Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

GÓRSKI BIEG FRASSATIEGO

Miejsce i termin: Międzybrodzie Bialskie, 2019-06-15
Organizator: Instytut Gość Media i Fundacja Gość Niedzielny
kontakt tel.664909239
Opis zawodów: Wymagający, górski półmaraton z 1120 m sumy przewyższeń, zakończony długim, kilkukilometrowym, technicznym zbiegiem z Czupla nad sam brzeg jeziora Międzybrodzkiego.
START: Międzybrodzie Bialskie centrum godzina 10:00
Biuro zawodów czynne w dniu 14 czerwca od godziny 17 do 20 oraz w dniu 15 czerwca od godziny 7 do 9:30.
Wpisowe i wpłata: Opłata wpisowa na pokrycie kosztów uczestnictwa w biegu wynosi:
- 80,- zł - o ile dokonana będzie w terminie do 31 stycznia 2019 r. lub
- 90,- zł - o ile dokonana będzie w terminie od 1 lutego 2019 r. do 30 kwietnia 2019
Opłata wpisowa jest przeznaczona na cele organizacyjne biegu i atrakcji towarzyszących. Wpłaty należy dokonać przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności.
Zawodnicy którzy nie opłacą wpisowego w terminie 7 dni od dnia zapisu będą usuwani z listy.
Strona WWW: biegfrassatiego.gosc.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Klub Wpłata
1 Adamski Piotr Warszawa PKBI Team
2 Arseniuk Anna Górsk k. Torunia T.S. Opatrunki ToruńTAK
3 Barszcz Bartosz Radom Radomskie Warchoły
4 Bartkowiak Mariusz Opole INSTRUKTOR BIEGANIA
5 Bartków Łukasz Bielsko-Biała BB Runners
6 Bartula Jan Libiąż parkrun Chrzanów TAK
7 Bielnik Dariusz Bielsko-Biała BB Runners
8 Borowicz Roksana Knurów Orły z Knurowa
9 Brandys Michał Pawłowice Biegiem Przez Góry TAK
10 Cher-Kożdoń Beata Cieszyn Świeżaki z Cieszyna
11 Chuchro Michał Oświęcim Rebellion Of Free Runners
12 Ciengiel Hanna Cieszyn Brak
13 Cierniak Klaudia Orzesze Brak
14 Czarnecki Krzysztof Kraków Brak
15 Czostków Wiola Warszawa AccentureTAK
16 Czulak Karol Międzybrodzie Bialskie Brak
17 Czulak Maciej Międzybrodzie Bialskie Brak
18 Daniłowski Tomasz Katowice parkrun KatowiceTAK
19 Dąbrowska Agnieszka Nowa Wieś Kęckie HarpaganyTAK
20 Deska Leszek Nowa Iwiczna www.leszekbiega.plTAK
21 Dymanus Damian Chrzanów parkrun ChrzanówTAK
22 Dziano Łukasz Siemianowice Śl. Brak
23 Dziergas Mirosław Żywiec Rysianka TeamTAK
24 Dziki Marek Rogoźnik FarmaBRAIN run
25 Ficek Izabela Świnna Brak
26 Fonfer Viktor Tvrdošín Mk-TvrdošinTAK
27 Frysztacki Wojciech Witkowice KS KANDAHARTAK
28 Gajewski Dariusz Piekary Śląskie Brak
29 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec BrakTAK
30 Gawlak Barbarą Goczałkowice Zdroj Brak
31 Gawlak Robert Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-DziedziceTAK
32 Giza Radosław Jaworzno BrakTAK
33 Giżyński Damian Jastrzębie-Zdrój Kolejarz Best 4UTAK
34 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Tarnogórske ŁazęgiTAK
35 Habiak Piotr Tychy Brak
36 Hankus Łukasz Żywiec BrakTAK
37 Horak Lesław Mnich Brak
38 HORAK Roland Kęty Kęckie HarpaganyTAK
39 Hrapkowicz Marek Kęty Kęckie Harpagany
40 Janik Paweł Kęty Paweł
41 Januszewska Marta Rzeszów Polskie RadioTAK
42 Kaczmarczyk Ryszard Kobiernice BrakTAK
43 Kadula Piotr Jaworzno Brak
44 Kakusová Jarmila Zákamenné ZákamennéTAK
45 KALAMUS Mirek Łodygowice 1978TAK
46 Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie ELite Sports Team
47 Klimczak Marek Oświęcim Rebellion of Free Runners
48 Kocemba Kamil Kobiernice Kęckie HarpaganyTAK
49 Kołek Sebastian Międzybrodzie Bialskie Jaś Anielka
50 Kołodziejczyk Krzysztof Chrzsnow Brak
51 Konstanty Katarzyna Krakow Brak
52 Kostrzewa Wojciech Oświęcim Speed Team Brzeszcze
53 Kowalczyk Paweł Kęty KĘCKIE HARPAGANY
54 Kozłowski Łukasz Tychy BrakTAK
55 Kożdoń-Cher Jakub Cieszyn Brak
56 Kózka Mariusz Bielsko-Biała BrakTAK
57 Krężołek Anna Kraków Brak
58 Kruba Marcin Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
59 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Urodzeni BiegaczeTAK
60 Kubis Witold Czarków RodzinaTAK
61 Kumorek Mariusz Łękawica Brak
62 Kuras Janusz Chełmek Zadyszka Oświęcim
63 Kuras Katarzyna Chełmek Zadyszka Oświęcim
64 Kurek Jacek Tychy Świetlikowo
65 Laskiewicz Wojciech Wola Więcławska G.O.A.T. Team MichałowiceTAK
66 Lebiedzik Sławomir Skoczów Brak
67 Lipiecki Przemysław Świętochłowice Brak
68 Lubecki Tomasz Oświęcim Brak
69 ŁOMNICKA Barbara Wrocław Sobczyk team
70 Łukosz Arkadiusz Jaworze BrakTAK
71 Maniura Adam Bytom Szombierki Runners
72 Mertas Dominik Babice BrakTAK
73 Męcner Michał Bestwina BrakTAK
74 Michulec Jacek Żywiec Brak
75 Milarski Andrzej Skawina Skawina BiegaTAK
76 Myszka Mirosław Bielsko-Biała Adventure MountainsTAK
77 Noga Angelika Kozy Brak
78 Nowak Wioletta Palikówka Brak
79 Nowak Michał Palikówka Brak
80 Nowak Kamil Zawiercie BrakTAK
81 Nowińska Iwona Ziemiecice Knight runners zabrze
82 Olszowski Krzysztof Międzybrodzie Bialskie Wataha - Łączy nas BieganieTAK
83 Olszowski Dawid Międzybrodzie Bialskie SMS Rekord Bielsko-BiałaTAK
84 Ołubek Robert Żory HRmax ŻORY
85 Orcholski Witold Toruń T.S. Opatrunki ToruńTAK
86 Panenka Małgorzata Nieborowice Night Runners Gliwice / FIS-SST Team
87 Paskuda Marcin Raciborz GEODEZJA PASKUDA
88 Pastwa Karol Międzybrodzie Żywieckie BrakTAK
89 Pánik Vladimír Trstená MK Tvrdošín
90 Pietras Edyta Węgierska Górka JustFeelfit teamTAK
91 Pobiedzinska Karolina Sosnowiec Brak
92 Podmorański Piotr Ruda Śląska Brak
93 Podsadecki Witold Cięcina E&W RUN TEAMTAK
94 Przybysz Ryszard Żory BrakTAK
95 Puchalski Rafał Częstochowa CMFTAK
96 Rajzer Mariusz Warszawa BodyKinetic
97 Rochowiak Aleksandra Żywiec beskidtrail.pl
98 Rusin Anna Porąbka Kęckie HarpaganyTAK
99 Rygalik Ewa Stary Broniszew BrakTAK
100 Sala Roman Brenna Zadyszka OświęcimTAK
101 Semberecki Marcin Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
102 Skawiński Paweł Trzebinia SierszanieTAK
103 Skibicki Krzysztof Oświęcim Zadyszka OświęcimTAK
104 Smarduch Aleksander Hecznarowice Zadyszka OświęcimTAK
105 Sobczyk Przemysław Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół ZakopaneTAK
106 Sokołowski Artur Otwock Team ZabieganeDniTAK
107 Strycharski Krystian Warszawa Trailowe Biegi Duchowe
108 Suchowian Maciej Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
109 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice BrakTAK
110 Szpak Damian Tychy Team PapryTAK
111 Szromek Tomasz Czerwionka-Leszczyny TOMATAK
112 Szupina Paweł Bielsko-Biała Brak
113 Tacz Łukasz Radymno www.treningfizjoterapia.plTAK
114 Toboła Grzegorz Pabianice M A G Team TAK
115 Verniček Štefan Zákamenné Mk-TvrdošinTAK
116 Walaszek Łukasz Katowice Brak
117 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała Brak
118 Wawak Mirosław Międzybrodzie Żywieckie Igosport Sklep dla Biegacza
119 Wilczyńska-Kogut Aleksandra Gliwice Night Runners Gliwice
120 Wilk Magdalena Warszawa Team ZabieganeDniTAK
121 Włoczka Mateusz Ruda Śląska Brak
122 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Spokey Team
123 Wołoszczak Leszek Bydgoszcz BrakTAK
124 Wywłoka Paulina Jarosław Salco Garmin TeamTAK
125 Zabel Robert Poznań zabel.pl
126 Ziemba Damian Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM
127 Zięba Artur Kraków Poranny PatrolTAK
128 Zimny Mateusz Jerzy Kraków Brak
129 Zubel Michał Oświęcim Zadyszka OświęcimTAK
130 Żak Sonia Knurów Orły z Knurowa
131 Żółkiewicz Michał Bujaków BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту