Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

MINI WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-06-08
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza

INFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskiklubbiegacza.pl
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl .
Opis zawodów: • Trasa biegu przebiega przez Rynek ul Asnyka, Katedralną i Fredry
• Dystans 200m i 500m
• Nawierzchnia asfaltowa i kostka brukowa
• 9:10 – Wspólna rozgrzewka
• 9:15–„Mini Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl” - biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie 200m. i 500 m
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum nr 2, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl.
• Biuro zawodów czynne w piątek, 7 czerwca 2019 r. w godz. 18:00 – 22:00 oraz w sobotę, 8 czerwca 2019 r. od godz. 6:00
Wpisowe i wpłata: Biegi dzieci są nieodpłatne
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andruchewicz Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych -NIE
2 Andruchewicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych -NIE
3 Andruchewicz Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych -NIE
4 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych Vaffels TEAMNIE
5 Andruszkiewicz Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych Vaffels TEAMNIE
6 Antochów Bartłomiej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Babieczko Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Babij Sebastian Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Baker Maja Rzeszów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
10 Bal Dominika Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Bandrowicz Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Aktywna Piątka PrzemyślNIE
12 Bańcarz Szymon Ciemierzowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Bańcarz Julia Ciemierzowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
14 Bar Bartosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Bednarz Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
16 Bęben Błażej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
17 Biliński Dawid Przemyśl wg. kategorii wiekowych KS Czuwaj PrzemyślNIE
18 Błachut Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Błaszczak Julia Ostrów wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5NIE
20 Błaszczyk Oskar Siedliska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
21 Błaszczyszyn Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych Lol TeamNIE
22 Błażewicz Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
23 Boudejema Zakaria Przemyśl wg. kategorii wiekowych PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA NIE
24 Buciak Aneta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
25 Burak Bartłomiej Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Burak Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
27 Burak Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Cap Martyna Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
29 Cap Michal Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Chłopek Gabriela żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Cicinska Antonina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
32 Cicińska Lena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Ciepałowicz Ignacy Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Ciepałowicz Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
35 Cieśla Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
36 Cyrańska Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Cyrańska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
38 Cyrańska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
39 Czubińska Lilianna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
40 Dorosz Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
41 Duszczak Daria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gang KotaNIE
42 Duszczak Claudia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Gang KotaNIE
43 Dziurzyńska Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
44 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
45 Góra Bartosz Frysztak wg. kategorii wiekowych STOLAREXNIE
46 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
47 Grochowicz Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
48 Grzybowska Kinga Przemyśl wg. kategorii wiekowych PTN Przemyśl/Parastyle.plNIE
49 Grzybowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych PTN Przemyśl/Parastyle.plNIE
50 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
51 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Ignatowski Wiktor Ostrów wg. kategorii wiekowych Niedźwiadki PrzemyślNIE
53 Jakubowski Igor Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
54 Janiewska Sara Przemyśl wg. kategorii wiekowych Szkoła Newtona w PrzemyśluNIE
55 Janion Franciszek Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
56 Janion Jan Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
57 Janowska Hanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
58 Janowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
59 Jaworek Sobko Oksana Przemyśl wg. kategorii wiekowych GladiatorNIE
60 Jaworek Sobko Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych GladiatorNIE
61 Jekabson Oliwia Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
62 Jelinek Gabriel Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Jędruch Zosia Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
64 Jędruch Franek Ostrów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
65 Juchymczuk Davyd przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
66 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj WiaroNIE
67 Karwowska Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
68 Karwowski Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
69 Kilian Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
70 Kindlik Filip Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Kindlik Kaja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
72 Klimko Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Kłak Jakub Bolestraszyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Kłusek Wiktor Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
75 Kłusek Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
76 Kłusek Michał Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
77 Knafel Maksymilian Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
78 Knafel Maja Tarnobrzeg wg. kategorii wiekowych BrakNIE
79 Kołodziej Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
80 Kołodziej Gabriela Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
81 Kopańska Natalia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
82 Kopański Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
83 Kopeć Oliwia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
84 Kopeć Hubert Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Kosterkiewicz Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych Way2champNIE
86 Kowieszko Nikola Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
87 Kowieszko Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
88 Król Emilka Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
89 Krzyżanowski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
90 Łabudzki Tymoteusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych PKBNIE
91 Łabudzki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych PKBNIE
92 Łabudzki Jan Przemyśl wg. kategorii wiekowych UKS Tempo 5NIE
93 Łapińska Jagoda Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
94 Łapiński Andrzej Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
95 Łomańska Zosia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Łomański Jaś Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
97 Łomański Hubert Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
98 Łoziński Kuba Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Łuc Alan Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
100 Łuc Maja Żurawica wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Łuc Julia Żurawicz wg. kategorii wiekowych BrakNIE
102 Łucka Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
103 Łukaszek Justyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
104 Majewski Maksymilian Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyskie MorsyNIE
105 Makar Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
106 Makar Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
107 Makuch Joanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
108 Makuch Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
109 Malarczyk Filip Koniuszki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
110 Malarczyk Kacper Koniuszki wg. kategorii wiekowych Szkolka pilkarska 16NIE
111 Małek Wiktoria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tempo 5 PrzemyślNIE
112 Mańkowska Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
113 Masiak Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
114 Matusz Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
115 Mazur Ania Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
116 Mazur Otylia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Hot'n Ride NIE
117 Mazur Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych Hot'n Ride NIE
118 Miciak Laura Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
119 Mielnik Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Mikołajczyk Franciszek Rzeszów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
121 Misakiewicz Lena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
122 Nester Michał Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przedszkole BarskaNIE
123 Nester Mateusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych sp 14NIE
124 Olko Aleksander Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
125 Olko Zuzanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
126 Ostróżka Błażej Przemyśl wg. kategorii wiekowych Vaffels TEAMNIE
127 Pająk Julia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Pawłucki Michał Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
129 Pietruś Michał Buszkowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
130 Piórkowska Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tęczowe Przedszkole w PrzemyśluNIE
131 Polańska Wiktoria Strzyżów wg. kategorii wiekowych Noćne WołkiNIE
132 Polańska Klara Strzyżów wg. kategorii wiekowych Noćne WołkiNIE
133 Polańska Martyna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Polański Robert Strzyżów wg. kategorii wiekowych Noćne WołkiNIE
135 Polański Tymoteusz Strzyżów wg. kategorii wiekowych Noćne WołkiNIE
136 Polkowska Alicja Dybawka wg. kategorii wiekowych Klub pływacki "ORKA"NIE
137 Polkowski Jakub Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
138 Potoczna Patrycja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
139 Potoczny Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
140 Przewrocki Franek Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
141 Psiur Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
142 Psiur Olivier Przemysśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
143 Rabski Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Rachwał Bartosz Buszkowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
145 Radio Inga Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
146 Radochońska Hanna Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Radochońska Helena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
148 Radochońska Barbara Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
149 Radochoński Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
150 Radyk Anna Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
151 Radyk Aleksandra Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
152 Rajzer Szymon Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
153 Rajzer Gabriel Dybawka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Rohan Milena Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
155 Rohan Nina Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub BiegaczaNIE
156 Rohan - Dukiet Marlena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Romankiewicz Arleta Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
158 Rostecki Damian Przemyśl wg. kategorii wiekowych GladiatorNIE
159 Różycki Olgierd Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
160 Sadowy Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
161 Sekuła Gabriel Krasiczyn wg. kategorii wiekowych BrakNIE
162 Sikora Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
163 Sikora Zofia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
164 Sikora Adam Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
165 Siudak Damian Trzebownisko wg. kategorii wiekowych BrakNIE
166 Skawiński Leon Sanok wg. kategorii wiekowych BrakNIE
167 Skórka Łukasz Przemyśl wg. kategorii wiekowych SP 14NIE
168 Socha Dominika Jarosław wg. kategorii wiekowych BrakNIE
169 Sowa Karol Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
170 Stasiaczek Nikola Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
171 Stawarz Michał Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
172 Stawarz Kacper Łuczyce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
173 Szczurek Daria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przedszkole Promyczek NIE
174 Szczygielski Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
175 Szeliga Krzysztof Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
176 Szwedka Gloria Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
177 Szwedka Nataniel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
178 Szwedka Emanuel Przemyśl wg. kategorii wiekowych Przemyski Klub Biegacza NIE
179 Ścibor Apolonia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
180 Ściubak Kacper Przemyśl wg. kategorii wiekowych anna.iwaniuch@wp.plNIE
181 Trojnar Tymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
182 Trojnar Kornelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
183 Turczyńska Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
184 Turczyński Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
185 Turczyński Oliwier Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
186 Ulicki Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
187 Więckowska Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych Tempo 5 Przemyśl NIE
188 Wikarska Iga Przemyśl wg. kategorii wiekowych KSZO OstrowiecNIE
189 Wnuk Jakub Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
190 Wnuk Emilia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
191 Wołoszyn Amelia Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
192 Wrona Szymon Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
193 Wróbel Piotr Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
194 Wywrot Aleksandra Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
195 Wywrot Kacper Przemysl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
196 Zadarecka Maja Przemyśl wg. kategorii wiekowych brakNIE
197 Zapołoch Antoni Przemyśl wg. kategorii wiekowych Czuwaj wiaroNIE
198 Zielenkiewicz Jessica Przemyśl wg. kategorii wiekowych Basket Go Przemyśl NIE
199 Żaczek Karolina Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE
200 Żaczek Magdalena Przemyśl wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту