займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI DYSZKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-09-23
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla
INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: Trasa biegu przebiega głównymi ulicami miasta
• 9:00 – Wspólna rozgrzewka
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2010 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2008 – 2009)
- III bieg – roczniki (2005 -2007)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w sobotę, 22 września 2018 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 23 września 2018 r. w godz. 7:30 – 8:30.
Wpisowe i wpłata: udział w biegu jest bezpłatny
• Zapisy do biegu dzieci odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego do dnia 10 września 2018 r. lub osobiście 22 i 23 września 2018 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bal Alex Przemyśl wg. kategorii wiekowych BCGNIE
2 BOUDJEMA ZAKARIA PRZEMYŚL wg. kategorii wiekowych BIEGAM BO LUBIĘNIE
3 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Chmielowiec Blanka Pikulice wg. kategorii wiekowych Bąk SquadNIE
5 Cicińska Antonina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Gałas Michał Lubaczów wg. kategorii wiekowych Biegomania LubaczówNIE
7 Grochowicz Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Ignatowski Wiktor Ostrów wg. kategorii wiekowych NiedźwiadkiNIE
10 Jakubowska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Jakubowski Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
12 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
13 Kozłowska Bianka Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Kozłowski Bartosz Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych FHU GUCIO TEAMNIE
16 Majewski Maksymilian Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyskie MorsyNIE
17 Majgier Grzegorz Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Majgier Jagoda Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Mierzwiński Mateusz Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Młodziński Piotr Lubaczów wg. kategorii wiekowych Biegomania LubaczówNIE
21 Nitkiewicz Maja Łańcut wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Nitkiewicz Adam Łańcut wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Ozibko Gabriela Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Pawłowska Klaudia Przemysl wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 14NIE
27 Pawłowski Wiktor Przemysl wg. kategorii wiekowych Szkółka piłkarska 16NIE
28 Radio Adrianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Radio Inga Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Rohan Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych SP1NIE
33 Rohan Nina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Rokicka Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Rokicki Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
36 Sojka Magdalena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Szacka Martyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
39 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
40 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
41 Wikar Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 WOTA Natalia Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 WOTA Jakub Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту