Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI MAKOWSKA PIĘTNASTKA

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2019-06-09
Organizator: Fundacja Kocham Maków
Klub Sportowy Maków Biega
Urząd Miasta Maków Mazowiecki
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
Urząd Gminy Szelków
Opis zawodów: Start i meta biegów zlokalizowane będę na stadionie miejskim w Makowie Mazowieckim
Trasa biegu głównego (15 km) wiodła będzie drogą powiatową w kierunku Szelkowa (nawrót)
Biegi towarzyszące odbędą się na stadionie miejskim

Bieg wchodzi w skład cyklu „Biegowa Triada Powiatu Makowskiego”
Wpisowe i wpłata: 25 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 05.06.2019 r.
40 zł w dniu zawodów w biurze zawodów
Biegi towarzyszące – bezpłatnie
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO SA.
nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe 15” oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.

Osoby, które zapisały się na bieg, a nie wniosły opłaty, będą sukcesywnie usuwane z listy
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bany Robert Sokołówek 15 km BrakNIE
2 Baran Zenon Warszawa 15 km RĄCZE RACICZKITAK
3 Baran Paulina Piaseczno 15 km Rącze RaciczkiTAK
4 Błaszczyk Mariusz Warszawa 15 km BrakTAK
5 Borawska Anna Płock 15 km Mała Lady Pank Biegam dla SiebieNIE
6 Budniak Tomasz Władysławowo 15 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
7 Bulkowska Anna Bazar 15 km BrakTAK
8 Dąbrowski Dariusz Ciechanów 15 km Mazovia Proactiv NIE
9 Długołęcki Sławomir Zaręby Kościelne 15 km MKB TEAM MałkiniaTAK
10 Filochowska Marta Szczytno 15 km BrakTAK
11 Gajek Ireneusz Ciechanów 15 km BrakTAK
12 Gil Wojciech Warszawa 15 km BrakTAK
13 Grabowiec Arkadiusz Warszawa 15 km Rącze RaciczkiTAK
14 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne 15 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
15 Gromelski Marcin Ulaski 15 km Ks Maków biega NIE
16 Grządkowski Seweryn Władysławowo 15 km Mazovia ProActivTAK
17 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 15 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
18 Gwiazda Krzysztof Jednorożec 15 km Jednorożec robi co może NIE
19 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki 15 km KS MAKÓW BIEGATAK
20 Jastrzębski Krzysztof Stary Szelków 15 km BrakTAK
21 Kamiński Arkadiusz Załuzie 15 km BrakNIE
22 Karolak Cezary Ciechanów 15 km BrakTAK
23 Kącki Paweł Warszawa 15 km Rącze RaciczkiTAK
24 Klusek Jolanta Warszawa 15 km Yola YolandaNIE
25 Kowalski Łukasz Ciechanów 15 km BrakTAK
26 Krawczyk Paweł Winnica 15 km Lider WinnicaTAK
27 Kubiński Sławomir Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
28 Kulesza Agnieszka Warszawa 15 km Trucht Tarchomin TeamTAK
29 Leszczyński Roman Ostrołęka 15 km so-bieebie-gamTAK
30 Lewandowski Zenon Ciechanów 15 km SCKS JURAND CiechanówNIE
31 Lubińska Aneta Ciechanów 15 km MAZOVIA PROACTIV NIE
32 Makowski Michał Ciechanów 15 km Mazovia ProActivNIE
33 Malik Magdalena Ostrów Mazowiecka 15 km BrakTAK
34 Mateusiak Radosław Różan 15 km DĄBROWSKI TEAMNIE
35 Mielczarski Bartosz Warszawa 15 km BrakTAK
36 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 15 km BrakNIE
37 Nowak Sebastian Ciechanów 15 km 5 MBOTNIE
38 Odolczyk Joanna Warszawa 15 km Rącze RaciczkiTAK
39 Olkowska Agnieszka Szelków 15 km BrakNIE
40 Opałka Jan Płońsk 15 km KB im.P.SękowskiegoTAK
41 Orliński Tomasz Legionowo 15 km BHP ORLINSCYTAK
42 Osowiecki Mariusz Stupsk 15 km BrakTAK
43 Pankowski Grzegorz Warszawa 15 km Kosi Mazaki TeamTAK
44 Pawełas Marta Warszawa 15 km BrakTAK
45 Pawłowska Katarzyna Warszawa 15 km BrakTAK
46 Pawłowski Bartłomiej Warszawa 15 km BrakTAK
47 Piechna Andrzej Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
48 Podlecki Maciej Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
49 Podlecki Krzysztof Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
50 Ponichtera Daniel Długosiodło 15 km BrakNIE
51 Prekiel Bartosz Przasnysz 15 km Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszNIE
52 Prusik Andrzej Olsztyn 15 km BrakNIE
53 Roszkowski Tomasz Warszawa 15 km Ja0306 Biega. Ku Realizacji CelówTAK
54 Sadłowska Agata Ostroleka 15 km 1978NIE
55 Sadowski Robert Dobrzankowo 15 km Jednorożec robi co możeTAK
56 Sapieha Grzegorz Przasnysz 15 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
57 Smoliński Rafał Przasnysz 15 km Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszNIE
58 Sokołowski Łukasz Krasne 15 km Mazovia ProActivTAK
59 Szewczyk Adrian Duczki 15 km Zabiegany WołominTAK
60 Szymanek Anna Warszawa 15 km Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
61 Szynwelska - Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki 15 km KS Maków BiegaNIE
62 Tabaka Magdalena Przasnysz 15 km Jednorożec robi co możeTAK
63 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 15 km KS Maków BiegaNIE
64 Trochimowicz Artur Szczytno 15 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMNIE
65 Trzaskowski Dariusz Warszawa 15 km Trucht Tarchomin TeamNIE
66 Urmanowski Daniel Warszawa 15 km Dream Run TAK
67 Wnuk Olga Nowe Gulczewo 15 km Active Runners Płock NIE
68 Wojciechowska Wioletta Nowy Dwór Mazowiecki 15 km BrakNIE
69 Zagroba Rafał Olsztyn 15 km UzerbejdżanNIE
70 Zamielski Paweł Przasnysz 15 km Przaśnik Przasnysz TAK
71 Zgoda Tomasz Warszawa 15 km 3:33 TEAMTAK
72 Ziemak Hubert Ostrów Mazowiecka 15 km Następny KrokNIE
73 Żach Andrzej Małkinia Górna 15 km MKB TEAM MałkiniaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту