Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

MINI WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-06-08
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza

INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl .
Opis zawodów: • Trasa biegu przebiega przez Rynek ul Asnyka, Katedralną i Fredry
• Dystans 200m i 500m
• Nawierzchnia asfaltowa i kostka brukowa
• 9:10 – Wspólna rozgrzewka
• 9:15–„Mini Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl” - biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie 200m. i 500 m
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum nr 2, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek, 7 czerwca 2019 r. w godz. 18:00 – 22:00 oraz w sobotę, 8 czerwca 2019 r. od godz. 6:00
Wpisowe i wpłata: Biegi dzieci są nieodpłatne
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Andruszkiewicz Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych Vaffels TEAMNIE
3 Bal Dominika Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Bar Bartosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
5 Biliński Dawid Przemyśl wg. kategorii wiekowych KS Czuwaj PrzemyślNIE
6 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5NIE
7 Błaszczyk Oskar Siedliska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 BOUDJEMA ZAKARIA PRZEMYŚL wg. kategorii wiekowych PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA NIE
9 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Burak Bartłomiej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Burak Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
12 Burak Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Cicinska Antonina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Ciepałowicz Ignacy Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Ciepałowicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Cieśla Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Dziurzyńska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
22 Grochowicz Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
24 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Janiewska Sara Przemyśl wg. kategorii wiekowych Szkoła Newtona w PrzemyśluNIE
26 Jekabson Oliwia Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
27 Jędruch Zosia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Jędruch Franek Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
30 Karwowska Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Karwowski Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Kilian Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Kindlik Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Kindlik Kaja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Kłak Jakub Bolestraszyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
36 Kłak Jakub Bolestraszyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Knafel Maksymilian Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Knafel Maja Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
39 KOPAŃSKA NATALIA PRZEMYŚL wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 KOPAŃSKI ANTONI PRZEMYŚL wg. kategorii wiekowych BrakNIE
41 Kowieszko Nikola Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
42 Kowieszko Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
43 Król Emilka Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
44 Łabudzki Tymoteusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych PKBNIE
45 Łabudzki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych PKBNIE
46 Łabudzki Jan Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5NIE
47 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
48 Łapiński Andrzej Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
49 Łucka Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
50 Majewski Maksymilian Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyskie MorsyNIE
51 Makuch Joanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Makuch Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Malarczyk Filip Koniuszki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
54 Malarczyk Kacper Koniuszki wg. kategorii wiekowych Szkolka pilkarska 16NIE
55 Małek Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tempo 5 PrzemyślNIE
56 Mazur Ania Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
57 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
58 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Pająk Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
60 Pietruś Michał Buszkowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
61 Piórkowska Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tęczowe Przedszkole w PrzemyśluNIE
62 Psiur Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Psiur Olivier Przemysśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
65 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
66 Rohan Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
67 Rohan Nina Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
68 Rohan - Dukiet Marlena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
69 Romankiewicz Arleta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Różycki Olgierd Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Sadowy Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Sowa Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Szczygielski Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
75 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
76 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
77 Ścibor Apolonia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
78 Trojnar Tymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Trojnar Kornelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Turczyńska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
81 Turczyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Więckowska Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tempo 5 Przemyśl NIE
83 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
84 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Wróbel Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
86 Żaczek Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
87 Żaczek Magdalena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту