyn 10 km Tarczyński Klub Biegowy TAK
92 Reszka Katarzyna Tarczyn 10 km BrakTAK
93 Romanowicz Marcin Radom 10 km BrakTAK
94 Romanowicz Agnieszka Radom 10 km BrakTAK
95 Rudnicka Katarzyna Wyszków 10 km BrakTAK
96 Rybak Adam Ustanów 10 km KondycjaTAK
97 Rynowiecki Gustaw Prace Duże 10 km BrakTAK
98 Siejka Mariusz Bobrowiec 10 km BrakTAK
99 Skowrońska Ewa Jedlińsk 10 km BrakTAK
100 Sobańska-Ledzion Marta Łódź 10 km BrakTAK
101 Staniszewski Jakub Suchodół 10 km Tarczyński Klub Biegowy TAK
102 Starzyński Adam Nieporęt 10 km STARZYNSKI.COACHTAK
103 Stupak Marcin Warszawa 10 km Dream RunTAK
104 Stykowska Ewa Warszawa 10 km OIRP WarszawaTAK
105 Szewczyk Adrian Duczki 10 km Zabiegany WołominTAK
106 Szot Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
107 Wesołowski Kamil Chmielnik 10 km BrakTAK
108 Włodarczyk-Miśta Aneta Grójec 10 km BrakTAK
109 Wojdak Piotr PIASTÓW 10 km STOMILEXTAK
110 Wrobel Tomasz Podole 10 km BrakTAK
111 Wysocki Marcin Warszawa 10 km WARSZAWIAKYTAK
112 Zborowska Elżbieta Lesznowola 10 km BrakTAK
113 Zdziarski Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
114 Żarłok Norbert Jedlińsk 10 km Agromex PułtuskTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту