Nazwa zawodów: | X DUATHLON MAKOWSKI |
Miejsce i termin: | Maków Mazowiecki, 2022-09-11 |
Organizator: | ORGANIZATORZY Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce Uczniowski Klub Sportowy „Czerwonka” w Czerwonce Lekkoatletyczny Klub Sportowy Maków Mazowiecki Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Mazowieckie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe WSPÓŁORGANIZATORZY Urząd Miasta Maków Mazowiecki Gmina Czerwonka Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim KONTAKT Grzegorz Łuniewski tel. 663 538 776, e-mail: grzegorzluniewski@teatrmantra.pl |
Opis zawodów: | Zawody odbędą się na dystansie sprinterskim – 5 km bieg, – 22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery – 2,5 km bieg Start/Meta ul. Graniczna w Makowie Mazowieckim Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz., ul. Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA” SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Zapisy przez stronę zawodów do 7.09.2022 wpisowe 70 zł Zapisy w dniu zawodów w miarę dostępności miejsc, wpisowe 100 zł Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe Duathlon” oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika. W dniu 8 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu w dniu zawodów. |
Limit zawodników: | 100 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Barski Dominik | Iłowo | duathlon | Brak | TAK |
2 | Bartczak Mariusz | Ciechanów | duathlon | Brak | TAK |
3 | Binkiewicz Łukasz | Warszawa | duathlon | Ursyny | TAK |
4 | Blicharski Łukasz | Ciechanów | duathlon | Brak | TAK |
5 | Borkowski Arkadiusz | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
6 | Chojnacka Eliza | Warszawa | duathlon | Triclub | TAK |
7 | Chojnacki Dominik | Warszawa | duathlon | Ks Start Pułaski Warka | TAK |
8 | Ciesielski Marcin | Warszawa | duathlon | Warsaw Run Club | TAK |
9 | Cybulski Filip | Warszawa | duathlon | (Nie)Zdrowa Rywalizacja | TAK |
10 | Długołęcki Jakub | Przasnysz | duathlon | Ks Przaśnik | TAK |
11 | Dolman Paweł | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
12 | Gałuszka Ignacy | Warszawa | duathlon | Azs Cmuj | TAK |
13 | Gołkowska-Podolak Anna | Sochaczew | duathlon | K.s. Koniec Stawki | TAK |
14 | Gozdan Agnieszka | Pułtusk | duathlon | Fabryka Wellness | TAK |
15 | Grabowska-Kępa Magdalena | Romanowo | duathlon | Brak | TAK |
16 | Hołody Kamil | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
17 | Kalata Tomasz | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
18 | Kamiński Przemysław | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
19 | Kamola Sławomir | Stasi Las | duathlon | Abba1 | TAK |
20 | Kazanecki Tomasz | Legionowo | duathlon | Twister Team | TAK |
21 | Kąkol Sławomir | Nowy Dwór Mazowiecki | duathlon | Timbud Team | TAK |
22 | Kluczek Paweł | Warszawa | duathlon | Finishers_Team | TAK |
23 | Kłos Adam | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
24 | Kobyliński Łukasz | Kałuszyn | duathlon | Brak | TAK |
25 | Kosiński Michał | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
26 | Kostera Tomasz | Warszawa | duathlon | Vege Runners | TAK |
27 | Kostera Katarzyna | Warszawa | duathlon | Vege Runners | TAK |
28 | Kubajewski Paweł | Świercze | duathlon | Iron Eighty Nine | TAK |
29 | Kucki Kamil | Narzym | duathlon | Brak | TAK |
30 | Kuna Robert | Milanowek | duathlon | Intercarslegia | TAK |
31 | Kuszpa Wojciech | Jedwabno | duathlon | KK24h | TAK |
32 | Kuter Krzysztof | Piaseczno | duathlon | Kuźnia Triathlonu | TAK |
33 | Lindholm Emelie | Warszawa | duathlon | Juniorlufttriteam | TAK |
34 | Łatkowski Łukasz | Chotomów | duathlon | Grupa Biegowa Chtmo | TAK |
35 | Łojewski Mariusz | Maków Mazowiecki | duathlon | Lks Maków Mazowiecki | TAK |
36 | Łojewski Sebastian | Jadwisin | duathlon | Brak | TAK |
37 | Marciniak Robert | Aleksandrów Łódzki | duathlon | Htf Ludwik Sikorski | TAK |
38 | Mierzejewski Wiktor | Ostroleka | duathlon | KURPIE OSTROŁĘKA | TAK |
39 | Milczarek Marcin | Żyrardów | duathlon | Drużyna Orzecha Żyrardów | TAK |
40 | Młyńczak Marcel | Warszawa | duathlon | Marcel Młyńczak | TAK |
41 | Myśliwiec Piotr | Warszawa | duathlon | Aktywni po zawale | TAK |
42 | Nawrocki Mariusz | Lublin | duathlon | Kp82 | TAK |
43 | Nawrot Paweł | Ciechanów | duathlon | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
44 | Niksa Krzysztof | Cyk | duathlon | Brak | TAK |
45 | Otłowski Grzegorz | Maków Mazowiecki | duathlon | Brak | TAK |
46 | Padowski Piotr | Maków Mazowiecki | duathlon | Lks Maków Mazowiecki | TAK |
47 | Pakuła Paulina | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
48 | Pietrak Marcin | Warszawa | duathlon | Kamyk Radzymin Mtb Team | TAK |
49 | Pniewski Maciej | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
50 | Poczwardowski Marek | Szczutowo | duathlon | Dynamo Sierpc | TAK |
51 | Poczwardowski Hubert | Szczutowo | duathlon | Dynamo Sierpc | TAK |
52 | Podstawka Zbigniew | Jeruzal | duathlon | Brak | TAK |
53 | Podwysocki Marcin | Serock | duathlon | Podwyscoach | TAK |
54 | Pulkowski Łukasz | Chodkowo - Kuchny | duathlon | Lks Maków Mazowiecki | TAK |
55 | Raczyński Mikołaj | Warszawa | duathlon | Passion First / Adidas Runners Warsaw | TAK |
56 | Rapczyński Witold | Warszawa | duathlon | Skaryszewskie Ciacha | TAK |
57 | Rosoł Maciej | Warszawa | duathlon | Ursyny | TAK |
58 | Rychter Wiesław | Elbląg | duathlon | Brak | TAK |
59 | Skrzecz Radosław | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
60 | Smolińska Maja | Mińsk Mazowiecki | duathlon | Brak | TAK |
61 | Stelmach Karolina | Warszawa | duathlon | Brak | TAK |
62 | Stelmach Dawid | Łazy | duathlon | Brak | TAK |
63 | Suchecki Wojciech | Ostrołęka | duathlon | Brak | TAK |
64 | Szurnicki Robert | Ostrołęka | duathlon | Szurateam | TAK |
65 | Tabaka Magdalena | Przasnysz | duathlon | Ks Przaśnik Przasnysz | TAK |
66 | Tartanus Andrzej | Maków Mazowiecki | duathlon | Lks Maków Mazowiecki | TAK |
67 | Trochimowicz Artur | Szczytno | duathlon | Akb Sp 2 Szczytno Trohim Team | TAK |
68 | Urbaniak Damian | Jednorożec | duathlon | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
69 | Veremchuk Yuliia | Warszawa | duathlon | Biegam bo lubię | TAK |
70 | Wileński Zbigniew | Dąbrowa Chotomowska | duathlon | Grupa Biegowa Chtmo | TAK |
71 | Włodarczyk Aneta | Warszawa | duathlon | Ks Koniec Stawki | TAK |
72 | Włodarski Mateusz | Warszawa | duathlon | Ursyny | TAK |
73 | Zawadzak Zbigniew | Warszawa | duathlon | Juniorlufttriteam | TAK |