Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIII MIĘDZYNARODOWY BIEG GÓRSKI LIMANOWA FORREST
XII OTWARTE MISTRZOSTWA SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGU GÓRSKIM

Miejsce i termin: Limanowa, 2024-07-07
Organizator: ORGANIZATOR:
Klub Sportowy Limanowa Forrest

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Urząd Miasta Limanowa
Bank Spółdzielczy w Limanowej
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji, Sekcja Polska - Region IPA Limanowa

WSPÓŁPRACA:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej
Grupa Podhalańska GOPR - Sekcja Operacyjna Limanowa
Komenda Powiatowa Policji w Limanowej
OSP Limanowa
Związek Strzelecki „Strzelec” Jednostka Strzelecka 2402 Limanowa

KONTAKT:
516 526 617 – Dawid Kotlarz
506 908 458 – Krzysztof Trojanowski
669 020 100 – Dariusz Bielak
884 800 816 – Jacek Palka (Służby Mundurowe)
lub e-mail: limanowa.forrest.team@gmail.com
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz na dystansie 7 km
START/META i Biuro Zawodów Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. M. Konopnickiej 4 w Limanowej

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 20.06.2024
Link do płatności pod przyciskiem KLIKNIKNIJ i OPŁAĆ po prawej stronie na liście zapisanych


wpisowe
45 zł do dnia 31 marca 2024 r.
55 zł do dnia 20 czerwca 2024 r.
70 zł w biurze zawodów - tylko w wypadku wolnych miejsc!
35 zł – zawodnicy poniżej 13 roku życia (rocznik 2012 i młodsi) – do dnia 20 czerwca 2024 r. oraz w biurze zawodów tylko w wypadku wolnych miejsc!
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 275
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Franuś Łącko bieg 2012 i młodsi Brak TAK
2 Adamus-Kowalska Justyna Przybędza bieg Brak TAK
3 Baran Paulina Bębło bieg Brak
4 Baran Paulina Bębło bieg Brak
5 Barska Lucyna Warszawa marsz NW Brak TAK
6 Barska Emilia Wroclaw bieg Brak TAK
7 Batycka-Bartkowiak Anna Pcim bieg Brak TAK
8 Biegun Sławomir Twardorzeczka bieg Brak
9 Biela Karolina Głogoczów bieg Brak TAK
10 Bielyi Nikita Tymbark bieg Brak TAK
11 Bielyi Nikita Tymbark bieg Brak
12 Bróg Wojciech Olkusz bieg Brak TAK
13 Bróg Michał Olkusz bieg Ks Olkusz TAK
14 Buda Jerzy Limanowa bieg Brak TAK
15 Budnik Justyna Wieliczka bieg Brak TAK
16 Bukowiec Wincenty Krosna bieg Partner Alma TAK
17 Burzyński Aleksander Bolesławice bieg 7 Pbot
18 Celban Oliwia Wieliczka bieg Brak TAK
19 Chabior Iwona Jaworzno bieg Kb Mckis Jaworzno
20 Chatys Marcin Kraków bieg Partner - Alma TAK
21 Chlipała Bartłomiej Kamienica bieg Mkl Brygady Beskidów Nowy Sącz
22 Chrobaczyński Rafał Chełmiec bieg Brak
23 Cichoń Damian Poznań bieg Brak TAK
24 Ciura Anna Kraków bieg Itmbw Kraków
25 Cuprian Bartosz Wieliczka bieg Brak TAK
26 Czajkowska Karolina Czechowice-Dziedzice bieg Brak
27 Czerwiński Krzysztof Nowy Sącz bieg Brak TAK
28 Czuba Wojciech Powroźnik bieg Uks Wojownik Powroźnik TAK
29 Czuba Tomasz Jadowniki bieg Brak TAK
30 Czuchra Rafał Krosno bieg Brak TAK
31 Dąbrowski Rafał Myślenice bieg Polplast Biega TAK
32 Dębska Natalia Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Ks Limanowa Forrest TAK
33 Dębski Wojciech Limanowa marsz NW Hydrolim TAK
34 Dikta Ewelina Jaworzno bieg Brak TAK
35 Długosz Jacek Kielce bieg 10 Śbwot TAK
36 Dobosz Piotr Myślenice marsz NW Brak TAK
37 Dolezy Kuba Hucisko bieg Ks Olkusz TAK
38 Drajewicz Olaf Igołomia bieg Brak
39 Dyda Michał Krościenko Nad Dunajcem bieg Brak
40 Dziedzic Julia Stary Sącz bieg Aktywny Stary Sącz
41 Fiedor Arkadiusz Kalna bieg Brak TAK
42 Fijałkowska Ewelina Dąbrowa Górnicza bieg W Pogoni Za Duchem TAK
43 Florek Jakub Słopnice bieg Mkl Brygada Beskidów TAK
44 Gach-Michalska Justyna Rzezawa bieg Brak TAK
45 Gałuszka Michał Bielsko-Biała bieg Brak TAK
46 Gawor Emilian Limanowa bieg Brak
47 Gągor Sebastian Nowy Sącz bieg Brak TAK
48 Gębski Eugeniusz Wroclaw marsz NW 2012 i młodsi Brak TAK
49 Gierasiński Pablo Kraków bieg Nowa Huta Team
50 Głąbiński Piotr Kraków bieg #Adamczerwińskiteam TAK
51 Górowska Monika Kraków bieg Brak TAK
52 Górowski Jakub Kraków bieg Brak TAK
53 Grucel Robert Męcina bieg Extreme Słopnice Team TAK
54 Gruszkowska Patrycja Pcim bieg Brak TAK
55 Grzyb Tadeusz Bochnia bieg Brak TAK
56 Hasior Weronika Krasne Potockie bieg Brak TAK
57 Hołubek Piotr Hażlach bieg 133 Blp
58 Hopek Gabriela Stary Sącz bieg Brak TAK
59 Hornik Karolina Kraków bieg Brak TAK
60 Jachimczak Ewa Kraków bieg Brak TAK
61 Jaguszewska Małgorzata Pisarzowa bieg Grupa Podhalańska Gopr
62 Janas Jakub Laskowa bieg 2012 i młodsi Brak
63 Jasiak Katarzyna Tarnów bieg Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów TAK
64 Jasińska Klaudia Bytom bieg Brak TAK
65 Jurusz Michał Karczew bieg Brak TAK
66 Kaczka Kacper Tuchów bieg 2012 i młodsi Brak TAK
67 Kaleta Igor Lipowa bieg 133 Blp
68 Kańtoch Izabela Limanowa bieg Brak TAK
69 Kańtoch Andrzej Limanowa bieg Holbox Runners TAK
70 Kapitan Grzegorz Sowliny bieg Brak TAK
71 Kapturkiewicz Magdalena Tymbark bieg 2012 i młodsi Brak TAK
72 Kapturkiewicz Joanna Tymbark bieg Brak TAK
73 Kapturkiewicz Tomasz Tymbark bieg Brak TAK
74 Kapturkiewicz Michał Tymbark bieg 2012 i młodsi Lks Taekwondo Tymbark TAK
75 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna bieg Bociek Wadowice
76 Kapuśnik Maria Tarnawa Dolna bieg Bociek Wadowice
77 Kasińska Joanna Limanowa bieg Brak TAK
78 Kasiński Ksawery Limanowa bieg 2012 i młodsi Brak TAK
79 Kęska Łukasz Nowy Sącz bieg Extreme Słopnice Team TAK
80 Kidyba Łukasz Warszawa bieg Brak TAK
81 Kieliszek Beata Abramowice Prywatne bieg Brak
82 Klamerus Izabela Zakopane bieg Brak TAK
83 Klasa Agnieszka Kraków bieg Brak
84 Klasa Agnieszka Kraków bieg Brak
85 Klich Rafał Sobolów bieg Pg Team TAK
86 Klonowska Magdalena Jaworzno bieg Brak TAK
87 Kobus-Kidyba Jola Warszawa bieg Brak TAK
88 Kojm Patrycja Kraków bieg Brak TAK
89 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz bieg Brak TAK
90 Kornaś Joanna Nowy Sącz bieg Brak TAK
91 Kościelniak Marta Rabka-Zdrój bieg Brak TAK
92 Kot Szymon Wieliczka bieg Brak TAK
93 Kotlarz Dawid Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Ks Limanowa Forrest TAK
94 Kotlarz Piotr Limanowa bieg Lks Taekwondo Tymbark TAK
95 Kowal Luiza Jaworzno bieg Brak TAK
96 Kowalczyk Jakub Kraków bieg Wolni I Spokojni TAK
97 Kowalski Szymon Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Foresst TAK
98 Kowalski Kamil Limanowa marsz NW Brak TAK
99 Koza Jakub Stare Rybie bieg Brak TAK
100 Kozerski Damian Kraków bieg Nowa Huta Team
101 Krerowicz Grzegorz Nowy Sącz marsz NW Mkl Brygida Beskidów TAK
102 Krupa Przemysław Mnich bieg Stańczak Team
103 Krupa Gabriela Mnich bieg Biegiem Przez Chybie
104 Kunz Tomasz Kraków bieg Brak TAK
105 Kupiec Marcin Kłaj bieg Run 4 Fun
106 Kużel Arkadiusz Kraków marsz NW Brak
107 Kwiatkowska-Rehan Anna Warszawa bieg Brak TAK
108 Lach Grzegorz Dobra bieg Brak TAK
109 Lach Michał Dobra bieg Brak
110 Lach Agnieszka Dobra bieg Brak TAK
111 Lenartowicz Joanna Limanowa bieg Brak TAK
112 Lepiarz Sylwester Wronów bieg Alpin Sport Team
113 Lis-Pasionek Małgorzata Lesko bieg Brak
114 Łodziana-Biegun Izabela Leśna bieg Brak TAK
115 Łopuch Robert Łabowa marsz NW Brak
116 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie bieg Rapy Masters
117 Madej Anna Tarnów bieg Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów
118 Majdak Mariusz Bielsko-Biała bieg Inżynieria Biegania
119 Malec Sylwester Nowe Rybie bieg #Adamczerwinskiteam TAK
120 Marat Oskar Kraków bieg Brak TAK
121 Markiewicz Suska Beata Grzechynia bieg Brak TAK
122 Markowski Adam Mikołów bieg Studio Fitness Beata Mendel TAK
123 Masłowiec Kamil Rabka bieg Motorola Solutions Krakow TAK
124 Matusiak Mateusz Słopnice bieg Extreme Słopnice Team TAK
125 Mazurków Marian Kraków bieg Brak
126 Mendel Beata Mikołów bieg Studio Fitness Beata Mendel TAK
127 Michalak Bryan Nowy Sacz bieg Mkl Brygada Beskidow
128 Michalski Jerzy Rzezawa bieg 2012 i młodsi Brak TAK
129 Michalski Krzysztof Rzezawa bieg Brak TAK
130 Mikołajczyk Zbigniew Młoszowa bieg Brak TAK
131 Minner Roman Górno bieg Majonez Kielecki Active Team
132 Miś Mieczysław Strzeszyce bieg Mocarz TAK
133 Mucha Edward Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST marsz NW Limanowa Forrest NIE
134 Mussur Henryk Krosno bieg Mosir Krosno
135 Nowak Grzegorz Czeladz-Zalesie bieg Tkkf Saturn Czeladz TAK
136 Nowak Grzegorz Laskowa bieg Brak
137 Oleksy Jarosław Tymbark członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Limanowa Forrest / Nadleśnictwo Limanowa TAK
138 Oleksy Marek Tymbark marsz NW Lks Taekwondo Tymbark TAK
139 Olszewski Jarosław Kozy bieg Bimber Squad
140 Olszewski Jarosław Kozy bieg Bimber Squad TAK
141 Opach Stanisław Rupniów bieg Brak TAK
142 Orzeł Aleksandara Laskowa marsz NW 2012 i młodsi Lks Taekwondo Tymbark TAK
143 Orzeł Damian Laskowa marsz NW Lks Taekwondo Tymbark TAK
144 Pabian Katarzyna Kraków bieg Brak TAK
145 Pabian Jakub Wola Dębińska bieg Brak TAK
146 Pajor Marcin Limanowa bieg Brak TAK
147 Palacz Filip Orland Park bieg Brak
148 Pałka Kamil Limanowa bieg Brak TAK
149 Pałka Mariusz Limanowa bieg Kb Parantela TAK
150 Pałka Sebastian Limanowa bieg 2012 i młodsi Kb Parantela TAK
151 Pałka Emilia Limanowa bieg Kb Parantela TAK
152 Pałka Anna Limanowa bieg Kb Parantela TAK
153 Pałka Łukasz Limanowa bieg Brak TAK
154 Pasionek Bartłomiej Lesko bieg Brak
155 Pasionek Antoni Lesko bieg Ks Komunalni Sanok
156 Pastuszak Cybulska Joanna Żegocina bieg Brak TAK
157 Pawlik Karolina Limanowa bieg Brak TAK
158 Pawlik Filip Limanowa bieg 2012 i młodsi Brak TAK
159 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa bieg Brak TAK
160 Podraza Stanisław Lubcza bieg Wilki Jodłowa TAK
161 Prymakowska Barbara Tarnow bieg Brak TAK
162 Przęczek Monika Kraków bieg - TAK
163 Przybylski Tomasz Dąbrowa Górnicza bieg W Pogoni Za Duchem TAK
164 Pucharski Lucjan Zbytków bieg 2012 i młodsi Brak
165 Pucharski Lucjan Zbytków bieg Brak TAK
166 Pycia Adam Kraków bieg Korona Masters Kraków TAK
167 Raczek Jolanta Pisarzowa bieg - TAK
168 Rehan Przemysław Warszawa bieg Brak TAK
169 Rogulska Marysia Bębło bieg 2012 i młodsi Brak
170 Rosłoński Grzegorz Szymbark bieg Karpacki Oddział Straży Granicznej TAK
171 Ryba Piotr Dębica bieg Maratończyk Dębica
172 Ryczkiewicz Andrzej Żywiec bieg Miy-Of-Ute TAK
173 Rynczak Tomasz Proszowice bieg Brak TAK
174 Ryś Paweł Limanowa bieg Brak TAK
175 Rzeźnik Piotr Popławy bieg Brak TAK
176 Rzeźnik Karolina Opoczno bieg Brak TAK
177 Sadko Marek Żabno marsz NW 5 Pułk Strzelców Konnych TAK
178 Setlak Agnieszka Stara Wieś marsz NW Kb Parantela
179 Skałka Adam Chełmiec marsz NW Brak
180 Smieszek Nataliia Przyszowa bieg Brak TAK
181 Smieszek Krzysztof Przyszowa bieg Brak TAK
182 Smoleń Marcin Dobra bieg Brak TAK
183 Smoroń Barbara Wieliczka bieg Brak
184 Smulski Sebastian Kraków bieg Wolni I Spokojni TAK
185 Sosin Marcin Zabłocie bieg Brak TAK
186 Sosin Piotr Zabłocie bieg 2012 i młodsi Brak TAK
187 Sowa Łukasz Limanowa bieg Brak TAK
188 Spirytulska Agata Modlnica bieg Brak
189 Stanisz Tomasz Mordarka bieg 2012 i młodsi Ks Limanowa Forrest TAK
190 Sułkowski Wojciech Limanowa bieg Limanowa Biega! TAK
191 Sułkowski Adam Tymbark bieg Brak
192 Sułkowski Mariusz Limanowa bieg Brak TAK
193 Sułkowski Paweł Limanowa bieg Visegrad Maraton Rytro/ 114 Blp Limanowa
194 Synieok Ivan Kraków bieg Brak TAK
195 Szmist Szymon Szczepańcowa bieg 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej
196 Szpetnar Michał Kraków bieg Wielkiej Mocy Nektar Z Kuktasa
197 Szpetnar Michał Kraków bieg Wielkiej Mocy Nektar Z Kuktasa
198 Szpila Aleks Nowy Sącz bieg Brak TAK
199 Szpila Zbigniew Nowy Sącz bieg Brak TAK
200 Śmieszek Maciej Przyszowa bieg Brak
201 Śmieszek Zbigniew Limanowa bieg Ultramaraton Limanowa TAK
202 Śmieszek Franciszek Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Ks Limanowa Forrest TAK
203 Śmietana Łukasz Jaslo bieg Brak TAK
204 Święch Anna Strzyżów bieg Podium
205 Świętek Domi Kraków bieg Brak TAK
206 Talarczyk-Adamczyk Marzena Łącko bieg Brak
207 Talarczyk-Adamczyk Marzena Łącko bieg Brak
208 Tołkacz Mateusz Bodzechów bieg 10 Śbot
209 Twardy Urszula Nawojowa bieg Brak TAK
210 Voropai Maksym Krakow bieg Brak TAK
211 Wdowiarski Kamil Warszawa bieg Brak TAK
212 Welończyk Bartosz Warszawa bieg Brak TAK
213 Wicherek Maciej Kraków bieg Brak
214 Więsek Natalia Koszalin bieg Ultra Way Team/ Straż Graniczna W Kołobrzegu
215 Wiktor Jolanta Straszęcin marsz NW Brak TAK
216 Wiktor Wiesław Straszęcin bieg Brak TAK
217 Wilczyński Paweł Przyszowa bieg Mkl Brygada Beskidów Nowy Sącz
218 Wilk-Zaleśna Aneta Chobot bieg Brak TAK
219 Witek Karolina Jarocin bieg 16 Brl Jarocin
220 Włodarczyk Mikołaj Limanowa członkowie KS LIMANOWA FORREST bieg Limanowa Forrest TAK
221 Włodarczyk Maja Limanowa bieg 2012 i młodsi Limanowa Forrest TAK
222 Wnękowicz Magdalena Limanowa marsz NW Kb Parantela TAK
223 Wojnicki Kamil Sufczyn bieg Brak TAK
224 Wojtanowski Rafał Tarnów bieg Ptg Sokół Tarnów TAK
225 Wojtowicz Zdzislaw Szczawa bieg Niezrzeszony
226 Wosik Wojciech Nietulisko bieg 10Śbot/Tervel Mountain Runner
227 Woźniak Barbara Zagórze 109 marsz NW Ks Limanowa Forrest TAK
228 Wójcik Wiktoria Łódź bieg Brak
229 Wójcikiewicz Rafał Pruszków bieg Road_Runners/ Pruszków TAK
230 Zachara Maria Rabka - Zdrój bieg Brak TAK
231 Zachara Remigiusz Rabka - Zdrój bieg Brak TAK
232 Zagórna Magdalena Bielsko-Biała bieg Brak
233 Zagórny Dariusz Bielsko-Biała bieg Brak
234 Zając Krzysztof Przenosza bieg Lks Taekwondo Tymbark TAK
235 Zając Oliwia Przenosza bieg Lks Taekwondo Tymbark TAK
236 Zając Zbigniew Przenosza bieg Lks Taekwondo Tymbark TAK
237 Zając Aurelia Przenosza bieg Lks Taekwondo Tymbark TAK
238 Załubski Tomasz Przenosza bieg Lubomir Wiśniowa TAK
239 Zdeb Marcin Opole bieg Brak
240 Zdeb Barbara Opole bieg Brak TAK
241 Ziobrowski Oskar Limanowa bieg 3 Z Team TAK
242 Żurawski Arkadiusz Kraków bieg Nowa Huta Team