Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

#bike&fitness
SZYBKOŚCIÓWKA I RODZINNE ŚCIGANIE PO PUSZCZY

Miejsce i termin: Cikowice, gmina Bochnia, 2018-07-15
Organizator: Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni
32-744 Łapczyca 334
tel. 14 610 54 50
www.gck.bochnia.pl
rowery@gck.bochnia.pl
Opis zawodów: ZW ramach imprezy zostaną rozegrane dwa wyścigi kolarskie:
1. „Szybkościówka” - będzie rozgrywana na dystansie 3km. o godzinie 9:30.
Zawodnicy będą puszczani co 30 sekund.
Meta wyścigu w tym samym miejscu co start na drodze technicznej autostrady A4 przy przejeździe przez autostradę na km 459 900.
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie imprezy #bike&fitness Małopolska na boisku KS Orzeł Cikowice.
2. „Rodzinne ściganie po Puszczy” - będzie rozgrywane na dystansie około 23km.
Start wyścigu na drodze technicznej autostrady A4 przy przejeździe przez autostradę na km 459 900 o godzinie 11:00
Meta wyścigu w tym samym miejscu co start na drodze technicznej autostrady A4 przy przejeździe przez autostradę na km 459 900
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie imprezy #bike&fitness Małopolska na boisku KS Orzeł Cikowice.
Harmonogram:
godz. 7:30 – 9:00 – rejestracja w biurze zawodów, odbiór pakietów startowych dla zawodników „Szybkościówki”
godz. 7:30 – 10:30 – rejestracja w biurze zawodów, odbiór pakietów startowych dla zawodników „Rodzinnego ścigania po Puszczy”
godz. 9:30 – start „Szybkościówka”
godz. 11:00 – start „Rodzinne ściganie po Puszczy”
godz. 11.00 – 15.00 – odbiór posiłków regeneracyjnych w biurze zawodów
godz. 15.00 - dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Pakiet „Dorosły” - 30zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. - płatność on-line na stronie zapisówl przez link "opłać start"
Pakiet „Mini” - 10zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. dla osób poniżej 12 roku życia - płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie zapisówl przez link "pakiet mini"
Pakiet „Dorosły” i „Mini” - 50zł w przypadku płatności w dniu zawodów. Ilość pakietów w dniu zawodów ograniczona.
Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://www.facebook.com/pages/biz/Bikefitness-Ma%C5%82opolska-307205406473036/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bańka Kacper Jurków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
2 Bańka Dominik Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
3 Batko Karolina Cikowice Szybkościówka brakNIE
4 Batko Alicja Cikowice Szybkościówka brakNIE
5 Batko Adam Cikowice Szybkościówka brakNIE
6 Biederman-Pers Monika Kraków Szybkościówka BrakNIE
7 Bocheński Michał Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
8 Bocheński Borys Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
9 Bulanda Kamil Cikowice Szybkościówka Bochnia BiegaTAK
10 Bulanda Magdalena Cikowice Szybkościówka Bochnia BiegaTAK
11 Chrzan Monika Mędrzechów Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
12 Czerwińska Marta Zielonki Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
13 Dominik Ryszard Dąbrowa Szybkościówka nieTAK
14 Gancarczyk Amelia Anna Nieszkowice Małe Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaNIE
15 Gancarczyk Amelia Anna Nieszkowice Małe Rodzinne ściganie po Puszczy Bike Team Łąkta GórnaTAK
16 Gancarczyk Bartłomiej Nieszkowice Małe Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaTAK
17 Jakimowska Majka Stanisławice Szybkościówka MŁODZIEŻOWE KÓŁKO WĘDKARSKIE MIĘTUSNIE
18 Jawień Lena Cikowice Szybkościówka BrakTAK
19 Kaczor Marek Mędrzechów Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
20 Kaleta Dobromir Kozierów Rodzinne ściganie po Puszczy K3 serviceTAK
21 Kmiecik Aleksander Stanisławice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
22 Krawczyk Adrian Żegocina Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaTAK
23 Krawczyk Adrian Żegocina Rodzinne ściganie po Puszczy Bike Team Łąkta GórnaTAK
24 Krawczyk Andrzej Żegocina Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaTAK
25 Krawczyk Andrzej Żegocina Rodzinne ściganie po Puszczy Bike Team Łąkta GórnaTAK
26 Leśniak Marzena Buczyna Rodzinne ściganie po Puszczy Bike Team Łąkta GórnaNIE
27 Leśniak Marzena Buczyna Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaNIE
28 Maj Ewa Luborzyca Rodzinne ściganie po Puszczy brakTAK
29 Mazur-Zasępa Agnieszka Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
30 Mazurkiewicz Zbigniew Gródek nad dunajcem Szybkościówka nieTAK
31 Migdał Łukasz Paweł Nieszkowice Małe Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaTAK
32 Mrzygłód Jacek Olesno Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
33 Niziołek Paulina Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
34 Ochoński Jerzy Wieliczka Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
35 Palczewski Wojciech Chrostowa Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
36 Palczewski Wojciech Chrostowa Szybkościówka BrakTAK
37 Pałkowski Krzysztof Cikowice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
38 Pulchny Maciej Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
39 Pulchny Maciej Kraków Szybkościówka BrakTAK
40 Stańczyk Elżbieta Koszyce Wielkie Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
41 Stańczyk Marcin Koszyce Wielkie Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
42 Stańczyk Tomasz Koszyce Wielkie Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
43 Stańczyk Kacper Koszyce Wielkie Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
44 Starczeus Wiktoria Stanisławice Szybkościówka MŁODZIEŻOWE KÓŁKO WĘDKARSKIE MIĘTUSTAK
45 Starczeus Aleksander Stanisławice Szybkościówka MŁODZIEŻOWE KÓŁKO WĘDKARSKIE MIĘTUSTAK
46 Strzałka Elżbieta Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
47 Strzałka Krzysztof Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
48 Strzałka Gabriela Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
49 Szczepanek Maciej proszowice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
50 Szczepanek Małgorzata proszowice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
51 Szczudło Jan Cikowice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
52 Szymczyk Paweł Bochnia Szybkościówka Bike Team Łąkta GórnaNIE
53 Ucisko Konrad Cikowice Szybkościówka BrakTAK
54 Warchoł Jolanta Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy brakNIE
55 Warchoł Maciek Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy brakTAK
56 Warchoł Maciek Bochnia Szybkościówka brakNIE
57 Warchoł Jacek Bochnia Rodzinne ściganie po Puszczy brakNIE
58 Węgiel Patrycja Mędrzechów Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
59 Zaleńska-Jawień Katarzyna Cikowice Szybkościówka BrakTAK
60 Zasępa Marcel Kraków Szybkościówka BrakTAK
61 Zasępa Oliwer Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
62 Zasępa Marcel Kraków Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
63 Ziecik Bartłomiej Damienice Rodzinne ściganie po Puszczy BrakTAK
64 Ziecik Bartłomiej Damienice Szybkościówka BrakTAK
65 Zugaj Łukasz Wyżyce Szybkościówka Bike Team Łąkta Górna TAK
66 Zugaj Łukasz Wyżyce Rodzinne ściganie po Puszczy Bike Team Łąkta Górna TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту