Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V PÓŁMARATON GÓRSKI FANTOM
IV BIEG POD GRONIEM O PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA
IV MASZ NW O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY GMINY STRYSZAWA
II FANTOM MTB RACE

Miejsce i termin: Kurów k/Stryszawy, 2019-08-31
Organizator: • Stowarzyszenie Mocni Pomocni
• FANTOM Ratownictwo Medyczne
• Gmina Stryszawa
• 2PM Group
W sprawach związanych z udziałem w zawodach proszę kontaktować się po przez email: mocnipomocni@interia.pl . Przed startem zostanie podany alarmowy numer telefonu.
Opis zawodów: • godz. 10:00 Bieg pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa ( ok. 7 km)
• godz. 10:10 Półmaraton FANTOMA (21km)
• godz. 10:15 Marsz Nordic Walking o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Stryszawa ( ok. 7 km)
- godz. 10.30 Biegi dla dzieci (boisko sportowe)
• godz. 13.00 start MTB na dystansie (21 km )
Miejsce startu/mety: Szkoła Podstawowa w Kurowie, Kurów 101a, 34-233 Hucisko

Biuro zawodów Szkoła Podstawowa w Kurowie czynne od 7.00 wydawanie pakietów do poszczególnych dystansów kończy się 30 min przed startem każdego z nich.

Udział w IV Półmaratonie FANTOMA oraz Biegu Górskim i Marszu Nordic & Walking na ok. 7 km wchodzi w skład LIGI POWIATU SUSKIEGO.
Wpisowe i wpłata: Opłata za udział w zawodach pokrywa koszty startu w zawodach i w zależności od terminu wpłaty wynosi:
Półmaraton, Bieg i Marsz NW
• 40 zł – termin wpłaty do 11.08.2019
• 50 zł – od 12.08.2019 do 28.08.2019
- 60 w Biurze Zawodów
MTB Fantom Race.
40 zł- do dnia 11.08.2019
50 zł od 12.08.2019 do 28.08.2019
60 zł - opłata w dniu zawodów do godziny 12.00
Płatne przez stronę zapisów do biegu
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Baran Jacek Świnna Poręba Bieg pod Groniem BrakTAK
2 Bednarz Wacław Jordanów Półmaraton Fantoma BrakTAK
3 Błażejewski Dominik Wrocław Bieg pod Groniem BrakTAK
4 Borawski Krzysztof Zembrzyce Półmaraton Fantoma BrakTAK
5 Bruzda Sebastian Maków Podhalański Bieg pod Groniem BrakNIE
6 Burliga Iwona Budzów Bieg pod Groniem BrakNIE
7 Burliga Jerzy Budzów Bieg pod Groniem BrakNIE
8 Czyzy Justyna Warszawa Półmaraton Fantoma Yogi team - wściekłe jamnioryNIE
9 Dudzik Robert Mszana Dolna Półmaraton Fantoma LIMANOVA HOTELNIE
10 Dymarski Maciej Wrocław Bieg pod Groniem BrakTAK
11 Elżbieciak Łukasz Lachowice Marsz NW Lux Torpeda MałopolskaTAK
12 Florek Michał Kraków Marsz NW Wojsko PolskieTAK
13 Gacek Tadeusz Jordanów Marsz NW Pszczółka teamNIE
14 Gacek Grzegorz Jordanów Bieg pod Groniem Pszczółka TeamTAK
15 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW BrakTAK
16 Grajny Piotr Lachowice Bieg pod Groniem Mocni Pomocni TAK
17 Gratka Mirosław Kojszówka Marsz NW LUX TORPEDA MałopolskaTAK
18 Jałocha Zofia Jordanów Bieg pod Groniem BrakTAK
19 Jankowska Wioletta Katowice Marsz NW Poszli w lasTAK
20 Jankowski Andrzej Katowice Marsz NW Poszli w lasNIE
21 Jarzyna Michał Wrocław Bieg pod Groniem BrakTAK
22 Jarzyna Anna Jasienica Marsz NW BrakTAK
23 Jędrzejak Piotr Jastrzębie Zdrój Półmaraton Fantoma BrakTAK
24 Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice Półmaraton Fantoma RytmTAK
25 Kachel Adrian Juszczyn Fantom MTB Race UKS ZawojakNIE
26 Kachnic Piotr Tarnawa Dolna Fantom MTB Race KrucaFux Cyrchel TeamNIE
27 Kąkol Jarosław Stryszawa Bieg pod Groniem Ludzie JaraTAK
28 Kłaput Natalia Wadowice Bieg pod Groniem BrakTAK
29 Kociołek Witold Kraków Półmaraton Fantoma Inżynieria Biegania/ #AdamCzerwińskiTeamTAK
30 Kopiec Piotr Bielsko-Biała Półmaraton Fantoma BrakNIE
31 Kostera Dariusz Lipowa Półmaraton Fantoma BrakTAK
32 Kościecha Michał Kartuzy Półmaraton Fantoma Yogi team - wściekłe jamnioryNIE
33 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW LUX Torpeda MałopolskaNIE
34 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz NW LUX Torpeda MałopolskaNIE
35 Kozik Patrycja Stryszów Marsz NW BrakTAK
36 Kurek Jacek Tychy Półmaraton Fantoma Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci ŚwietlikowoTAK
37 Kwak Łukasz Stryszawa Półmaraton Fantoma BrakTAK
38 Kwaśna Marta Kurów Bieg pod Groniem BrakTAK
39 Laszczak Tomasz Szczyrk Półmaraton Fantoma KW Bielsko-BiałaTAK
40 Laszczak Szymon Szczyrk Bieg pod Groniem BrakTAK
41 Lipiec Daniel Krakow Bieg pod Groniem Klub PrzemaTAK
42 Łaski Mateusz Lanckorona Bieg pod Groniem Sekta_runTAK
43 Majer Ewa Dobczyce Półmaraton Fantoma BrakNIE
44 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka Marsz NW MOCNI POMOCNI TAK
45 Misiniec Bogdan Zubrzyca Górna Marsz NW Pszczółka Team TAK
46 Morawski Robert Grzechynia Półmaraton Fantoma BrakTAK
47 Mrózek Rafał Łękawica Bieg pod Groniem Olimpijczyk Gilowice TAK
48 Nieciąg Sabina Śleszowice Marsz NW MOCNI POMOCNITAK
49 Nieciąg Sabina Śleszowice Fantom MTB Race MOCNI POMOCNITAK
50 Noga Łukasz Sosnowiec Półmaraton Fantoma Zdzieraj KapcieTAK
51 Olszański Karol Katowice Półmaraton Fantoma Fear The ReturnTAK
52 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz NW BrakTAK
53 Paździora Mariusz Wadowice Marsz NW LUX TORPEDA MAŁOPOLSKATAK
54 Pieniążek Krzysztof Kraków Półmaraton Fantoma BrakTAK
55 Pogoda Wioleta Drzewica Marsz NW Yogi team - wściekłe jamnioryNIE
56 Pułanecki Łukasz Jeleśnia Półmaraton Fantoma BrakTAK
57 Rozmus-Orczyk Anna Kozy Półmaraton Fantoma Kozy biegają, a nie skaczą !TAK
58 Sala Andrzej Kojszówka Marsz NW Podbabiogórskie Nordic Walking NIE
59 Sarlej Robert Sucha Beskidzka Półmaraton Fantoma BrakTAK
60 Sawicki Marek Lipowa Bieg pod Groniem ELEKTROTIM RUNNINGNIE
61 Sikora Tomasz Sucha Beskidzka Bieg pod Groniem BrakTAK
62 Stachowski Damian Stryszawa Bieg pod Groniem MOCNI POMOCNITAK
63 Stanek Andrzej Sucha Beskidzka Bieg pod Groniem Mocni PomocniTAK
64 Stokłosa Witold Żywiec Półmaraton Fantoma BrakTAK
65 Studniarz Rafał Czeladź Półmaraton Fantoma Sekcja-Piaski TAK
66 Sudakowski Wojciech Rawa Mazowiecka Bieg pod Groniem SudakoTimTAK
67 Sudakowski Bartłomiej Rawa Mazowiecka Bieg pod Groniem SudakoTimTAK
68 Sudakowski Patryk Częstochowa Bieg pod Groniem SudakoTimTAK
69 Sudakowski Tomasz Rawa Mazowiecka Bieg pod Groniem SudakoTimTAK
70 Surzyn Aleksandra Stryszawa Bieg pod Groniem Mocni PomocniTAK
71 Szczygieł Łukasz Śleszowice Półmaraton Fantoma BrakNIE
72 Szwed Tomasz Kurów Półmaraton Fantoma OSP KURÓWTAK
73 Szwed Karolina Kurów Bieg pod Groniem OSP KURÓWTAK
74 Świątek Norbert Sucha Beskidzka Bieg pod Groniem BrakTAK
75 Tadeusz Gacek Jordanów Bieg pod Groniem Pszczółka TeamTAK
76 Ubda Łukasz Cieszyn Półmaraton Fantoma MDM NT TEAMTAK
77 Wajdzik Adam Krzeszów Marsz NW BrakTAK
78 Wajdzik Adam Krzeszów Fantom MTB Race BrakTAK
79 Wąchal Przemysław Bolechowice Półmaraton Fantoma BrakTAK
80 Winiarczyk-Jadach Beata Kraków Półmaraton Fantoma TG Sokół ZakopaneTAK
81 Witkowski Marek Sucha Beskidzka Półmaraton Fantoma SuskibiegaczTAK
82 Zachura Szymon Stryszawa Bieg pod Groniem BrakTAK
83 Żaczek Anna Sucha Beskidzka Marsz NW BrakTAK
84 Żmija Jola Zembrzyce Bieg pod Groniem BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту