Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

CROSS ŚLIWNICKI
O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTO NOWE SKALMIERZYCE

Miejsce i termin: Śliwniki, 2019-04-27
Organizator: Stowarzyszenie „Eudajmonia” w Skalmierzycach

KONTAKT
Paweł Pelc – 512 129 129 - pelee@interia.pl
Mariusz Bober – 605 850 280 – lechfans@interia.pl
Opis zawodów: Start biegu 11:00
− TRASA: START – od Sali wiejskiej „Zawady” drogą asfaltową w kierunku Biskupic Ołobocznych, następnie wbiegamy na tereny leśne, meta również przy Sali wiejskiej „Zawady”.
BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 27.04.2019 r. od godz. 8:30 do godz. 10:30
Zgłoszenia internetowe poprzez:
do dnia 23.04.2019 r. lub w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów startowych
W dniu 24.04.2019 wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
− Za zgłoszenie uważa się: wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dokonanie opłaty startowej
Wpisowe i wpłata: opłata startowa

Bieg 5 km i 10 km
- do 10.04.2019 r. 40 zł.
- od 11.04.2019 r. 50 zł
– 27.04.2019 r. płatność w biurze zawodów 60 zł.

Marsz Nordic Walking 5 km
- do 10.04.2019 r 30 zł
- od 11.04.2019 r 40 zł
- 27.04.2019 r płatność w biurze zawodów 50 zł

− Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.

Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Anatoniak Piotr Śliwniki bieg 10 km BrakTAK
2 Bartoś Marcin Strzegowa bieg 10 km BrakTAK
3 Bednarczyk Jan Śliwniki bieg 10 km BrakTAK
4 Bednarczyk Joanna Śliwniki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
5 Bilski Przemysław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
6 Bober Dominika Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
7 Bodylski Szymon Węgry bieg 10 km BrakTAK
8 Bogusławski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
9 Boguś Anna Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
10 Chabierski Paweł Kalisz bieg 10 km ObiadekTAK
11 Chlebowska Magdalena Kalisz bieg 5 km AdmatTAK
12 Cieplik Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km G-TeamTAK
13 Cieśla Bernadeta Rososzyca marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
14 Czaja Mariusz Śliwniki bieg 5 km Towarzystwo Rowerowe Sokół SkalmierzyceTAK
15 Czajka Halina Skalmierzyce ul Powstańców wielkoposkich4 marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
16 Czarnojańczyk Rafał Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
17 Derdas Sławomir Poznań bieg 10 km BrakTAK
18 Domaradzka Ewelina Kalisz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
19 Dutkiewicz-Bogudzinska Sylwia Ostrów Wlkp bieg 10 km Ks Maraton Ostrów WlkpTAK
20 Falczyńska Aneta Kalisz bieg 5 km BrakTAK
21 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km OSP DębicaTAK
22 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
23 Głodek Justyna Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
24 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
25 Góźdź - Szymańska Renata Kalisz bieg 5 km AdmatTAK
26 Grobelny Mirosław Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
27 Grzelak Hanna Ostrów Wielkopolski bieg 5 km BrakTAK
28 Grzeszczyk Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 5 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
29 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
30 Grześkiewicz Izabela Ostrów Wielkopolski bieg 10 km OSTROWSKIE MORSYTAK
31 Halak Justyna Kotowiecko bieg 5 km AdmatTAK
32 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
33 Jasińska Krystyna Kowal marsz Nordic Walking 5 km ParakulosTAK
34 Juszczak Izabela Ostrów Wielkopolski bieg 5 km BrakTAK
35 Kabat Szymon Krotoszyn bieg 10 km TeamRomansNIE
36 Kaczmarek Dominik Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
37 Kalka Maciej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
38 Kapitaniak Ilona Kalisz marsz Nordic Walking 5 km Kalisia Nordic TeamTAK
39 Karbowski Jan Skalmierzyce bieg 10 km BrakNIE
40 Kasprzak Emilia Rososzyca bieg 10 km BrakTAK
41 Kędzia Piotr Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
42 Kobza Adam Kościelna Wieś bieg 5 km BrakNIE
43 Kociołek Zbigniew Wołów bieg 10 km BrakNIE
44 Kolanowski Sebastian Śliwniki bieg 10 km KS StalServisNIE
45 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 5 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
46 Konieczka Przemek Ostrów wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
47 Kowalczyk Angelika Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km Leśna TAK
48 Kozlik Zofia Sliwniki bieg 5 km BarracudaTAK
49 Kozłowski Szymon Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
50 Kozłowski Stanisław Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
51 Krawczyk Justyna Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
52 Krzywik Paweł Nowe bieg 10 km BrakTAK
53 Krzywik Tomasz Kościelna Wieś bieg 10 km BrakTAK
54 Kubiak Łukasz Biskupice Ołoboczne bieg 5 km BrakTAK
55 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
56 Lorens Krzysztof Kalisz marsz Nordic Walking 5 km Kalisia Nordic TeamTAK
57 Lorens Izabela Kalisz marsz Nordic Walking 5 km Kalisia Nordic TeamTAK
58 Łańduch Jacek Kalisz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
59 Ławniczak Karol Czekanów bieg 10 km BrakTAK
60 Maj-Tabaka Natalia Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
61 Małecka Julita Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
62 Marcinkowski Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ks Stalservis TAK
63 Marcinkowski Krzysztof Zakrzew bieg 10 km BrakTAK
64 Markowski Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
65 Mąkowska Ewa Kalisz marsz Nordic Walking 5 km Kalisia Nordic Team - KaliszTAK
66 Mielcarek Elwira Wtórek bieg 10 km BrakTAK
67 Mikołajczyk Kasia Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km EudajmoniaTAK
68 Molka Marcin Nowe Skalmierzyce bieg 5 km BrakTAK
69 Molka Małgorzata Nowe Skalmierzyce bieg 5 km BrakTAK
70 Niezgodka Ewelina Maczniki bieg 5 km BrakNIE
71 Ostach Daria Ostrów Wielkopolski bieg 10 km AntonówkiTAK
72 Pajęcki Adam KOWAL marsz Nordic Walking 5 km Parakulos KowalTAK
73 Patalong Sylwia Ostrow Wlkp. bieg 10 km BrakNIE
74 Patalong Tomasz Ostrów Wlkp bieg 5 km Pokonaj wadyNIE
75 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 5 km BrakNIE
76 Pietraszek Lidia Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
77 Pietrzak-Dyból Ilona Ostrów Wielkopolski bieg 5 km BrakTAK
78 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 5 km BrakTAK
79 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce bieg 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
80 Ponitka Paweł Ostrzeszów bieg 10 km BrakTAK
81 Przegienda Małgorzata Skalmierzyce bieg 5 km BrakNIE
82 Przegienda Małgorzata Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
83 Przybylska- Chabierska Krzysia Kalisz marsz Nordic Walking 5 km Kalisia Nordic Team KaliszTAK
84 Przybył Łukasz Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca Jajecznica NIE
85 Ratajczyk Danuta Kalisz bieg 5 km BrakTAK
86 Rogala Grzegorz Odolanów bieg 5 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.TAK
87 Salaj Marta Skalmierzyce bieg 5 km G-TeamTAK
88 Salata Patrycja Nowe Skalmierzyce bieg 5 km BrakNIE
89 Sipka Agnieszka Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
90 Skórzyński Arkadiusz Lewków bieg 10 km BrakTAK
91 Sobczak Jolanta Kalisz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
92 Sobczak Tomasz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km KS Pogoń Nowe SkalmierzyceTAK
93 Sobczak Aldona Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
94 Stolarska Barbara Nowe Skalmierzyce bieg 5 km BrakNIE
95 Sulewska Małgorzata Mączniki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
96 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 5 km KS Maraton Ostrów WlkpTAK
97 Suś Joanna Zacharzew bieg 10 km BrakTAK
98 Suś Dariusz Zacharzew bieg 10 km BrakTAK
99 Szałek Rafał Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
100 Szkudlarek Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
101 Świątek Bronisław Kalisz bieg 10 km Tup tup razemTAK
102 Tacik Maciej Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
103 Tanas Bogumiła Trzebicko bieg 10 km KS Krotosz Krotoszyn TAK
104 Taterska Małgorzata Kościelna Wieś bieg 10 km BrakTAK
105 Tułacz Joanna Kalisz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
106 Walotka Katarzyna Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
107 Wasielewska Marzena Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
108 Wawrzyniak Katarzyna Kościelna Wieś marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
109 Wełnic Adam Boczków bieg 10 km BrakTAK
110 Wiśniewski Emil Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Night RunnersTAK
111 Wojcieszak Iwona Kalisz bieg 10 km Tup tup razemTAK
112 Wojdalska-Śledzińska Agata Kalisz bieg 10 km BrakTAK
113 Wojtczak Anna Opatówek bieg 5 km AdmatTAK
114 Woźniak Irena Nowe Skalmierzyce marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
115 Wróbel Marek Łask bieg 10 km Niezrzeszony-ŁaskNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту