Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych

XVI DYCHA SIEKIERNIKA
DYCHA SIEKIERNIKA


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne bieg 10 km Brak NIE
2 Bielski Roman Potok bieg 10 km Jsst Wojtek Mtb Jedlicze NIE
3 Broda Łukasz Rzeszów bieg 10 km Piękne I Brodacze NIE
4 Broniatowska Katarzyna Kraków bieg 10 km Brak NIE
5 Chełstowska Bożena Tarnów bieg 10 km #Kokoszanel#Team NIE
6 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Beaglove NIE
7 Furman Katarzyna Jedlicze bieg 10 km Brak NIE
8 Górniak Stanisław Widacz bieg 10 km Finisz Rymanów NIE
9 Kamiński Andrzej Krościenko Wyżne bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak NIE
10 Kisielewicz Marcin Krosno bieg 10 km Athletic Zręcin NIE
11 Lepiarz Sylwester Wronów bieg 10 km Alpin Sport Team / Lkb Rudnik NIE
12 M Henryk Krosno bieg 10 km Mosir Krosno NIE
13 Macek Bogusława Wyszatyce bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza NIE
14 Markuszka Sławek Dukla bieg 10 km Mosir Dukla NIE
15 Mateja Mariusz Prusiek bieg 10 km Brak NIE
16 Mazan Beata Krosno bieg 10 km Finisz Rymanów/#R NIE
17 Mazan Piotr Krosno bieg 10 km Finisz Rymanów/#R NIE
18 Moskowicz Stefan Młodowice bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza I Przemyska Grupa Rowerowa NIE
19 Nowak Anna Tarnów bieg 10 km #Kokoszanel#Team NIE
20 Okarmus Liwiusz Krościenko Wyżne bieg 10 km Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Brak NIE
21 Osypanka Daniel Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza / Blok_B NIE
22 Pelczar Wojciech Dobieszyn bieg 10 km Gukla Bratkowice/Kpu Krosno NIE
23 Reczkowski Andrzej Nienaszów bieg 10 km Kb Athletic Zręcin NIE
24 Rohan Maciej Krosno bieg 10 km Budo NIE
25 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń bieg 10 km Samotny-Wilk NIE
26 Rutkowski Zygmunt Nowa Dęba bieg 10 km 70+ Zmitek-Team NIE
27 Stanisławczyk Bartosz Krosno bieg 10 km Brak NIE
28 Stankiewicz Jacek Dukla bieg 10 km Brak NIE
29 Szmist Jarosław Swierzowa Polska bieg 10 km Kb Athletic Zrecin NIE
30 Tomkiewicz Elżbieta Krosno bieg 10 km Okiem Wilka NIE
31 Tomkiewicz Tomasz Krosno bieg 10 km Okiem Wilka NIE
32 Twaróg Stanisław Jaszczew bieg 10 km Ktc Krosno NIE
33 Uram Wojciech Jaszczw bieg 10 km Jedlickie Stowarzyszenie Sportowo Turystyczne Wojtek Mt NIE
34 Wojtuń Łukasz Rzeszów bieg 10 km Brak NIE
35 Żmuda Piotr Jasienica Rosielna bieg 10 km Brak NIE