Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIII BIEG SOKOLI - NIEPODLEGŁOŚCIOWY

Miejsce i termin: Sanok, 2018-11-10
Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku
Opis zawodów: Termin i miejsce – sobota, 10 listopada 2018 r. – godz. 12.00 –
Sanok, ul. Mickiewicza 13.
Biuro zawodów czynne od 9.30 do 11.15
Dystans, czas startu, trasa biegu:
Bieg główny (K + M) – dystans: 5 000 m + bieg dla początkujących (K + M) – dystans: 2 500 m – start wspólny, godz. 1200.
Trasa: DOM SOKOŁA – Mickiewicza – Piłsudskiego – 3 Maja – Rynek – Zamkowa – Żwirki i Wigury – 2 Pułku Strzelców Podhalańskich – Szopena – Mickiewicza – „Plac Harcerski”.
Bieg główny: 2 okrążenia. Bieg dla początkujących: 1 okrążenie.
Wpisowe i wpłata: wpisowe 20 zł (bieg na 5000 m lub 2500 m) do dnia 6.11.2018 r., lub 40 zł w dniu zawodów. Uczniowie są zwolnieni za okazaniem legitymacji. Wpisowe w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne 5000 m BrakTAK
2 Amrożkiewicz Patrycja Sanok 5000 m Amrożkiewicz Team/ San - Reh Bogdan GromekNIE
3 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok 5000 m BrakTAK
4 Antonik Mariola Przemyśl 5000 m BrakNIE
5 Antonik Tymoteusz Przemyśl 5000 m BrakNIE
6 Balwierczak Krzysztof Sanok 5000 m BrakTAK
7 Balwierczak Michał Sanok 5000 m Gwiezdny SmalecTAK
8 Banasiewicz Paweł Sanok 2500 m Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
9 Blajer Elżbieta Rrzeszów 5000 m BrakTAK
10 Blajer Maciej Rzeszów 5000 m BrakTAK
11 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne 2500 m MKS Halicz Ustrzyki Dolne/NSSNIE
12 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 5000 m MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
13 Borowy Kamila Sanok 2500 m BrakNIE
14 Budzisz Marlena Ustrzyki Dolne 5000 m BrakTAK
15 Budzyk Ewa Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
16 Budzyk Luiza Ustrzyki Dolne 2500 m MKS Halicz Ustrzyk i Dolne, Klub biegaczaTAK
17 Bułdak Krzysztof Sanok 5000 m BrakTAK
18 Cecuła Radosław Strachocina 2500 m TG Sokół StrachocinaTAK
19 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne 5000 m MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
20 Czopek Dawid Sanok 2500 m Narodowy SanokTAK
21 Czuryło Zuzanna Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
22 Dacko Oskar Lesko 5000 m BrakTAK
23 Daszyk Marian Strachocina 2500 m TG Sokół StrachocinaTAK
24 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 5000 m MKS HaliczTAK
25 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 5000 m MKS HaliczTAK
26 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 5000 m MKS HaliczTAK
27 Dymnicki Jakub Dydnia 5000 m BrakTAK
28 Fedak Grzegorz Sanok 5000 m PASS Running TeamTAK
29 Gorczyca Jarosław Gdańsk 5000 m GWSTAK
30 Hadam Ewa Dynów 5000 m Spartan Race Training Group RzeszówNIE
31 Haduch Jerzy Pisarowce 5000 m Sanok i OkoliceTAK
32 Haudek Julian Grabownica Starzeńska 5000 m KS Komunalni Sanok NIE
33 Horoszko Ernest Sanok 5000 m SWR Sosbike SanokTAK
34 Hyleński Marek Strachocina 2500 m TG Sokół StrachocinaTAK
35 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
36 Jajko Aleksander Sanok 5000 m BrakTAK
37 Jasiurska Katarzyna Ropienka 2500 m MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
38 Jasiurski Karol Ustrzyki Dolne 2500 m MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
39 Jastrząb Piotr Lesko 5000 m Dekan Lesko2NIE
40 Kaczkowski Mateusz Sanok 2500 m 13 DH KWV w Sanoku im. gen. Władysław Andersa NIE
41 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 5000 m MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
42 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne 2500 m MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
43 Kędra Paweł Sanok 5000 m Można wszystko trzeba tylko chcieć !TAK
44 Kędra Piotr Sanok 5000 m BrakTAK
45 Kita Michał Sanok 2500 m BrakNIE
46 Kłosowski Karol Modlnica 5000 m BrakNIE
47 Kosturska Katarzyna Sanok 2500 m BrakNIE
48 Kowalczyk Dagmara Sanok 5000 m BrakTAK
49 Kruk Małgorzata Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
50 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
51 Kurek Rafał Średnie Wielkie 2500 m TG Sokół SanokNIE
52 Kurzydło Krystian Markowce 5000 m TG Sokół w SanokuNIE
53 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne 5000 m MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
54 Łonyszyn Paweł Wujskie 5000 m BrakNIE
55 Łuszcz Martyna Bukowsko 2500 m Komunalni Sanok NIE
56 Majer Kacper Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
57 Maliczowski Grzegorz Sanok 5000 m BrakTAK
58 Maślany Daniel Kostarowce 5000 m BrakTAK
59 Materna Dawid Rzeszow 5000 m Asseco Active TeamNIE
60 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
61 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
62 Mielnikiewicz Lucjan Bircza 5000 m BrakTAK
63 Mielnikiewicz Katarzyna Bircza 5000 m BrakTAK
64 Miksiewicz Kamil Brzozów 2500 m BrakTAK
65 Mosoń Wiktor Głowienka 5000 m MUKS Podkarpacie Jedlicze / 35 BLP SanokNIE
66 Mussur Henryk Krosno 5000 m KTC KrosnoNIE
67 Myćka Anna Sanok 5000 m BrakTAK
68 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne 5000 m MKS Halicz Klub biegacza Ustrzyki DolneTAK
69 Partyka Patrycja Ustrzyki dolne 2500 m MKS halicz Ustrzyki dolne TAK
70 Paryga Krzysztof Sanok 5000 m BrakTAK
71 Pelc Witold Sanok 5000 m BrakNIE
72 Pelczar Wojciech Dobieszyn 5000 m KS AZS AWF KatowiceTAK
73 Pietrzkiewicz Krystian Sanok 2500 m BrakTAK
74 Piszczek Stanisław Przemyśl 5000 m BrakNIE
75 Plęs Natalia Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
76 Pociecha Tomasz Kryg 5000 m www.radekkleczek.plTAK
77 Polny Daniel Sanok 5000 m PASS RUNNING TEAMTAK
78 Posadzka Maria Sanok 2500 m MPfoto Posadzki TEAMTAK
79 Posadzka Liwia Sanok 2500 m MPfoto Posadzki TEAMNIE
80 Posadzki Paweł Sanok 2500 m MPfoto Posadzki TEAMTAK
81 Posadzki Michał Sanok 2500 m MPfoto Posadzki TEAMNIE
82 Romańczyk Sebastian Sanok 2500 m BrakNIE
83 Sęk Wiesław Pruchnik 5000 m Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
84 Sieczkowski Piotr Sanok 5000 m Sanoccy SportowcyTAK
85 Sieczkowski Adrian Nowosielce 5000 m BrakTAK
86 Skawiński Tomasz Sanok 5000 m BrakNIE
87 Sniezek Marcin Sanok 5000 m BrakTAK
88 Sobejko Artur Bolestraszyce 5000 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Sokołowski Michał Pielnia 5000 m BrakNIE
90 Sołtysiak Krystyna Jawornik 5000 m -----NIE
91 Sudoł Magdalena Kraków 5000 m G&G SPORT Grzegorz SudołTAK
92 Szkoła Mateusz Pruchnik 5000 m 21daplot/aktywny PruchnikNIE
93 Szymula Paula Ustrzyki Dolne 5000 m PWSZ SanokTAK
94 Terlecka Zuzanna Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
95 Tkacz Bruno Ustrzyki Dolne 2500 m MKS halicz Ustrzyki dolneNIE
96 Tomaszek Joanna Sanok 2500 m BrakTAK
97 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów 2500 m JGB,, Sokół" Jarosław/Resovia RzeszówTAK
98 Uruski Maciej Sanok 5000 m ROWEROMANIATAK
99 Usyk Jacek Zagórz 5000 m Energy CROSS box SanokNIE
100 Wałachowska Urszula Nowosiółki 5000 m Solina TeamNIE
101 Wethacz Dariusz Cisna 5000 m BrakNIE
102 Wijas Dominika Sanok 2500 m BrakTAK
103 Wojciechowski Michał Tarnobrzeg 5000 m Witar TarnobrzegNIE
104 Wosik Daniel Nietulisko Małe 5000 m Daniel Wosik Tervel TeamNIE
105 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne 2500 m MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
106 Zapołoch Bożena Sanok 5000 m Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту