Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI DYSZKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-09-23
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla
INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: Trasa biegu przebiega głównymi ulicami miasta
• 9:00 – Wspólna rozgrzewka
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2010 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2008 – 2009)
- III bieg – roczniki (2005 -2007)
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Jordana ul. Władycze 5 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w sobotę, 22 września 2018 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 23 września 2018 r. w godz. 7:30 – 8:30.
Wpisowe i wpłata: udział w biegu jest bezpłatny
• Zapisy do biegu dzieci odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego do dnia 10 września 2018 r. lub osobiście 22 i 23 września 2018 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Limit zawodników: 207
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Andruszkiewicz Artur Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Bal Alex Przemyśl wg. kategorii wiekowych BCGNIE
4 Bal Dominika Przemyśl wg. kategorii wiekowych SP 6NIE
5 Baran Natalia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
6 Blajer Tomasz Tuczempy wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Błaszczyszyn Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych Orka PrzemyślNIE
9 Błażejewska Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Błażejewska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
12 Bobrowicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
13 Bobrowicz Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
14 Bogusz Piotr Medyka wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
15 Bojda Amelia Boguchwała wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Boudjema Zakaria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BIEGAM BO LUBIĘNIE
17 Bożek Weronika Przemyśł wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Buczkowska Maja Skołoszów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Buksa Kamil Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Burak Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Cap Michal Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Chmielowiec Blanka Pikulice wg. kategorii wiekowych Bąk SquadNIE
24 Chudzikiewicz Ada Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Cichocki Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych NiedźwiadkiNIE
26 Cicińska Antonina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
27 Ciejowski Bartosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Ciepałowicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Ciepałowicz Ignacy Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Combrzyski Gracjan Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Cwynar Grzegorz Orły wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Czyżowicz-Busza Adrianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Dejnaka Maria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Dimas Maja PRZEMYŚL wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Draganik Hubert Ujkowice wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
36 Draganik Kacper Ujkowice wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
37 Dryjański Ksawery Przemyśl wg. kategorii wiekowych brakNIE
38 Duszczak Claudia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gang KotaNIE
39 Duszczak Daria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gang KotaNIE
40 Dyjak Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
41 Dziurzyńska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Fiszer Emilka Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Fugowska Zofia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uks Orlik PrzemyślNIE
45 Fugowski Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uks Orlik PrzemyślNIE
46 Gałas Michał Lubaczów wg. kategorii wiekowych Biegomania LubaczówNIE
47 Gibalewicz Paweł Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
48 Głąb Kacper Przeworsk wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Głąb Julia Przeworsk wg. kategorii wiekowych BrakNIE
50 Gołębiowska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
51 Grochowicz Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Grzybowska Kinga Przemyśl wg. kategorii wiekowych PTN, parastyle.plNIE
54 Grzybowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych PTN, parastyle.plNIE
55 Guzik Marcin Miejsce Piastowe wg. kategorii wiekowych KodakOne YTNIE
56 Harłacz Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
57 Hołota Henryk Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uks Orlik PrzemyślNIE
58 Hołota Bartłomiej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Ignatowski Wiktor Ostrów wg. kategorii wiekowych NiedźwiadkiNIE
60 Jach Marcin Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik Przemyśl NIE
61 Jakubik Michal Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych BrakNIE
62 Jakubowska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Jakubowski Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Jaworek Sobko Oksana Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gladiator PrzemyślNIE
65 Jaworek Sobko Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gladiator PrzemyślNIE
66 Jekabson Oliwia Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
67 Jędruch Zofia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
68 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
69 Karwowska Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Karwowski Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
72 Kicińska Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych KP Orka PrzemyślNIE
73 Kiciński Krzysztof Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Klisko Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Klisko Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Kłusek Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
77 Kłusek Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
78 Kobryło Tymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Kobryło Estera Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Kołodziej Radosław Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚL / SP 15NIE
81 Koniuszy Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Kopańska Natalia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
83 Kościółko Gaia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
84 Kowalczyk Adrian Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Kowieszko Nikola Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
86 Kozłowska Bianka Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
87 Kozłowski Bartosz Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
88 Krawczykowska Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
89 Król Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
90 Krzyżanowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
91 Kudelski Nikodem Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
92 Kudelski Marcel Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
93 Kudelski Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLK PRZEMYŚLNIE
94 Kuligowska Zosia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
95 Kuligowski Jerzy Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Kunik Marcel Tarnawce wg. kategorii wiekowych Szkolka pilkarska 16NIE
97 Litwin Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
98 Litwin Kamila Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych FHU GUCIO TEAMNIE
100 Łuc Alan Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Łuc Maja Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
102 Łuc Szymon Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Łuc Julia Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
104 Łukaszek Justyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
105 Maciejko Aleksandra Dachnów wg. kategorii wiekowych KresowianieNIE
106 Maciejko Emilia Dachnów wg. kategorii wiekowych KresowianieNIE
107 Majewski Maksymilian Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyskie MorsyNIE
108 Majgier Grzegorz Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
109 Majgier Jagoda Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
110 Makarowska Maria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Uks orlik Przemyśl NIE
111 Makarowski Bruno Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS orlik Przemyśl NIE
112 Makarowski Borys Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS orlik Przemyśl NIE
113 Maksymiak Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BCG Przemyśl NIE
114 Maksymowicz Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
115 Makuchwski Mateusz Przemysl wg. kategorii wiekowych Orlik PrzemyślNIE
116 Malarczyk Kacper Fredropol wg. kategorii wiekowych BrakNIE
117 Malarczyk Filip Fredropol wg. kategorii wiekowych BrakNIE
118 Małek Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
119 Małek Tamek Zarszyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Małek Filip Zarszyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
121 Mazur Ania Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
122 McNulty Lucy Dublin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
123 McNulty Holly Dublin wg. kategorii wiekowych BrakNIE
124 Melanik Bartek Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik Przemyśl NIE
125 Michno Maja Pełkinie wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Michno Milena Pełkinie wg. kategorii wiekowych BrakNIE
127 Mickoś Filip Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Miczałowska Justyna Łętownia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
129 Mielnik Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych brakNIE
130 Mielnik Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych brakNIE
131 Mierzwiński Mateusz Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
132 Młodziński Piotr Lubaczów wg. kategorii wiekowych Biegomania LubaczówNIE
133 Myczko Oliwia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Nester Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
135 Nitkiewicz Maja Łańcut wg. kategorii wiekowych BrakNIE
136 Nitkiewicz Adam Łańcut wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Olech Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Basket 15NIE
138 Olech Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
139 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
140 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
141 Orzechowska Blanka Łańcut wg. kategorii wiekowych #OjciecNaDopinguNIE
142 Orzechowski Patryk Łańcut wg. kategorii wiekowych SYN #OjciecNaDopinguNIE
143 Ozibko Gabriela Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Palko Paweł Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
145 Pałkowski Patryk Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Orlik PrzemyślNIE
146 Paniw Kamila Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Paniw Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
148 Pawłowska Klaudia Przemysl wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 14NIE
149 Pawłowski Wiktor Przemysl wg. kategorii wiekowych Szkółka piłkarska 16NIE
150 Potoczna Patrycja Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
151 Potoczny Kacper Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
152 Preisner Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Psiur Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BiegaNIE
154 Radio Adrianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
155 Radio Inga Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
156 Radochoński Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
158 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
159 Rohan Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych SP1NIE
160 Rohan Nina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
161 Rojek Alicja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
162 Rokicka Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
163 Rokicki Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
164 Rostecki Damian Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gladiator PrzemyślNIE
165 Rozak Sergiusz Przemysl wg. kategorii wiekowych Uks Orlik PrzemyślNIE
166 Rożak Czesław Przemysl wg. kategorii wiekowych Uks orlik przemyslNIE
167 Rożak Aleksandra Przemysl wg. kategorii wiekowych Uks Orlik RozakNIE
168 Sanocka Amelia Radymno wg. kategorii wiekowych SZKOŁA PODSTAWOWA RADYMNONIE
169 Sarnicki Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
170 Sawicki Kazimierz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
171 Sikora Adam Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
172 Sikora Zofia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
173 Skotnicki Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
174 Skóra Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
175 Skóra Konrad Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
176 Skóra Marcin Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
177 Skrzypek Maja Jaroslaw wg. kategorii wiekowych Wichura JarosławNIE
178 Slisz Maciej Ostrów wg. kategorii wiekowych UKS Orlik Przemyśl NIE
179 Slisz Zofia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
180 Sobiecki Paweł Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
181 Sochań Kacper Lubaczów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
182 Sojka Magdalena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
183 Stawarz Michał Łuczyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
184 Stawarz Kacper Łuczyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
185 Sudziński Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
186 Szacka Martyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
187 Szpiech Nely Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
188 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
189 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
190 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
191 Trybała Dominika Ujkowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
192 Trybała Aleksandra Ujkowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
193 Turczyńska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
194 Turczyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
195 Ulicki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
196 Wikar Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
197 Wikarska Iga Przemyś; wg. kategorii wiekowych BrakNIE
198 Wilk Julita Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
199 Winiarz Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
200 Witko Maja Fredropol wg. kategorii wiekowych BrakNIE
201 Wnorowska Amelia Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
202 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
203 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
204 Wojnicka-Wlazło Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
205 Wota Natalia Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
206 Wota Jakub Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
207 Wywrot Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту