Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

PRZYBIJ PIĄTKĘ W KLEOSINIE

Miejsce i termin: Kleosin, 2019-09-15
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym.
PARTNER
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Kleosinie
Opis zawodów: Bieg odbędzie się 15 września 2019 r. w Kleosinie na dystansie 5 km.
Start i meta wyznaczone zostały w Kleosinie przy ul. O. Tarasiuka.
Biuro Zawodów Biegu będzie znajdowało się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Zambrowskiej w Kleosinie (wejście od ul. Tarasiuka) wydawanie pakietów startowych 15.00 - 16.30
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej:
MIESZKAŃCY GMINY - 20 zł dla rejestrujących się on-line do dnia 30 czerwca; 25 zł dla rejestrujących się on-line do 31 sierpnia; 30 zł dla rejestrujących się w dniu zawodów;
ZAWODNICY SPOZA GMINY - 30 złotych dla rejestrujących się on-line do dnia 30 czerwca; 35 zł dla rejestrujących się on-line do 31 sierpnia; 40 zł dla rejestrujących się w dniu zawodów;
Opłaty w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antonienko-Płoszczuk Barbara Białystok bieg 5 km pozostali Białostocka Sekta Biegaczy TAK
2 Bałdan Irena Kosmaty Borek bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA NIE
3 Bałdan Tomasz Kosmaty Borek bieg 5 km pozostali GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA TAK
4 Bartoszewicz Dorota Mochnate bieg 5 km pozostali D
5 Bielawiec Julita Horodniany bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
6 Bielicka Beata Lapy bieg 5 km pozostali Zwycięzca Fundacja Darka StrychalskiegoTAK
7 Bochnowska Agnieszka Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
8 Bogdanowicz Tomasz kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
9 Bogdanowicz Małgorzata kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
10 Bogdanowicz Agnieszka Białystok bieg 5 km pozostali ŁKS JUVENIA
11 Bogdanowicz Anna Tykocin bieg 5 km pozostali Brak
12 Bosiacki Jarosław Białystok bieg 5 km pozostali Białystok Biega TeamTAK
13 Dawidejt Dariusz Augustow bieg 5 km pozostali ATP AugustówTAK
14 Dąbrowska Magda Śródlesie bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
15 Dmochowski Dariusz Ignatki-Osiedle bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
16 Dzienisik Michał Grabówka bieg 5 km pozostali Białystok Biega TeamTAK
17 Dziurdzia Karolina Wasilków bieg 5 km pozostali DZIURDZIAKITAK
18 Dziurdzia Dariusz Wasilków bieg 5 km pozostali DZIURDZIAKITAK
19 Falkowska Martyna Białystok bieg 5 km pozostali Nadaktywni
20 Falkowski Marek Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
21 FILONIK EDYTA ŁAPY bieg 5 km pozostali BrakTAK
22 Frankowski Robert Juchnowiec Kościelny bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
23 Górynowicz Marcin Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
24 Grabala Dariusz Białystok bieg 5 km pozostali 3T BiałystokTAK
25 Hryniewicka Agnieszka Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
26 Hryniewicki Marcin Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
27 Jarmołowicz Małgorzata Białystok bieg 5 km pozostali Białystok Biega TeamTAK
28 Jemielianiuk Michał Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
29 Jerulank Wiesław Grajewo bieg 5 km pozostali Maratonka Grajewo
30 Kawecki Marek Niewodnica Nargilewska Kolonia bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Drużyna Konopielki TAK
31 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
32 Klimczuk Katarzyna Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
33 Kloc Dawid Białystok bieg 5 km pozostali Brak
34 Kondraciuk Piotr bialystok bieg 5 km pozostali Crossfit BiałystokTAK
35 Korzeniecka - Bączek Renata Wasilków bieg 5 km pozostali KRUCZA TEAM WasilkówTAK
36 Kotowska Ewa Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
37 Kotowski Mieczysław Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
38 Koziejko Stanisław Białystok bieg 5 km pozostali Biegam dla JustysiTAK
39 Kuśmirak Leszek Łapy bieg 5 km pozostali BrakTAK
40 Lenczewski Krzysztof Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
41 Maksimiuk Łukasz Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
42 Marczewski Grzegorz Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
43 Minta Marzena Klepacze bieg 5 km pozostali Brak
44 Minta Marcin Klepacze bieg 5 km pozostali Brak
45 Minta Iga Klepacze bieg 5 km pozostali Brak
46 Mojsa Adam Białystok bieg 5 km pozostali BSBTAK
47 Morawski Jacek Białystok bieg 5 km pozostali Morawski TeamTAK
48 Muszyński Marek Juchnowiec Dolny bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny DRUŻYNA KONOPIELKITAK
49 Muzyk Edward Mały Płock bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ Biegamy dla zdrowiaNIE
50 Nikiforuk Tomasz Ignatki Osiedle bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
51 Okurowski Jerzy Supraśl bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ SupraślNIE
52 OSIPCZUK Jan Olmonty bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
53 Osipczuk Barbara Olmonty bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
54 Pawłowska Julia Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
55 Piotrowski Rafał Choroszcz bieg 5 km pozostali Nadaktywni
56 Pogorzelski Kamil Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
57 Popławski Adam Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
58 Potentas Maciej Białsytok bieg 5 km pozostali BrakTAK
59 Potentas Elżbieta Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
60 Półkośnik Adam Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
61 Prokopiuk Aleksander Hajnówka bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ RKB HajnówkaNIE
62 Puciłowski Mirosław Białystok bieg 5 km pozostali NADAKTYWNI
63 Rakowska Iwona Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
64 Roszkowski Łukasz Białystok bieg 5 km pozostali MKS Juvenia Białystok
65 Rudnicka Jadwiga Białystok bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ PędziwiatrNIE
66 Rybałtowski Mirosław Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Spartanie DzieciomTAK
67 Skorupska Ewa Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
68 Skowera Krzysztof Białystok bieg 5 km pozostali Pędziwiatr BiałystokTAK
69 Skowera Edward Białystok bieg 5 km pozostali Pędziwiatr Białystok
70 Smolska Justyna Białystok bieg 5 km pozostali Białostocka Sekta BiegaczyTAK
71 Sokół Przemysław Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
72 Sokół Bartosz Białystok bieg 5 km pozostali BrakTAK
73 Stankiewicz Piotr Białystok bieg 5 km pozostali Grupa Szalonych RowerzystówTAK
74 Suhak Karolina Białystok bieg 5 km pozostali ŁKS Juvenia
75 Średziński Bartłomiej Białystok bieg 5 km pozostali Białostocka Sekta BiegaczyTAK
76 Tarasiuk Monika Rzepniki bieg 5 km pozostali BrakTAK
77 Tarnogórski Filip Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny Brak
78 Trojan Dawid Białystok bieg 5 km pozostali 18 Pułk RozpoznawczyTAK
79 Trojanowska Mirella Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK
80 Waśko Barbara Łapy bieg 5 km zwolnieni z opłaty Kobiety 60+ i Mężczyźni 65+ Zwycięzca Fundacja Darka StrychalskiegoNIE
81 Waśko Mirosław Łapy bieg 5 km pozostali Zwycięzca Fundacja Darka StrychalskiegoTAK
82 Wroceński Karol Białystok bieg 5 km pozostali Brak
83 Wróblewski Kamil Nowodworce bieg 5 km pozostali BrakTAK
84 Wrzesiński Zdzisłw Białystok bieg 5 km pozostali OSK SzAŁTAK
85 Zapolska Katarzyna Białystok bieg 5 km pozostali Renova arte Katarzyna ZapolskaTAK
86 Zdanuczyk Krzysztof Białystok bieg 5 km pozostali 3T BIAŁYSTOKTAK
87 Zielińska Monika Juchnowiec Dolny bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny DRUŻYNA KONOPIELKITAK
88 Żakowska Urszula Białystok bieg 5 km pozostali Białystok Biega TeamTAK
89 Żuk Marzena Kleosin bieg 5 km Mieszkaniec Gminy Juchnowiec Kościelny BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту