Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH NA KRÓTKIM DYSTANSIE
grupy dziewcząt i chłopców

Miejsce i termin: Krynki, 2018-10-06
Organizator: • LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski
• Urząd Wojewódzki

 Kontakt e mail lkbrudnik@op.pl tel. 694 626 895
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 6.10.2018r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
05.10.2018r. (piątek)
• 1600 – 1900 - dodatkowe przyjmowanie zgłoszeń i odbiór numerków startowych Dom Weselny „OCZKO”
• godz. 1300 – 1500 - trening oficjalny na trasie zawodów
• 1800 1900 - odprawa techniczna trenerów, kierowników ekip, zaprezentowanie programu zawodów
6.10.2018r. (sobota)
G. 900- 1000 - wydawanie numerków startowych
Godz. 1100 - otwarcie zawodów
Godz. 1110 - ur. w 2007-2008 - CHŁOPCY – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1115 - ur. w 2007-2008 - DZIEWCZĘTA – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1120 - ur. w 2005-2006 - CHŁOPCY ST. – 1 0 km - przewyższenie: +-30m
Godz. 1125 - ur. w 2005-2006 - DZIEWCZĘTA ST. – 1, 0 km - przewyższenie: +-30 m
Godz. 1135 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICY – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1155 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICZKI – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1210 - ur. w 2001-2002 - JUNIORZY MŁ. - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1230 - ur. w 2001-2002 - JUNIORKI MŁ. 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1245 - ur. w 1999-2000 - JUNIORZY - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1305 - ur. w 1999-2000 - JUNIORKI – 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1430 - zakończenie zawodów
Wpisowe i wpłata: opłata startowa w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu do 25.09.2018:
o grupy dziewcząt i chłopców – 15 zł
o grupy młodzicy – juniorzy – 25 zł

Ewentualne zgłoszenia po tym terminie 25.09.2018r. skutkują zwiększoną opłatą startową (dz. i chł. 20 zł , młodzicy – juniorzy – 30 zł).
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Barańska Amelia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
2 Basaj Bartosz Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceTAK
3 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
4 Borkowska Magdalena Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
5 Borowiec Jakub Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
6 Chudzik Jakub Kolbuszowa wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KolbuszowaTAK
7 Chudzik Amelia Kolbuszowa wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KolbuszowaTAK
8 ciemiegakepa jakub rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
9 Ciesielska Wiktoria Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
10 Dziulka Karol Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
11 Dziulka Max Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
12 Garboś Hubert Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
13 Gołąbek Kacper Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
14 Jabłońska Amelia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
15 Janiec Igor Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
16 Jasiurski Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
17 Jaskot Emilia Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
18 Jaskot Nikdem Nowa Deba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
19 Jaworski Eryk Zalesie wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
20 Jędrzejewska Zuzanna Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
21 Kaczor Martyna Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
22 Kasperkiewicz Michał Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
23 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
24 Kepa jakub Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
25 Kiepas Zofia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
26 Kiper Jakub Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
27 Klepacz Klaudia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
28 Klepacz Szymon Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
29 Klimkowska Joanna Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
30 Kornaś Jan Dzbanów wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTAK
31 Kornaś Franciszek Dzbanów wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTAK
32 Kosmala Adam Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
33 Kowalik Wiktoria Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
34 Kowalska Klaudia Rudnik wg. kategorii wiekowych LKB RudnikNIE
35 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
36 Kumor Karolina Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
37 Kwiecień Wiktoria Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
38 Luczkiewicz Bartosz Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
39 Majecka Karolina Krynki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Majer Kacper Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
41 Markowicz Weronika Majdan Królewski wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
42 Markowski Dawid Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
43 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
44 Miczanowska Zuzanna Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
45 Mokrzycki Jan Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
46 Morawska Julia Mysłowice wg. kategorii wiekowych UKS Chromik Mysłowice NIE
47 Olszewska Emilia Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
48 Pierzchała Gabriel Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceNIE
49 Potrzeszcz Aleksandra Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
50 Potrzeszcz Michał Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
51 Potrzeszcz jakub Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
52 Pożoga Dominik Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
53 Puk Viktoria Majdan królewski wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
54 Puzio Maciej Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
55 Serafin Dominik Huta Komorowska wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
56 Seremak Marcel Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceTAK
57 sikora Dariusz rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
58 Slifierz Krystian Rudnik wg. kategorii wiekowych LKB RudnikNIE
59 Smolarczyk Karolina Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
60 Sot Aleksandra Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceNIE
61 Stąporek Natalia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
62 Stępniewski Alan Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
63 Strzelczyk Aleksandra Głowaczów wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP Kozienice TAK
64 Strzelczyk Jakub Głowaczów wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceNIE
65 Świrta Karol Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
66 Świrta Oliwia Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
67 Troczyński Oktawian Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
68 Troczyński Maksymilian Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
69 Urbańska Gabriela Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
70 Węgrzyn Piotr Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
71 Węgrzyn Natalia Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
72 Węgrzyn Monika Komorów wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
73 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
74 Wyrwińska Ewa Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
75 zarychta Katarzyna rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
76 Zawłocki Łukasz Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
77 Zawłocki Piotr Krynki wg. kategorii wiekowych SZKOŁA KRYNKINIE
78 Zgrych Szymon Zalesie wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
79 Zięba Karolina Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
80 Zięba Klaudia Nowa Dęba wg. kategorii wiekowych MKS STAL NOWA DĘBANIE
81 Zięba Wiktor Kolbuszowa wg. kategorii wiekowych UKS TIKI TAKA KolbuszowaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту