Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV PRZEMYSKI BIEG ULICZNY NA DYSTANSIE 10 KM PRZEMYSKA DYCHA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2016-09-25
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza
- www.przemyskadycha.pl
- www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
- Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
- Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
- Koordynator biegu - kontakt ze sponsorami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
- Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
-Koordynator biegu- kontakt z osobami niepełnosprawnymi
Andrzej Paduch tel. 505 422 453 andrzejp33@interia.eu
Opis zawodów: - 10km ulicami miasta - 1 pętla
- Przebieg trasy biegu według mapki na stronie internetowej biegu
- Nawierzchnia asfaltowa (około 300m – kostka brukowa)
- Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem transponderów pomiarowych (chipów) zwrotnych, wsznurowanych w buta. Transpondery będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w sobotę, 24 września 2016 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 25 września 2016 r. w godz. 7:30 – 10:00
- Trasa posiada atest PZLA, będzie oznakowana co 1km znakami pionowymi
- Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 90 minut. Zawodnicy, którzy nie ukończą biegu w regulaminowym czasie zobowiązani są do opuszczenia trasy, zdjęcia numeru startowego oraz zwrotu transpondera pomiarowego (chip) do punktu zwrotu przy mecie lub do biura zawodów.
- Zawodnicy którzy nie ukończyli biegu lub nie zmieścili się w limicie czasu nie będą ujęci w klasyfikacji końcowej biegu
- Klasyfikacja zawodników odbywa się wg czasów brutto dla pierwszych 30 uczestników, dla pozostałych uczestników wg czasów netto.

PROGRAM ZAWODÓW
- 9:30 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki (2007 i młodsze)
- II bieg – roczniki (2003 – 2006)
- 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci
- 10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego
- 10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników
- 11:00 – bieg główny na dystansie 10 km
- 13:30 – dekoracja zwycięzców biegu głównego
Wpisowe i wpłata: Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=60 do dnia 15 września 2016 r. po wpłaceniu wpisowego lub osobiście 24 i 25 września 2016 r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn
- Uczestnicy biegu głównego na 10km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
o 40 zł – przy wpłacie na konto do dnia 1 lipca 2016 r.
o 60 zł – przy wpłacie na konto do dnia 25 sierpnia 2016 r.
o 80 zł – przy wpłacie na konto do dnia 15 września 2016 r.
o 100 zł – przy wpłacie w biurze zawodów.
- Członkowie PKB mający opłaconą składkę członkowską za 2016 r. zniżka 10 zł od każdej kwoty.
- Osoby niepełnosprawne na wózkach, zwolnione z opłaty startowej

Wpłatę należy dokonać na konto Przemyskiego Klubu Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548. W tytule przelewu podać nazwisko i imię, datę urodzenia oraz dopisek „ Przemyska Dycha”

Zapisy do biegu dzieci odbywać się będą w Biurze Zawodów – w sobotę, 24 września 2016 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 25 września 2016 r. w godz. 7:30 – 9:00
Limit zawodników: 800
Strona WWW: http://przemyskadycha.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko wyżne 10 km BrakNIE
2 Amrożkiewicz Patrycja Nowe Brusno 10 km Amrożkiewicz Team TAK
3 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok 10 km BrakTAK
4 Andrasz Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
5 Andrasz Ewelina Przemyśl 10 km BrakNIE
6 Andruszczyszyn Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
7 Antosz Jacek Sędziszów Młp. 10 km BrakTAK
8 Augustyńska Kinga Kraków 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćNIE
9 Augustyński Sylwester Polska 10 km Lacho TeamNIE
10 Babiś Łukasz Świebodna 10 km BrakTAK
11 Bachusz Bartosz Przemyśl 10 km Musculus CremasterTAK
12 Bacza Piotr Przemyśl 10 km Przemyśl-MarokoTAK
13 Badlik Marcin Żurawica 10 km BIOSGTAK
14 Bahir Said Przemyśl 10 km maroka przemyslTAK
15 Bal Barbara Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
16 Balicka Magdalena Maćkowice 10 km BrakTAK
17 Balicki Jacek Chłopice 10 km BrakTAK
18 Bałchan Krzysztof Czudec 10 km CPR RzeszówTAK
19 Banaś Mateusz Jarosław 10 km KPP JarosławTAK
20 Bandrowicz Tomasz Przemyśl 10 km UKS Gladiator PrzemyślTAK
21 Banicki Michał Przemyśl 10 km BrakTAK
22 Bańcarz Andrzej Przemyśl 10 km BrakNIE
23 Bańko Andrzej Jarosław 10 km BrakTAK
24 Baran Kamil Jarosław 10 km BrakTAK
25 Baranowski Mirosław Katowice 10 km BrakTAK
26 Barczak Beata Przemyśl 10 km BARCZAK TEAMTAK
27 Barszczak Dagmara Przemyśl 10 km BrakTAK
28 Barszczak Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
29 Bartkowiak Beata Dybawka 10 km Dybawka BiegaTAK
30 Bartmińska Aneta Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
31 Bartmińska-Ziarek Magdalena Lublin 10 km RumunyTAK
32 Bartmiński Paweł Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
33 Bartmiński Jasiek Wola Przybysławska 10 km BrakTAK
34 Bartnik Aleksandra Przeworsk 10 km BrakTAK
35 Bartoszewicz Dorota Hajnówka 10 km BrakTAK
36 Bartyzel Anna Gdynia 10 km KM PSP GdyniaTAK
37 Basarab Grzegorz Przemysl 10 km BrakTAK
38 Bat Damian sieniawa 10 km BrakNIE
39 Bator Dariusz Jarosław 10 km BrakNIE
40 Bazanowska Marta Przemyśl 10 km BrakTAK
41 Bednarska Agata Przemyśl 10 km BrakTAK
42 Bednarz Karol Trzciana 10 km BrakNIE
43 Bembenek Jan Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
44 Benesz Robert Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
45 Betleja Jacek 10 km BrakTAK
46 Biała Weronika Kraśnik 10 km IC PrzemyślTAK
47 Biały Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
48 Biały Szymon Oleszyce 10 km BrakTAK
49 Biedka Marcin Krosno 10 km KM PSP KROSNOTAK
50 Biel Piotr Kraków 10 km BrakNIE
51 Bielawski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
52 Bielech Mateusz Buszkowiczki 10 km BrakTAK
53 Bieliszak Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
54 Bik Marcin Nadole 10 km Psp krosnoNIE
55 Bilski Bogdan Bochnia 10 km BrakTAK
56 Biss-Mierzwińska Magdalena Żurawica 10 km BrakNIE
57 Blajer Kamil Tuczempy 10 km Wichura JarosławTAK
58 Blama Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
59 Blama Adrian Przemyśl 10 km BrakTAK
60 Błasik Mateusz Warzyce 10 km KPPSP JasłoTAK
61 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km IC PrzemyślTAK
62 Bobala Krystian Przemyśl 10 km BrakNIE
63 Bobko Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
64 Bocek-Telka Aldona Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
65 Bocul Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
66 Bocul Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
67 Bodzioch Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
68 Boroń Wiktor Hajnówka 10 km BrakTAK
69 Borys Andrzej Łazy 10 km BrakTAK
70 Bracha Jolanta Buszkowiczki 10 km BrakTAK
71 Bracha Anna Buszkowiczki 10 km BrakTAK
72 Brzeska Elżbieta Kraków 10 km Lacho TeamNIE
73 Brzozowski Henryk Stalowa Wola 10 km SKB Stalowa WolaTAK
74 Brzyski Jarosław Łukawiec 10 km BrakNIE
75 Buczko Marek Oleszyce 10 km RUN RUN OLESZYCE TAK
76 Buczko Grzegorz Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślTAK
77 Buksa Tomasz Przemyśl 10 km BiOSGTAK
78 Bułdak Krzysztof Sanok 10 km BrakTAK
79 Burdka Piotr Brzeziny 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
80 Byra Piotr Lublin 10 km Zatkało KakałoTAK
81 Bżdżoła Artur Tuczempy 10 km Wichura JarosławTAK
82 Cag Marcin Kraków 10 km BrakTAK
83 Całko Aleksander Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
84 Cencora Marta Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
85 Cetera Jan Kraków 10 km LACHO TEAMTAK
86 Chamielec Adrian Zaczernie 10 km BrakTAK
87 Chanas Klaudia Tuchla 10 km BrakNIE
88 Chmielowiec Hubert Pikulice 10 km BrakTAK
89 Chmurowicz Waldemar Rzeszów 10 km BrakTAK
90 Chmurowicz Karol Rzeszów 10 km BrakTAK
91 Chmurowicz Bartosz Rzeszów 10 km BrakTAK
92 Choma Ryszard Przemyśl 10 km BrakTAK
93 Chudewniak Tomasz Stegna 10 km KP PSP Nowy Dwór GdańskiTAK
94 Chwasta Mariusz Niziny 10 km BrakTAK
95 Cich Kamil Przmyśl 10 km BrakNIE
96 Ciciński Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
97 Ciećko Dominik Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
98 Ciećko Magdalena Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
99 Ciećko Artur Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
100 Cielecki Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
101 Cieraz Maciej Łańcut 10 km BrakTAK
102 Ciężabka Grzegorz Jasło 10 km KP PSP JasłoTAK
103 Cisek Karolina Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
104 Cupak Tomasz Hureczko 10 km 5 batalion strzelców podhalańskichNIE
105 Cwynar Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
106 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
107 Czarnecka Lidia Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
108 Czarniecka Beata Przemyśl 10 km -TAK
109 Czubiński Jakub Przemyśl 10 km BrakNIE
110 Czura Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
111 Czura Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
112 Czwakiel Krzysztof Wólka Pełkińska 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
113 Czyż Marzena Przemyśl 10 km BrakTAK
114 Czyżowicz Mirosław Jasło 10 km KP PSP DĘBICATAK
115 Czyżowski Maciej Przemyśl 10 km INGLOTTAK
116 Danielak Agnieszka Ostrów 10 km BrakTAK
117 Danielak Katarzyna Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza / Przemyski Klub Walki WręTAK
118 Danielak Jagoda Przemyśl 10 km Przemyski Klub Walki Wręcz JiujutsuTAK
119 Danielak Beata Ostrów 10 km BrakTAK
120 Dec Stanislaw Rakszawa 10 km BrakNIE
121 Depczyński Krystian Skołyszyn 10 km KP PSP JasłoTAK
122 Dobosz Paweł Przemyśl 10 km INGLOTTAK
123 Domagalski Marek Krasiczyn 10 km BrakTAK
124 Domagalski Artur Krasiczyn 10 km BrakTAK
125 Domin Danuta Dubiecko 10 km BrakTAK
126 Domin Angelika Dubiecko 10 km BrakTAK
127 Domka Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
128 Dopart Tomasz Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
129 Dorosz Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
130 Dragan Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
131 Drydniak Anna Boguchwała 10 km BrakTAK
132 Dryja Grzegorz NIECHOBRZ 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
133 Dryniak Daniel Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
134 Drzał Bartłomiej Kańczuga 10 km BrakTAK
135 Dubanik Piotr Munina 10 km JGB JarosławNIE
136 Duch Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
137 Duda Piotr Przemyśl 10 km BrakNIE
138 Dul Jarosław Wólka Pełkińska 10 km BrakTAK
139 Duszczak Radosław Przemyśl 10 km KB IC PrzemyślTAK
140 Dutka Adam Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
141 Dworzańska Ewa Lublin 10 km Zatkało KakałoTAK
142 Dworzański Tomasz Lublin 10 km Zatkało KakałoTAK
143 Dziadek Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
144 Dziedzic Witold Rzeszów 10 km Biegający BiegiemTAK
145 Dziumak Tomasz Przemyśl 10 km I LO PrzemyślTAK
146 Dziumak Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
147 Eder Lucyna Przemysl 10 km Przemyski klub biegaczaNIE
148 Ejchman Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
149 Ekiert Krzysztof Przemyśl 10 km Aks Augusta Running TeamTAK
150 Ekiert Mateusz Kraków 10 km Aks Augusta Running TeamTAK
151 Fakadej lucjan proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakTAK
152 Farbaniec Maciej Rymanów-Zdrój 10 km KM PSP KROSNOTAK
153 Farbaniec Tomasz Rymanów-Zdrój 10 km Szkoła Główna Służby PożarniczejTAK
154 Farjaszewski Jakub Słupsk 10 km KM PSP SłupskTAK
155 Fedan Łukasz Laszki 10 km BrakTAK
156 Fedio Grzesiek Ujkowice 65b 10 km BrakTAK
157 Feduś Wiesław Przemyśl 10 km BrakTAK
158 Ferenc Beata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
159 Filipiński Bartosz Łańcut 10 km BezideowiecNIE
160 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
161 Firek Rafał Kraków 10 km Lacho Team TAK
162 Fiskowicz Lilia ................................ 10 km BrakNIE
163 Fiskowicz Sergiej proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakNIE
164 Frąckowiak Mieczysław Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
165 Fundanicz Aleksandra Ustrzyki Dolne 10 km BiosgTAK
166 Gajda Mirosław Przemyśl 10 km BrakTAK
167 Gajewska Małgorzata Medyka 10 km ZADYSZKATAK
168 Gajewska - Czernysz Ewelina Lubaczów 10 km BiOSGTAK
169 Gajewska Sopel Jolanta Lisie Jamy 10 km BRAKTAK
170 Gancarz Klaudia Rzeszów 10 km BrakNIE
171 Garbarz Monika Tarnowiec 10 km BrakTAK
172 Gawczyńska - Bacza Izabela Przemyśl 10 km Przemyśl-MarokoTAK
173 Gaweł Damian Maćkowice 10 km BrakTAK
174 Gaweł Marzena Przemyśl 10 km BrakTAK
175 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
176 Gawlik Paweł Pilzno 10 km BrakNIE
177 Gawlikowska Justyna Walawa 10 km Politechnika KrakowskaNIE
178 Gąsior Jan Susiec 10 km OSP SusiecTAK
179 Gdula Jerzy Rzeszów 10 km BrakTAK
180 Gębuś Grzegorz Milcza 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
181 Gigoń Andrzej Przemyśl 10 km BrakTAK
182 Gliniak Bartłomiej Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
183 Głąb-Trojnar Janusz Łańcut 10 km KM PSP RZESZÓWNIE
184 Gniewek Piotr Rzeszów 10 km BrakTAK
185 Golatowska Anna Przemyśl 10 km brakNIE
186 Goławski Bartosz Przemyśl 10 km BrakTAK
187 Góra Urszula Frysztak 10 km BrakTAK
188 Góra Tomasz Frysztak 10 km BrakTAK
189 Górniak Stanisław Widacz 10 km Finisz RymanówTAK
190 Górniak Kamil Widacz 10 km Finisz RymanówTAK
191 Górniak Przemysław Przemyśl 10 km MossoPolska.plTAK
192 Górski Grzegorz Rzeszów 10 km BrakNIE
193 Górski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
194 Grabiec Marcin Kolbuszowa 10 km kolbuszowskadycha.plNIE
195 Grabowski Mariusz Żurawica 10 km BrakNIE
196 Grabska Renata Rzeszów 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
197 Grasza Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
198 Gregorczyk Jadwiga Krosno 10 km BrakTAK
199 Groch Jacek Kańczuga 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
200 Grodecka Bożena Przemyśl 10 km BrakTAK
201 Grodecki Piotr Przemyśl 10 km KM PSP PrzemyślTAK
202 Grodecki Lukasz Krakow 10 km Szybcy i WściekliNIE
203 Grzebska Ewa Mława 10 km G&GTAK
204 Grzebski Jerzy Mława 10 km G&GTAK
205 Grzegorzak Leszek Przemyśl 10 km ---TAK
206 Gubernat Bartosz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
207 Gwóźdź Andrzej Jaroslaw 10 km Jarosławska Grupa biegowa SokółTAK
208 Hadam Jacek Cieszanów 10 km Izba Celna Przemyśl/ PKBTAK
209 Hadam Ewa Dynów 10 km BrakTAK
210 Halon Kamil Jankowice 10 km 5 BSPTAK
211 Hałaj Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
212 Hałucha Tomasz Oleszyce 10 km Biegomania LubaczówTAK
213 Hamryszczak Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
214 Hamryszczak Rafał Przemyśl 10 km BrakTAK
215 Hanasiewicz Paweł Przemyśl 10 km PrzemyślTAK
216 Hander Leszek Leżajsk 10 km BrakTAK
217 Harłacz Artur Buszkowice 10 km BrakTAK
218 Harmak Barbara Przemyśl 10 km BrakTAK
219 Harpula Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
220 Haszto Zdzisław Leżajsk 10 km -TAK
221 Hataś Agnieszka Przemyśl 10 km PKBTAK
222 Hawro Paweł Przeworsk 10 km BrakTAK
223 Hawrylewicz Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
224 Hembel Marta proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakNIE
225 Hendzel Krzysztof Radymno 10 km KB IC PrzemyślTAK
226 Hernik Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
227 Hipner Marcin Babice 10 km SPOT PszczynaTAK
228 Hołowid Rafał Przemyśl 10 km BrakNIE
229 Hołówka Sławomir Kraków 10 km Lacho TeamTAK
230 Hołubek Lucyna RZESZÓW 10 km Run Run OleszyceTAK
231 Hołubek Kazimierz Oleszyce 10 km Run Run OleszyceTAK
232 Iskra Grzegorz Czudec 10 km KP PSP StrzyżówTAK
233 Iskrzycka Magdalena Rzeszów 10 km aSPAwenTAK
234 Jabłczyk-Pempuś Dorota Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
235 Jagieła Tomasz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
236 Jakubik Marcin Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
237 Jakubów Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
238 Jakubów Magdalena Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
239 Jałocha Mieczysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub Biegacza TAK
240 Jamrozik Jakub Jawornik Polski 10 km BrakTAK
241 Janas Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
242 Janas Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
243 Janicki Arkadiusz Jarosław 10 km KW PSP RZESZÓWTAK
244 Jankowski Dariusz Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
245 Janusz Marcin Lublin 10 km Creditoo.plTAK
246 Jarosz Aneta Oleszyce 10 km BrakTAK
247 Jasińska Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
248 Jaszczyszyn Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
249 Jaworek Małgorzata Przemyśl 10 km -TAK
250 Jodłowska Patrycja Przemyśl 10 km Zatkało KakałoNIE
251 Jop Marta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"TAK
252 Jórasz Wojciech Przemyśl 10 km BrakTAK
253 Jórasz Bogusław Przemyśl 10 km BrakTAK
254 Kaczmarek Magdalena Stubno 10 km BrakNIE
255 Kaczmarek Norbert Przemyśl 10 km BrakTAK
256 Kaczor Dariusz Niechobrz 10 km BrakTAK
257 Kaczor Tomasz Przewrotne 10 km KM PSP RZESZÓWTAK
258 Kaczorowska Małgorzata proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakTAK
259 Kalinowska Ewa Przemysl 10 km Biegam bo lubieTAK
260 Kalinowska Lucyna Przemyśl 10 km BRAKTAK
261 Kamiński Mateusz Łapy 10 km KP PSP OleckoTAK
262 Kapelanik Mariusz Radymno 10 km BRAK TAK
263 Kapral Adam Dwernik 10 km MKS Halicz NIE
264 Karasińska Ewa Pikulice 10 km BrakTAK
265 Karaś Kamil Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
266 Kardasz Jacek Zamość 10 km attyla runnig clubTAK
267 Kargul Ryszard Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
268 Karwowski Maciej Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
269 Kasprzyk Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
270 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne 10 km KP PSP W USTRZYKACH DOLNYCHTAK
271 Kaszycka Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
272 Kaszycka Dorota dubiecko 10 km Zamek Dubiecko Running Team TAK
273 Kata Sławomir Wysoka Głogowska 10 km TKKF Sdokół Głogów MłpTAK
274 Kawiak Marek Lublin 10 km Sklep Biegacza Lublin TeamTAK
275 Kępka Andrzej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
276 Kętrzyński Ryszard Mielec 10 km Zabiegani MielecTAK
277 Kic Damian Maćkowice 10 km Szafa Biegacz/ CWKS Resovia RzeszówTAK
278 Kicińska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
279 Kiełbasa Marek Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
280 Kikiela Paweł Przemyśl 10 km INGLOTTAK
281 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km LKB RudnikNIE
282 Kipp Zbigniew Przemysl 10 km Biegam bo lubieTAK
283 Kisielewicz Ireneusz Święte 10 km Brak TAK
284 Kiszka Kinga Przemyśl 10 km BrakTAK
285 Kitlińska-Pączek Joanna Łańcut 10 km BrakTAK
286 Klinger Weronika Orły 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
287 Klisko Patrk Żurawica 10 km BrakNIE
288 Kluz Rafał Przemyśl 10 km 5 bspTAK
289 Kłos Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
290 Kłosowska Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
291 Kłymińska Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
292 Kłyż Dawid Dynów 10 km LO DynówTAK
293 Kmiecik Paweł Pawłosiów 10 km BrakTAK
294 Kobak Marcin Czarna 10 km BrakTAK
295 Kobryło Piotr Przemyśl 10 km Żubrów :-)TAK
296 Kociański Łukasz Przemyśl 10 km 5bspNIE
297 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
298 Kohut Dariusz Przemyśl 10 km Panstwowa Straż PożarnaTAK
299 Kolowca Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
300 Kolowca Jacek Przemyśl 10 km 1 bczTAK
301 Kopeć Sebastian Rzeszów 10 km BrakTAK
302 Kopeć Alina Oleszyce 10 km BIOSGTAK
303 Kornaga Janusz Horyniec Zdrój 10 km Akademia Sportu Lubaczów KRUS HoryniecTAK
304 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
305 Korzeniowski Władysław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
306 Kosiński Marek Wyry 10 km Inception LifeNIE
307 Kot Łukasz Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
308 Kotapka Celina Tarnów 10 km Biegać i Zwiedzać NIE
309 Kowal Matylda Rzeszów 10 km BrakTAK
310 Kowalik Wojciech Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
311 Kowalski Krzysztof Krasiczyn 10 km JS 2030TAK
312 Kowalski Jakub Jarosław 10 km BrakTAK
313 Kowieszko Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
314 Kozak Michał Jarosław 10 km BrakTAK
315 Kozioł Wiesław Krosno 10 km POSMAKUJ RUN TEAMTAK
316 Kozłowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
317 Krasoń Tomasz Łowisko 10 km BrakNIE
318 Krasowski Marek Przemyśl 10 km BrakTAK
319 Krawczyk Krzysztof Zbydniów 10 km SKP Strażak RzeszówNIE
320 Krawczykowski Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
321 Krawiec Krzysztof Adamówka 10 km BrakTAK
322 Krawiec Łukasz Bolestraszyce 10 km Czarni BolestraszyceTAK
323 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 10 km BrakNIE
324 Krok Tomasz Połomia 10 km BrakTAK
325 Król Grażyna Przemyśl 10 km BrakTAK
326 Król Maciej Przemyśl 10 km -TAK
327 Kruba Marcin Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół NIE
328 Kruk Zbigniew Gać 10 km BrakTAK
329 Kruszyński Marek Przemyśl 10 km Biegam jak mam czasTAK
330 Kruszyński Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
331 Krygowska Klaudia Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
332 Krygowski Zbigniew Lubaczów 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
333 Kryńska Alicja Wapowce 10 km BrakTAK
334 Krzywonos Miłosz Leżajsk 10 km BrakNIE
335 Krzyżanowski Tomasz PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
336 Krzyżewski Kamil Bratkówka 10 km BrakTAK
337 Kubas Piotr .................................. 10 km BrakTAK
338 Kubiczek Adam Żurawica 10 km BrakTAK
339 Kubiczek Piotr Żurawica 10 km BrakTAK
340 Kubit Robert Głowienka 10 km KM PSP KrosnoNIE
341 Kubrak Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
342 Kuc Alicja Buszkowiczki 10 km BrakTAK
343 Kuc Marian Buszkowiczki 10 km BrakTAK
344 Kuc Marek Rzeszów 10 km BrakTAK
345 Kucharczyk Tomasz Przemyśl 10 km WKB META LUBLINIECTAK
346 Kucharczyk Maciej Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
347 Kucia Jerzy Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
348 Kudasik Mateusz Rzeszów 10 km RZESZOWIACY I GÓRALETAK
349 Kuligowska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
350 Kuligowski Maciej Przemyśl 10 km BrakTAK
351 Kuliński Bogdan Głogów 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHMNIE
352 Kulka Szymon Ropa 10 km Gmina Ropa TAK
353 Kułak Damian Przemyśl 10 km BrakTAK
354 Kunert Jerzy Przemyśl 10 km BrakTAK
355 Kurkiewicz Paweł Antoniów 187 10 km Pożarniczy klub sportowy StrażakNIE
356 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km SARAFISTAK
357 Kuryło Joanna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
358 Kusy Rajmund Przemyśl 10 km BrakTAK
359 Kuszaj Dominik Leszno 10 km BrakTAK
360 Kuśmider Jakub Przemyśl 10 km BrakNIE
361 Kuśmider Sławomir Ustrzyki Dolne 10 km KB IC PrzemyślTAK
362 Kuta Adam Radymno 10 km BrakNIE
363 Kuźmińska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
364 Kuźniar Justyna Przemyśl 10 km NIEZRZESZONATAK
365 Kuźniar Jacek Rozbórz Długi 10 km 5 BSPTAK
366 Kuźniar Anna Maria Wysoka 10 km BrakTAK
367 Lach Mateusz Przemyśl 10 km BrakTAK
368 Lachowska-Wójciak Magdalena Lubaczów 10 km BrakTAK
369 Lachowski Andrzej Kraków 10 km LACHO TEAMTAK
370 Lasek Patryk Przemyśl 10 km Przemyska KnagaTAK
371 Leazczynska Marta Radymno 10 km BrakNIE
372 Legenc Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
373 Leńczuk Andrzej Jasło 10 km BrakTAK
374 Lesiczka Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
375 Leszczyńska Marta Radymno 10 km ZADYSZKATAK
376 Lipa Wojciech Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
377 Lis Jadwiga Styków 10 km KW PSP RzeszówTAK
378 Lizak Łukasz Przemyśl 10 km V Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
379 Lizak Grzegorz Przemyśl 10 km BrakTAK
380 Lubieniecki Maciej Kraków 10 km LACHO TEAMTAK
381 Lula Jarosław Dobrucowa 10 km KP PSP JasłoTAK
382 Łaba Beata Żurawica 10 km BrakNIE
383 Łabudzki Marcin Przemyśl 10 km BrakTAK
384 Łabuz Ewa wrocław 10 km KW PSP WrocławTAK
385 Łabuz Marek Wrocław 10 km wkbpiast wrocławTAK
386 Łakomy Tomasz Oleszyce 10 km BrakTAK
387 Łapińska Anna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
388 Łapiński Andrzej Orły 10 km BrakTAK
389 Łoś Piotr Wyszatyce 10 km BrakTAK
390 Łucko-Tylińska Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
391 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna 10 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANIE
392 Łupieniak Krystian Medyka 10 km ZADYSZKANIE
393 Łuszczyc Anna Rzeszów 10 km aSPAwenTAK
394 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km aSPAwenNIE
395 Łyko Izydor Stalowa Wola 10 km OneMANcluBTAK
396 Machucki Adrian Rzeszów 10 km BrakNIE
397 Maciejko Rafał Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
398 Madejczyk Sławomir Brzyska 10 km -TAK
399 Magierska Wieszczek Magda Przemyśl 10 km BrakTAK
400 Majda Marcin Dubiecko 10 km Zamek Dubiecko Runinng TeamTAK
401 Majewska Magdalena Przemyśl 10 km MOTO FAN NIE
402 Majka Paweł Nowotaniec 10 km BiOSGTAK
403 Major Stefan Żarki 10 km AMBITNI AMATORZY MYSZKÓWTAK
404 Makarowski Wiesław Jarosław 10 km BrakTAK
405 Makowiecki Przemysław Przemyśl 10 km Czuwaj Wiaro!TAK
406 Makowski Marcin Sanok 10 km BrakNIE
407 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 10 km Zamek Dubiecko Running TeamTAK
408 Makuch Joanna Cieszanów 10 km Biegomania LubaczówTAK
409 Marciniec Andrzej Sędziszów Małopolski 10 km SC/IC PrzemyślTAK
410 Marczakiewicz Patryk Hermanowice 10 km Przemyski Klub BIegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
411 Marczakiewicz Paulina Pikulice 10 km BrakTAK
412 Margas Marek Oleszyce 10 km Akademia Sportu LubaczówTAK
413 Markiewicz Marek Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
414 Markowski Piotr Przemyśl 10 km 1.ORelTAK
415 Marszałek Karol Dąbrówka Starzeńska 10 km Aktywny DynówNIE
416 Marszałek-Kokot Katarzyna Dynów 10 km Aktywny Dynów TAK
417 Marusiak Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
418 Maszlanka Dawid Lubaczów 10 km -NIE
419 Mazur Marek Przemyśl 10 km PRZEMYŚLTAK
420 Mazur Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
421 Mazur Bogdan Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
422 Mazurek Maciej Konstancin-Jeziorna 10 km RUMUNYTAK
423 Mercik Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
424 Mercik Marek Krosno 10 km -TAK
425 Miara Zofia Ujkowice 10 km BrakTAK
426 Miara Fabian Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
427 Michalak Sylwester Oporów 10 km KW PSP ŁÓDŻTAK
428 Michalska Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
429 Michalski Arkadiusz Dobieszyn 10 km Nowy Styl Group Running TeamNIE
430 Mickiewicz Jerzy Jaroslaw 10 km B B L JaroslawTAK
431 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km BiOSGTAK
432 Mielniczek Jerzy Warszawa 10 km BrakTAK
433 Mielniczek Paweł Kraków 10 km BrakNIE
434 Mielnikiewicz Lucjan Leszczawa Dolna 10 km UKS Tempo PrzemyślTAK
435 Mielnikiewicz Michał Leszczawa Dolna 10 km UKS Tempo PrzemyślNIE
436 Mierzwiński Marcin Żurawica 10 km BrakTAK
437 Mik Krystyna Przemyśl 10 km BrakTAK
438 Mikoś Dariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
439 Mirowska Małgorzata Fredropol 10 km BrakTAK
440 Misiewicz Dariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
441 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
442 Młodziński Lesław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
443 Motyka Kamil Jarosław 10 km BrakTAK
444 Mudryk Józef DYNÓW 10 km AKTYWNY DYNÓW, OSP BARTKÓWKATAK
445 Murawska Agnieszka Dynów 10 km AKTYWNY DYNÓWTAK
446 Mussur Henryk Krosno 10 km KTC KrosnoNIE
447 Napora Przemyslaw Trzebownisko 10 km Blizej niz dalejNIE
448 Niedziela Michał Jarosław 10 km BrakNIE
449 Niedzielski Dariusz Dynów 10 km KMPSP RZESZÓWTAK
450 Niedźwiedź-Dul Anetta Wólka Pełkińska 10 km BrakTAK
451 Niemczyk Agnieszka JAROSŁAW 10 km BrakTAK
452 Niezdropa Paweł Stary Dzików 10 km Perła UłazówNIE
453 Nogaj Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
454 Nosek Krystian Białobrzegi 10 km Grodziska Grupa Biegowa TAK
455 Nowak-Dworak Agnieszka Munina 10 km BrakTAK
456 Nowakowski Paweł Lutowiska 10 km BrakTAK
457 Nowicka Agnieszka Warszawa 10 km BrakNIE
458 Nycz Aleksandra Żurawica 10 km BrakTAK
459 Nykiel Grzegorz Laszczyny 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
460 Nykiel Tomasz Przemysl 10 km BrakTAK
461 Obcowski Artur Stare Sioło 10 km Run Run OleszyceNIE
462 Ochenduszkiewicz Jolanta Stubno 10 km BrakNIE
463 Oczoś Hubert przemyśl 10 km BrakNIE
464 Olbrycht Kamila Medyka 10 km ZADYSZKANIE
465 Oleksy Przemysław Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
466 Oleszko Sławomir Przemyśl 10 km 1bcz ŻurawicaTAK
467 Olko Grzegorz Przemyśl 10 km BrakNIE
468 Orzechowski Tomasz Łańcut 10 km BrakTAK
469 Osetek Grzegorz Laszki 10 km BrakTAK
470 Osiadacz Joanna Przemyśl 10 km BrakNIE
471 Osiński Adam Jarosław 10 km BrakTAK
472 Owczarek Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
473 Paduch Andrzej Stanisławczyk 10 km BrakNIE
474 Pakosz Sabina Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
475 Partyczna Ewa Prudnik 10 km KP PSP PrudnikTAK
476 Paryniak Sylwia Korczowa 10 km BrakNIE
477 Pasierb Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
478 Pastuła Łukasz Kolbuszowa 10 km BrakTAK
479 Paszko Stefan Manasterz 10 km Zielona Przystań ManasterzNIE
480 Paterek Waldemar Przemyśl 10 km BrakTAK
481 Pavliv Roman Stryi 10 km Stryi Running ClubNIE
482 Pawłowska Diana Kormanice 10 km BrakTAK
483 Pawłowski Andrzej TARNOBRZEG 10 km BrakTAK
484 Pawłowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
485 Pawłowski Stefan Kormanice 10 km BrakTAK
486 Pawłucki Mateusz Nehrybka 10 km BrakNIE
487 Pawłucki Jacek Ostrów 10 km BrakTAK
488 Pączek Kamil Łańcut 10 km BrakTAK
489 Pączka Przemysław Brzóza Królewska 10 km Brzóza KrólewskaTAK
490 Pelc Tomasz Kraków 10 km JW 2771TAK
491 Pempuś Bernard Przemyśl 10 km UKS Tempo 5TAK
492 Penar Andrzej Klimkowka 10 km BrakTAK
493 Perczyk Grzegorz Malkowice 10 km BrakNIE
494 Perliński Maciej Łódź 10 km KM PSP ŁÓDŹ JRG-5TAK
495 Piątkowska Wioletta Przemyśl 10 km BrakNIE
496 Picur Kamil Przemyśl 10 km Aks Augusta Runnig TeamTAK
497 Picur Monika Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
498 Piecuch Małgorzata Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
499 Piecuch Karolina Przeworsk 10 km Lacho TeamTAK
500 Piecuch Marcin Kraków 10 km Lacho TeamTAK
501 Piela Małgorzata Grodzisko Dolne 10 km Grodziska Grupa BiegowaTAK
502 Pietrzyk Wojciech Kraków 10 km Lacho TeamTAK
503 Pilawa Bogumił Lubaczów 10 km RUN RUN OLESZYCENIE
504 Pilch Katarzyna Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
505 Pilip Robert Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
506 Pinda Józef Bolestraszyce 10 km -TAK
507 Pinda Patrycja Nienadowa 10 km Aktywny DynówTAK
508 Piskorski Jakub Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
509 Piszcz Dariusz Rzeszów 10 km BrakTAK
510 Piwowar Daniel Rzeszów 10 km BBLNIE
511 Pleskacz Miłosz Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
512 Płocica Marek Jarosław 10 km BrakTAK
513 Płonka Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
514 Płonka Honorata Fredropol 10 km HDK PCK "ŻOŁNIERSKI DAR" przy 5 bspTAK
515 Płoskoń Renata Cieszanów 10 km Biegomania LubaczówTAK
516 Podębski Michał Wodzierady 10 km KW PSP ŁÓDŹTAK
517 Podgórski Jerzy Kraków 10 km Lacho TeamNIE
518 Podolak Piotr Nehrybka 10 km BrakTAK
519 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
520 Podolak Krzysztof Zgoda 10 km BrakTAK
521 Podolak Zbigniew Przemyśl 10 km indywidualnieNIE
522 Podraza Paweł Słotowa 10 km BrakNIE
523 Pogocki Seweryn Zelów 10 km KW PSP ŁódźTAK
524 Polak Dominika Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów NIE
525 Polański Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
526 Pomykalski Jakub Żurawica 10 km BrakTAK
527 Popławski Krzysztof proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakTAK
528 Popowicz Łukasz Przemyśl 10 km PTC PrzemyślTAK
529 Porczak Michał Rzeszów 10 km Agatha&Maja TeamTAK
530 Potoczny Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
531 Potoczny Wojciech Jarosław 10 km BBL JarosławTAK
532 Poznański Bartłomiej Kraków 10 km Night RunnersTAK
533 Praczyńska Małgorzata Kraków 10 km LACHO TEAMNIE
534 Prajzner Marta Krościenko Wyżne 10 km BrakNIE
535 Prażmowski Daniel Dębica 10 km BrakTAK
536 Preisner Robert Przrmyśl 10 km PKB i Przemyski Klub PodkarpacieTAK
537 Prędki Jerzy Hermanowa 10 km Wybiegamy w PrzyszloscTAK
538 Prokop Leszek Krówniki 10 km BiOSGTAK
539 Pudlik Karol Przemyśl 10 km 2ORel/ JW5699TAK
540 Pwlikowski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
541 Pyclik Jan Dąbrowa Rzeczycka 10 km BrakNIE
542 Rabiej Krzysztof Przemyśl 10 km BrakNIE
543 Rabka Agnieszka Żurawica 10 km BrakTAK
544 Rachfał Łukasz Łętownia 10 km BrakTAK
545 Radecki Łukasz Rzeszów 10 km BrakTAK
546 Radochoński Piotr Dubiecko 10 km BrakTAK
547 Radoń Mariusz Przemyśl 10 km KB IC PrzemyślTAK
548 Radymski Marcin Orły 10 km BrakTAK
549 Radziejowski Tomasz Żurawica 10 km BrakTAK
550 Rajzer Paweł Jarosław 10 km BrakTAK
551 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
552 Rawski Mateusz Lubaczów 10 km BrakTAK
553 Repich Daniel Przemyśl 10 km BrakTAK
554 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski 10 km TKKF TAK
555 Rokita Piotr Rzeszów 10 km UC RzeszówTAK
556 Rokita Monika Przemyśl 10 km BrakNIE
557 Rowiński Dorota Przemyśl 10 km BrakNIE
558 Ruciński Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
559 Rusinowska Genowefa Przemyśl 10 km BrakTAK
560 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
561 Rutyna Rafał Jasło 10 km KP PSP w JaśleTAK
562 Ryba Piotr Dębica 10 km Klub Biegacza Maratończyk Dębica TAK
563 Rybak Sergey Winnitsya 10 km lkb rudnikNIE
564 Rybienik Mateusz Przemyśl 10 km BrakNIE
565 Rychlicki Mateusz Przemyśl 10 km BrakNIE
566 Rydel Łukasz Przemyśl 10 km BrakTAK
567 Rysak Damian Przemyśl 10 km BrakTAK
568 Rysak Małgorzata Przemyśl 10 km BrakTAK
569 Ryś Katarzyna Olszany 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
570 Ryzner Ewa Jarosław 10 km JarosławTAK
571 Rzepka Krzysztof Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
572 Rzeszewicz Karol Wilanowo 10 km KM PSP GdyniaTAK
573 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 10 km BrakTAK
574 Sabat Piotr Jarosław 10 km BrakTAK
575 Sadkowski Piotr Kielce 10 km BrakTAK
576 Sadowski Robert Przemyśl 10 km BrakTAK
577 Saja Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
578 Salwa Szymon Strzyżów 10 km BiOSGTAK
579 Sałdan Krzysztof Buszkowice 10 km BrakTAK
580 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km BrakTAK
581 Sałdan Grzegorz Buszkowice 10 km Perfect Runner LublinTAK
582 Samburski Marcin Krówniki 10 km 21 BSPTAK
583 Samoił Ewa Leszno 10 km BrakTAK
584 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km HandlopexTAK
585 Samołyk Stanisław Rzeszów 10 km BrakTAK
586 Sapa Piotr Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
587 Sarama Grzegorz Sanok 10 km www.sanfot.comTAK
588 Sarna Marcin Ujkowice 10 km BrakTAK
589 Sarna Maria Ujkowice 10 km BrakTAK
590 Sarnicki Kacper Dynów 10 km BrakTAK
591 Sarnicki Krystian Dynów 10 km BrakTAK
592 Sawicki Bogusław Baniocha 10 km TiMTAK
593 Semerko Angelika Przemyśl 10 km UKS Tempo 5 PrzemyślTAK
594 Semerko Aneta Przemyśl 10 km BrakTAK
595 Semerko Edyta Przemyśl 10 km BrakNIE
596 Serwiński Janusz Rzeszów 10 km BrakNIE
597 Sikora Wojciech RZESZÓW 10 km BrakTAK
598 Sikora Grzegorz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
599 Sikora-Kołodziej Irmina Przemyśl 10 km BiOSGTAK
600 Sipiera Tomasz Kraków 10 km Lacho TeamTAK
601 Sitarz Kamil Przemyśl 10 km BrakTAK
602 Siwulec Daniel Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
603 Skafiriak Arkadiusz Przemyśl 10 km BrakTAK
604 Skawiński Tomasz Sanok 10 km BrakTAK
605 Skiba Witold Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
606 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 10 km BrakTAK
607 Skotnicki Dariusz Przemyśl 10 km BrakNIE
608 Skowronek Angelika Przemyśl 10 km BrakNIE
609 Skowronek Ryszard Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
610 Skórka Ireneusz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
611 Skrzypek Wojciech Jarosław 10 km BrakNIE
612 Skubisz Aleksandra Harta 10 km BrakTAK
613 Słaby Robert Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
614 Słowik Jan Hermanowa 10 km Wybiegamy w przyszłośćTAK
615 Smoliniec Tomasz Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
616 Sobejko Artur Bolestraszce 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
617 Sobień Jakub Przeworsk 10 km 1983NIE
618 Sobolewski Adrian Sośnica 10 km STOPROCENTTAK
619 Sobolewski Marek Rzeszów 10 km Politechnika RzeszowskaTAK
620 Socha Marcin Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
621 Sochacki Maciej Dubiecko 10 km IPA Przemyśl/ Zamek Dubiecko Running TeamTAK
622 Sochań Bożena Lubaczów 10 km A S Lubaczów TAK
623 Soja Bartosz Święte 10 km BrakTAK
624 Soja Przemek Święte 10 km BrakTAK
625 Solecki Łukasz Straszydle 10 km Zryw StraszydleTAK
626 Solska Sylwia Hureczko 10 km BrakNIE
627 Solski Mirosław Hureczko 10 km 5bspNIE
628 Sopel Wiesława Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
629 Specylak Krzysztof Przemyśl 10 km BrakTAK
630 Stachurski Mirosław Rzeszów 10 km BrakTAK
631 Stańko Paweł Lutowiska 10 km BrakTAK
632 Stec Piotr Jarosław 10 km -TAK
633 Stefańska Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
634 Stefański Ireneusz Przemyśl 10 km BrakTAK
635 Stempak Marcin Szówsko 10 km JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁTAK
636 Stetko Dawid Harta 10 km BrakTAK
637 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 10 km 5bspNIE
638 Sudoł Mirek Cholewiana Góra 10 km BrakNIE
639 Sudziński Jacek Przemyśl 10 km BrakTAK
640 Sudziński Mariusz Przemyśl 10 km BIOSGTAK
641 Sujdak Grzegorz Żyraków 10 km BrakNIE
642 Sura Anna Kraków 10 km Groszki warriorsTAK
643 Surmacz Sławomir Przemyśl 10 km BrakTAK
644 Sus Tomasz Przemysl 10 km BrakTAK
645 Sydor Agnieszka Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów TAK
646 Szablan Wioletta Jarosław 10 km JAROSLAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKOLTAK
647 Szalak Andrzej Puławy 10 km MELRUNNING PuławyNIE
648 Szałyga Janusz Krówniki 10 km BrakTAK
649 Szawan Paweł Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
650 Szczepanik Teresa Przemyśl 10 km BrakTAK
651 Szczęch Jakub Brzóza Królewska 10 km Brzóza Królewska NIE
652 Szczur Iwona Nowa Dęba 10 km BrakTAK
653 Szczur Wiesław Nowa Dęba 10 km BrakTAK
654 Szczurko Marek Lubaczów 10 km Akademia sportu LubaczówNIE
655 Szczygieł Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
656 Szczygieł Jan Lubaczów 10 km BrakTAK
657 Szepieniec Katarzyna Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
658 Szeruga Mateusz Krówniki 10 km OSP BuszkowiceTAK
659 Szewczyk Grzegorz Albigowa 10 km Bo Jak Nie My To Kto?NIE
660 Szopiński Tadeusz Głogów Małopolski 10 km TKKF Sokół Głogów Młp.TAK
661 Szozda Izabela Buszkowiczki 10 km BrakTAK
662 Szpak Jakub Przemyśl 10 km BrakTAK
663 Szpak Justyna Solina 10 km BrakTAK
664 Szpieg Maciej Przemyśl 10 km BrakNIE
665 Szpunar Andrzej Rzeszów 10 km KW PSP RzeszówTAK
666 Szrama Dariusz Dąbrówka Leśna 10 km KP PSP ObornikiTAK
667 Szremski Marek Łysomice 10 km KM PSP SłupskTAK
668 Sztaba Marek Dydnia 10 km Aktywny DynówTAK
669 Sztandur Mateusz Rzeszów 10 km ITMBW KrakówNIE
670 Szubart Dorota Łańcut 10 km BrakTAK
671 Szumada Maria Przemyśl 10 km UKS Tepmpo 5 PrzemyślTAK
672 Szumilak Marek Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówNIE
673 Szwedka Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
674 Szymańska Ewa Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
675 Szymański Kamil Piaski 10 km BrakTAK
676 Szymel Michał Łańcut 10 km BrakTAK
677 Śliwa Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
678 Śliwa Marcin Przeworsk 10 km BrakTAK
679 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km BrakTAK
680 Śpiewak Bogusław Orły 10 km 1bczTAK
681 Śpiewak Anna Orły 10 km BrakTAK
682 Świderek Piotr Biała Podlaska 10 km ZK w Białej PodlaskiejNIE
683 Świesiulski Łukasz Garwolin 10 km BrakTAK
684 Świętoniowska Justyna RZESZÓW 10 km BrakTAK
685 Świętyniowska Iwona Hermanowice 10 km BrakTAK
686 Świstak Maria Przemyśl 10 km BrakTAK
687 Świtalski Łukasz CIESZANÓW 10 km BrakTAK
688 Tadla Szawan Anna Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
689 Tarnowski Grzegorz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
690 Tatarska Ewa Przemyśl 10 km BrakTAK
691 Telega Janusz Warszawa 10 km BrakTAK
692 Telega Maciej Zarzecze 10 km GOSiR ZarzeczeTAK
693 Telesz Mateusz Połomia 10 km KW PSP RzeszówTAK
694 Terlecka Magdalena Przemyśl 10 km BrakTAK
695 Tkacz Przemysław Kraków 10 km BrakTAK
696 Tomaszek Zbigniew USTRZYKI DOLNE 10 km BrakTAK
697 Tomaszewski Bartosz Rzeszów 10 km BrakTAK
698 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów 10 km Resovia Rzeszów JGB Sokół JarosławNIE
699 Tomczyk Paweł Jarosław 10 km BrakNIE
700 Tompalska Maria Dubiecko 10 km Aktywny Dynów NIE
701 Tracz Łukasz Radymno 10 km AquaReh www.treningfizjoterapia.plTAK
702 Trojnar Tomek Przemyśl 10 km BrakTAK
703 Trusz Paweł Przemyśl 10 km Młode WilkiTAK
704 Turbiarz Krzysztof Stalowa Wola 10 km -NIE
705 Turza Mirosław Dachnów 10 km Biegomania LubaczówTAK
706 Tworko Elżbieta Lubaczów 10 km biegomaniaNIE
707 Tworzydło Michał Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
708 Tybor Oliwia Przemyśl 10 km Zatkało KakałoTAK
709 Tyliński Mariusz Przemyśl 10 km BrakTAK
710 Tymoczek Rafał Jarosław 10 km BrakTAK
711 Urban Agnieszka Przemyśl 10 km BrakNIE
712 Urbańska Dorota Przemyśl 10 km BrakTAK
713 Vykhopen Jurii Bila Cerkwa 10 km LKB RudnikNIE
714 Wach Jacek Małkowice 10 km BrakTAK
715 Wacławawska Ewelina Krosno 10 km BrakNIE
716 Wajda Patryk Przemyśl 10 km BrakTAK
717 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF "Sokół" Głogów MałopolskiTAK
718 Walaszczyk Wojciech Jasło 10 km KP PSP JasłoTAK
719 Walczak Marzena Drohojów 10 km BrakTAK
720 Walczak Diana Rzeszów 10 km Perfect Runner TeamNIE
721 Walczak Łukasz Drohojów 10 km BrakTAK
722 Walczyk Andrzej Nowy Żmigród 10 km KP PSP JasłoTAK
723 Walus Bartek Dynów 10 km Aktywny DynówTAK
724 Wałach Zbigniew Pstrągowa 10 km BrakTAK
725 Warzocha Paweł Niechobrz 10 km BrakTAK
726 Wasiewicz Malgorzata Przemysl 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
727 Wasyliszyn Bernadetta Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
728 Wasylów Jacek Przemyśl 10 km KB IC PRZEMYŚLTAK
729 Wawrzkiewicz Paweł Jarosław 10 km BrakTAK
730 Ważny Janusz Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
731 Ważny Stanisław Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
732 Ważny Renata Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
733 Wendel Patryk Krówniki 10 km BrakTAK
734 Weresiński Michał Stubno 10 km BrakTAK
735 Wereszczak Arkadiusz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół"NIE
736 Węgrzyn Krzysztof Lubaczów 10 km BrakTAK
737 Wiąckiewicz Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
738 Wiercioch Witold Rzeszów 10 km KM PSP RzeszówTAK
739 Wieszczek Magda przemyśl 10 km BrakNIE
740 Wiglusz Tomasz Przemyśl 10 km BrakTAK
741 Wilgucka Patrcyja Rzotoki 10 km BrakNIE
742 Wilgucki Marcin Roztoki 10 km BrakTAK
743 Wilk Radosław Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
744 Wilk Mariola Leszno 10 km BrakTAK
745 Wilk Tomasz grochowce 10 km BrakTAK
746 Wilk Łukasz Lubenia 10 km BrakTAK
747 Winiarski Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
748 Winiarz Witold Ostrów 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
749 Winiarz Beata Cieszanów 10 km Biegomania LubazówTAK
750 Witek Elżbieta Baryczka 10 km BrakTAK
751 Witek Bogdan Baryczka 10 km WaterTeamTAK
752 Witko Jerzy Kormanice 10 km BiOSGTAK
753 Witowski Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
754 Witryk Lesław Przemyśl 10 km 5 bspTAK
755 Wnuk Norbert Przemyśl 10 km 1 Orel / JW3411TAK
756 Wohner Paweł Przemyśl 10 km BrakTAK
757 Wojciechowska Monika Frankfurt (Oder) 10 km RumunyTAK
758 Wojciechowski Wojciech Grochowce 10 km BrakTAK
759 Wojciechowski Michal Tarnobrzeg 10 km Witar TarnobrzegNIE
760 Wojdyło Wojciech Dynów 10 km Aktywny Dynów / 21 BSPTAK
761 Wojtowicz Monika Przemyśl 10 km BrakTAK
762 Woźniak Łukasz Przemysl 10 km 5 bspTAK
763 Woźny Łukasz Rzeszów 10 km BrakNIE
764 Woźny Grzegorz Przemyśl 10 km INGLOTTAK
765 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 10 km UKS Tempo 5NIE
766 Wójcicki Mariusz Jasionka 10 km SKP STRAŻAK RzeszówTAK
767 Wójcik Jacek Godowa 10 km BrakTAK
768 Wójcik Marcin Olszanica 10 km OC KROŚCIENKOTAK
769 Wróblewski Maciej Rzeszów 10 km BrakTAK
770 Wyszkida Dawid Przemyśl 10 km SRS Czuwaj PrzemyślNIE
771 Wywłoka Paulina Wierzbna 10 km wichura jarosławTAK
772 Zagórska Anna Zagórz 10 km BrakTAK
773 Zagulak Dawid Przemyśl 10 km BrakTAK
774 Zając Wacław Warszawa 10 km BrakTAK
775 Zajączkowski Bartek Warszawa 10 km RumunyTAK
776 Zajączkowski Jerzy Przemyśl 10 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
777 Zajezierski Mateusz Piaski 10 km KSRG OSP DuńkowiceTAK
778 Zak-Horeczy Barbara Lubaczów 10 km BrakTAK
779 Zakrzacki Adrian Dobkowice 10 km Dąb DobkowiceTAK
780 Załoga Małgorzata Cieszanów 10 km BrakNIE
781 Załoga Robert Cieszanów 10 km KP PSP LubaczówNIE
782 Załuska Iwona Lubaczów 10 km AS LubaczówNIE
783 Zarzyczny Arkadiusz Rzeszów 10 km AstellasTAK
784 Zarzyczny Małgorzata RZESZÓW 10 km BrakTAK
785 Zawada Katarzyna Fredropol 10 km BrakTAK
786 Ziara Agnieszka Jasło 10 km BrakNIE
787 Zmitrowicz Bogdan Nowa Dęba 10 km ZMITEK TEAMTAK
788 Zubik Anna Przemyśl 10 km BrakTAK
789 Zubrzycka Olga Śliwnica 10 km BrakTAK
790 Zubrzycka-Pawlikowska Joanna Przemyśl 10 km BrakTAK
791 Żaczek Maciej proszę o kontakt celem uzupełnienia danych 10 km BrakTAK
792 Żak Izabela Ujkowice 10 km BrakTAK
793 Żeglecki Rafał Przemyśl 10 km Premyski Klub BiegaczaTAK
794 Żołyniak Katarzyna Przemyśl 10 km BrakTAK
795 Żurawski Tomasz Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
796 Żygała Beata Przemyśl 10 km BrakTAK
797 Żyła Bartłomiej Rzeszów 10 km BrakTAK


Close