Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V PÓŁMARATON GÓRSKI FANTOM
IV BIEG POD GRONIEM O PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA
IV MASZ NW O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEJ RADY GMINY STRYSZAWA
II FANTOM MTB RACE

Miejsce i termin: Kurów k/Stryszawy, 2019-08-31
Organizator: • Stowarzyszenie Mocni Pomocni
• FANTOM Ratownictwo Medyczne
• Gmina Stryszawa
• 2PM Group
W sprawach związanych z udziałem w zawodach proszę kontaktować się po przez email: mocnipomocni@interia.pl . Przed startem zostanie podany alarmowy numer telefonu.
Opis zawodów: • godz. 10:00 Bieg pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa ( ok. 7 km)
• godz. 10:10 Półmaraton FANTOMA (21km)
• godz. 10:15 Marsz Nordic Walking o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Stryszawa ( ok. 7 km)
- godz. 10.30 Biegi dla dzieci (boisko sportowe)
• godz. 13.00 start MTB na dystansie (21 km )
Miejsce startu/mety: Szkoła Podstawowa w Kurowie, Kurów 101a, 34-233 Hucisko

Biuro zawodów Szkoła Podstawowa w Kurowie czynne od 7.00 wydawanie pakietów do poszczególnych dystansów kończy się 30 min przed startem każdego z nich.

Udział w IV Półmaratonie FANTOMA oraz Biegu Górskim i Marszu Nordic & Walking na ok. 7 km wchodzi w skład LIGI POWIATU SUSKIEGO.
Wpisowe i wpłata: Opłata za udział w zawodach pokrywa koszty startu w zawodach i w zależności od terminu wpłaty wynosi:
Półmaraton, Bieg i Marsz NW
• 40 zł – termin wpłaty do 11.08.2019
• 50 zł – od 12.08.2019 do 28.08.2019
- 60 w Biurze Zawodów
MTB Fantom Race.
40 zł- do dnia 11.08.2019
50 zł od 12.08.2019 do 28.08.2019
60 zł - opłata w dniu zawodów do godziny 12.00
Płatne przez stronę zapisów do biegu
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Czyzy Justyna Warszawa Półmaraton Fantoma Yogi team - wściekłe jamniory
2 Elżbieciak Łukasz Lachowice Marsz NW Lux Torpeda Małopolska
3 Florek Michał Kraków Marsz NW Wojsko PolskieTAK
4 Grajny Piotr Lachowice Bieg pod Groniem Mocni Pomocni TAK
5 Jałocha Zofia Jordanów Bieg pod Groniem Brak
6 Jankowska Wioletta Katowice Marsz NW Poszli w las
7 Jankowski Andrzej Katowice Marsz NW Poszli w las
8 Jędrzejak Piotr Jastrzębie Zdrój Półmaraton Fantoma BrakTAK
9 Kąkol Jarosław Stryszawa Bieg pod Groniem Ludzie JaraTAK
10 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW LUX Torpeda Małopolska
11 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz NW LUX Torpeda Małopolska
12 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz NW LUX Torpeda Małopolska
13 Kwak Łukasz Stryszawa Półmaraton Fantoma BrakTAK
14 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz NW Brak
15 Pająk Wojciech Sucha Beskidzka Półmaraton Fantoma Mocni PomocniTAK
16 PAŹDZIORA MARIUSZ WADOWICE Marsz NW LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA
17 Pieniążek Krzysztof Kraków Półmaraton Fantoma BrakTAK
18 Rozmus-Orczyk Anna Kozy Półmaraton Fantoma Kozy biegają, a nie skaczą !TAK
19 Sala Andrzej Kojszówka Marsz NW Podbabiogórskie Nordic Walking
20 Żmija Jola Zembrzyce Bieg pod Groniem Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту