Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SZYBKA DYCHA - indywidualna jazda na czas

Miejsce i termin: Niepołomice, 2016-10-15
Organizator: Organizator Zawodów
- Krystian Ignatowicz
Wsparcie organizacyjne
- Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe , Nadleśnictwo Niepołomice
- Gmina Drwinia
Opis zawodów: zawody odbędą się w sobotę 15 października 2016 roku. W ramach zawodów odbędzie się indywidualna jazda na czas na dystansie 9,5 km
a. Start wyścigu przy szlabanie obok leśniczówki Hysne 10.00
b. Meta zawodów przy szlabanie obok miejscowości Dziewin/Mikluszowice
c. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w ośrodku Bobrowe Rozlewisko w Zabierzowie Bocheńskim.
i. biuro zawodów czynne będzie w dniu zawodów - 15.10, w godz. 7.45 – 9.30.
d. Strefa odpoczynku po zawodach znajduje się na terenie Orlika Mikluszowice
Wpisowe i wpłata: opłata startowa 25 zł, w dniu zawodów 30 zł
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://wyscigrowerowy.pl/2016/08/25/szybka-dycha/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamaszek Łukasz Skawina 9,5 km BrakTAK
2 Adamczyk Paweł Sanok 9,5 km BrakTAK
3 Anderko Karol Ćwiklice 9,5 km Jafisport Bike TeamNIE
4 Bajorek Piotr Niepołomice 9,5 km BrakNIE
5 Bargieł Dominik Bogumiłowice 9,5 km BrakTAK
6 Biniek Marcin Kraków 9,5 km Nokia TeamTAK
7 Błaszczyk Marcin Kraków 9,5 km Triathlon YMCA Kraków TAK
8 Boratyn Artur Sosnowiec 9,5 km Bike Atelier TeamNIE
9 Borsuk Grzegorz Gdów 9,5 km BrakNIE
10 Borsuk Bartłomiej Gdów 9,5 km BrakNIE
11 Brandys Daniel Tenczynek 9,5 km BrakTAK
12 Bronicki Tomasz Niepołomice 9,5 km BrakNIE
13 Bylica Arkadiusz Kraków 9,5 km BrakNIE
14 Bysiek Krzysztof Ilkowice 9,5 km Bysiek TeamTAK
15 Celary Krzysztof Kraków 9,5 km BrakNIE
16 Chaciński Michał Niepołomice 9,5 km BrakTAK
17 Czechowski Tomasz Pruszków 9,5 km Gatta Bike TeamNIE
18 Czubaj Jerzy Kraków 9,5 km dotsportTAK
19 Czyż Rafał Węgrzce Wielkie 9,5 km BrakTAK
20 Ćmikiewicz Paweł Kraków 9,5 km BrakTAK
21 Delkowski Daniel Pozowice 9,5 km BrakNIE
22 Dębicka Kasia Kraków 9,5 km BrakTAK
23 Doleżek Adam Świątniki Górne 9,5 km BrakTAK
24 Drabik Artur Gdów 9,5 km BrakTAK
25 Duda Marek Krościenko nad Dunajcem 9,5 km BrakTAK
26 Dybał Mariusz Kraków 9,5 km BrakTAK
27 Dybek Mateusz Kraków 9,5 km Masters Wisła KrakówTAK
28 Dykszak Filip Wieliczka 9,5 km KT WaterKnight / SBO ShellTAK
29 Dykszak Katarzyna Wieliczka 9,5 km BrakTAK
30 Dzięgiel Dariusz Wola Batorska 9,5 km BrakTAK
31 Dziobek Jerzy Skawina 9,5 km Optima SkawinaTAK
32 Dziuba Jacek Węgrzce Wielki 9,5 km BrakTAK
33 Emilewicz Mariusz Kraków 9,5 km BrakNIE
34 Feć Agnieszka Kraków 9,5 km XC 80TAK
35 Fikus Marek Ruda Śląska 9,5 km 41-700TAK
36 Flak Bartłomiej Kokotów 9,5 km BrakNIE
37 Frań Jarosław Wołowice 9,5 km Raróg TeamTAK
38 Frań Jakub Wołowice 9,5 km Raróg TeamTAK
39 Fraś Wojciech Kraköw 9,5 km BrakTAK
40 Galas Jerzy Wołowice 9,5 km BrakTAK
41 Garlewicz Asia Kraków 9,5 km bikebrothersTAK
42 Gąsiorowski Konrad Tarnów 9,5 km KRZEPA TARNÓWNIE
43 Gospodarczyk Jakub Kraków 9,5 km BrakNIE
44 Grzesiak Sławomir Przeginia Duchowna 269 9,5 km iSport TeamTAK
45 Grzywacz Rafał Kraków 9,5 km Aktywna Strona Życia TAK
46 Hajnos-Małecka Maria Szaflary 9,5 km Slow MotionNIE
47 Haus Krzysztof Brzesko 9,5 km BrakTAK
48 Herchel Kamil Kraków 9,5 km BrakTAK
49 Hericht Paweł Olkusz 9,5 km BrakTAK
50 Hoffmann Wojciech Kraków 9,5 km KS HUTNIK KRAKÓW TAK
51 Horabik Magda Myślenice 9,5 km TKKF Uklejna Myślenice NIE
52 Husakowski Jacek Kraków 9,5 km BrakTAK
53 Jach Grzegorz Szarów 9,5 km MKS WyzwolenieTAK
54 Jachymiak Alicja Kraków 9,5 km OTR KrakowTAK
55 Jereczek Waldemar Bochnia 9,5 km BrakTAK
56 Kaczmarczyk Marcin Wieliczka 9,5 km brakTAK
57 Kapusta Dominik Dmosin 9,5 km Gatta Bike TeamNIE
58 Karkula Mateusz Kraków 9,5 km KS Luboń Skomielna BiałaTAK
59 Kasina Michał Wieliczka 9,5 km BrakTAK
60 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 9,5 km BrakTAK
61 Kazakov Sergey Kraków 9,5 km BrakNIE
62 Kazakova Olga Kraków 9,5 km BrakNIE
63 Kerth Agnieszka Olkusz 9,5 km BrakNIE
64 Kędracka Katarzyna Kraków 9,5 km BrakNIE
65 Kędzierski Rafał Skawina 9,5 km hurra.comTAK
66 Kłóś Dominik Borek 9,5 km BrakNIE
67 Kogutowicz Łukasz Żegocina 9,5 km BrakNIE
68 Kołodziej Piotr Szczepanów 9,5 km BrakTAK
69 Kołodziejczyk Tomek Myślenice 9,5 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICE NIE
70 Kołodziejczyk Wiesław Myślenice 9,5 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICE NIE
71 Koniec Lech Kraków 9,5 km BrakTAK
72 Konieczny Filip Buczkowice 9,5 km Bike Atelier TeamNIE
73 Korczak Piotr Zakrzowiec 9,5 km Zakrzowiec Team ChallengeNIE
74 Korzeniowski Marcin Kraków 9,5 km MAX-FLIZ KRAKÓW NIE
75 Kościółek Konrad Kraków 9,5 km BrakTAK
76 Kośkiewicz Łukasz Kraków 9,5 km BrakNIE
77 Kowalski Mateusz Kraków 9,5 km BrakTAK
78 Krupa Bartłomiej Łańcut 9,5 km BrakNIE
79 Krychun Andriy Odessa 9,5 km AthletTAK
80 Krzysztoń Karol Kraków 9,5 km BrakTAK
81 Książek Tomasz Zielonki 9,5 km -TAK
82 Kuc Stanislaw Szarów 9,5 km MKS WyzwolenieTAK
83 Kucharski Piotr Niepołomice 9,5 km BrakTAK
84 Kuczkowski Michał Koniusza 9,5 km BrakNIE
85 Kukucz-Legień Michał Kraków 9,5 km kukuczsport.plNIE
86 Kułynycz Dariusz Niepołomice 9,5 km QŁYNYCZ TEAMNIE
87 Kułynycz junior Dariusz Niepołomice 9,5 km QŁYNYCZ TEAMNIE
88 Kurleto Marek Ochojno 9,5 km Damech KurletoNIE
89 Lipowska Małgorzata Kraków 9,5 km triathlon YMCA Kraków NIE
90 Łabędź Artur Kraków 9,5 km zse.krakow.plTAK
91 Łabuz Przemysław Kraków 9,5 km -TAK
92 Machynia Rafał Kraków 9,5 km BrakTAK
93 Maciąg Wojciech Wola 9,5 km GATTA BIKE TEAM TAK
94 Majta Jan Kraków 9,5 km OTR KrakówTAK
95 Makuch Piotr Trzemeśnia 9,5 km BrakTAK
96 Malec Karol Kraków 9,5 km BrakTAK
97 Malinowski Dariusz Zduńska Wola 9,5 km GATTA BIKE TEAM TAK
98 Małecki Mateusz Nowy Targ 9,5 km 1982NIE
99 Małysz Michał Gdów 9,5 km BrakTAK
100 Marcinek Łukasz Raciborsko 9,5 km BrakNIE
101 Maszewski Dariusz Bochnia 9,5 km Triathlon team BochniaTAK
102 Matoga Tomasz Myślenice 9,5 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICENIE
103 Mazurkiewicz Wojciech Kraków 9,5 km Bikerhop Racing Team TAK
104 Mączyński Patryk Niepołomice 9,5 km YmcaTAK
105 Michalec Paweł Myślenice 9,5 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICENIE
106 Michoń Rafał Niepołomice 9,5 km AmatorTAK
107 Miękinia Wojciech Kraków 9,5 km BrakTAK
108 Migdał Marek Koziegłowy 9,5 km BrakNIE
109 Miszalski Henryk Kraków 9,5 km BrakTAK
110 Miszczyk Grzegorz Prandocin Wysiołek 9,5 km BrakNIE
111 Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 9,5 km Radosne Pijaczki z NadwagąNIE
112 Nosek Maciej Bochnia 9,5 km Stowarzyszenie Aktywnych SPRINTNIE
113 Nowakowski Michał Kraków 9,5 km BrakNIE
114 Nowok Michał Kobielice 9,5 km JAFI SPORT BIKE TEAMNIE
115 Nowotny Marian Damienice 9,5 km BrakNIE
116 Obrzud Sylwia Nowy Sącz 9,5 km Bike Atelier TeamNIE
117 Ogiński Piotr Bochnia 9,5 km Triathlon Team BochniaNIE
118 Pajak Tomasz Kraków 9,5 km BrakNIE
119 Pałka Marcin Krzeszowice 9,5 km BIKEBOARDNIE
120 Panek Wojciech Niepołomice 9,5 km BrakTAK
121 Pelka Dariusz GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 9,5 km JAF ISPORT BIKE TEAMNIE
122 Piątkowski Piotr Łapczyca 9,5 km BrakTAK
123 Pierożek Łukasz Skawina 9,5 km Anywhere Bike TeamNIE
124 Piskorz Bartłomiej Kraków 9,5 km OTR KrakówTAK
125 Piwko Adrian Czechowice-Dziedzice 9,5 km BrakTAK
126 Płocki Maciej Kraków 9,5 km BrakNIE
127 Podczaszy Tomasz Huta Stara A 9,5 km BrakTAK
128 Podołowski Kacper Kraków 9,5 km BrakNIE
129 Prucia Piotr Kraków 9,5 km BrakTAK
130 Przybyło Marek Kraków 9,5 km BrakNIE
131 Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 9,5 km BrakTAK
132 Pyznarski Piotr Kraków 9,5 km BrakTAK
133 Radzik Stanisław Łyczanka 9,5 km TKKF UKLEJNA MyśleniceNIE
134 Romek Paweł Kraków 9,5 km BrakTAK
135 Rosołowski Krzysztof Tarnów 9,5 km BrakTAK
136 Rybka Rafał Baczków 9,5 km BrakNIE
137 Rycąbel Jakub Kraków 9,5 km VACCNIE
138 Ryłko Marta Kraków 9,5 km BrakTAK
139 Rzemek Bartosz Kraków 9,5 km BrakNIE
140 Salik Stanislaw Kraków 9,5 km BrakTAK
141 Sekta Rafał Kobielice 9,5 km Jafisport bike teamNIE
142 Seremet Darek Kraków 9,5 km Paradise Street ClubNIE
143 Skrzyniarz Jacek Majkowice 9,5 km BrakNIE
144 Smętkiewicz Aleksandra Kraków 9,5 km KT WaterKnight / SBO ShellTAK
145 Smoleń Michał Bochnia 9,5 km BrakTAK
146 Smolik Kamil Krzeszowice 9,5 km BrakTAK
147 Sobula Sławomir Ochmanów 9,5 km BrakTAK
148 Sobula Maciek Koźmice Wielkie 9,5 km BrakTAK
149 Sobula Piotr Kozmice Wielkie 9,5 km brakNIE
150 Solecki Paweł Bochnia 9,5 km BrakTAK
151 Sosin Tomasz Kraków 9,5 km BrakTAK
152 Sosnal Artur Niepołomice 9,5 km Szosa AGHTAK
153 Springwald Maria Kraków 9,5 km AZS AWF KrakówTAK
154 Stafiński Krzysztof Kraków 9,5 km BrakTAK
155 Sutkowski Mateusz Płaza 9,5 km BrakNIE
156 Sutkowski Tomasz Płaza 9,5 km BrakNIE
157 Syrowiecka Joanna Kraków 9,5 km DotsportNIE
158 Szafraniec Piotr Chocznia 9,5 km Bike Atelier TeamNIE
159 Szczygieł Bogusław Ochmanów 9,5 km BrakNIE
160 Szklarz Mariusz Kraków 9,5 km DA Na MiasteczkuTAK
161 Szkutnik Natalia Kraków 9,5 km BrakNIE
162 Szlachta Marcin Kocmyrzów 9,5 km BrakNIE
163 Sznerch Maciej Kraków 9,5 km BrakTAK
164 Szostak Adrian Kraków 9,5 km DOTR KrakówTAK
165 Szuraj Joanna Ruda Śląska 9,5 km BrakTAK
166 Szwesta Romek Zabrze 9,5 km XC80TAK
167 Tołoczyńska Agnieszka Kraków 9,5 km 80 RowerówTAK
168 Typkiewicz Adrian Kraków 9,5 km BrakNIE
169 Ujma Piotr Kraków 9,5 km Bałtyk KrakówTAK
170 Urban Marek Niepołomice 9,5 km KAPOKWEB.PLTAK
171 Wadas Krzysztof Okocim 9,5 km BrakTAK
172 Wajda Nikodem Bochnia 9,5 km BrakNIE
173 Warchoł Grzegorz Tarnów 9,5 km KRZEPA TARNÓWNIE
174 Wardyga Jakub Niepołomice 9,5 km BrakTAK
175 Warjan Tomasz Jodłówka 9,5 km BrakNIE
176 Wartak Łukasz Dąbrowa Górnicza 9,5 km BikeMotive Focha TeamTAK
177 Wasilewski Raivo Kraków 9,5 km Water KnightsNIE
178 Weberbauer Krzysztof Kraków 9,5 km Supreme Style MatesTAK
179 Wełna Katarzyna Stanisławice 9,5 km Azs Awf KrakówTAK
180 Wiącek Piotr Krzeszowice 9,5 km BrakTAK
181 Widła Adam Bochnia 9,5 km Radio Shack BochniaTAK
182 Wiecheć Sławomir Alwernia 9,5 km BrakNIE
183 Wiśnicki Tomasz Kraków 9,5 km BrakTAK
184 Witas Andrzej` Kraków 9,5 km KW Kraków / LachoteamNIE
185 Wojnarowski Marek Kraków 9,5 km VACCTAK
186 Woźniczka Michał Skawina 9,5 km Anywhere Bike TeamTAK
187 Wójciak Mirosław Katowice 9,5 km BIKE ATELIER TEAMNIE
188 Wójcik Mateusz Kraków 9,5 km BrakTAK
189 Wójtowicz Maciej Kraków 9,5 km brakTAK
190 Wrożyna Rafał Pszczyna 9,5 km Jafi Sport Bike TeamNIE
191 Wróblewski Robert Kraków 9,5 km CCNIE
192 Wróblewski Maciej Kraków 9,5 km EXPO Kraków Bike TeamNIE
193 Wróblewski Tadeusz Kraków 9,5 km CCNIE
194 Zając Agata Biskupice 9,5 km TEAM PRESTO TAK
195 Zapaśnik Henryk Sosnowiec 9,5 km BrakNIE
196 Zapaśnik Rafał Sosnowiec 9,5 km BrakNIE
197 Zawadzki Łukasz Krakow 9,5 km BrakTAK
198 Zdanowicz Marek Gliwice 9,5 km BrakTAK
199 Zugaj Łukasz Wyzyce 9,5 km -'''-NIE
200 Żak Krystian Wieliczka 9,5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту