Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

4Rest Run
BIEG 10 km

Miejsce i termin: Niepołomice, 2024-09-15
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ

PARTNERZY
Urząd Miasta i Gminy Niepołomice
Powiat Wielicki
Nadleśnictwo Niepołomice
MKS Spartakus
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansach 10 km i 5 km
START/META i biuro zawodów polana z akcesoriami gimnastycznymi przy drodze nr 75 z Niepołomic do Szarowa
W biegu na 10 km prowadzona jest dodatkowa klasyfikacja drużynowa. Drużyny składają się z 4 osób. Aby wziąć udział w tej klasyfikacji należy w formularzu zapisów podać nazwę drużyny, jednobrzmiącą dla czterech zawodników.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpłaty do biegu 10 km przez stronę do 6.09.2024 wysokość wpisowego;
- 80 zł do 31.08.2024
- 100 zł do 7.09.2024
Organizator gwarantuje wybrany rozmiar koszulki przy wpłacie do 15.08.2024
Limit zawodników: 180
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Wpłata
1 Batko Kamil Osieczany bieg 10 km Brak
2 Broszkiewicz Barbara Kraków bieg 10 km Deaf Running Team Deaf Running Team
3 Budek Grzegorz Skawina bieg 10 km Brak
4 Budzyn Izabela Bochnia bieg 10 km Swedent Triathlon Team Swedent Triathlon Team TAK
5 Chochorowski Piotr Owczary bieg 10 km Plastcard Plastcard
6 Cholewka Dariusz Niepołomice bieg 10 km Brak Ogrodowa Team TAK
7 Chudy Patryk Kraków bieg 10 km Team Chudego Team Chudego TAK
8 Chudyba Marcin Kraków bieg 10 km Man Trucks Manamana
9 Cieślicki Paweł Zakrzów bieg 10 km Brak Eskadra Zakrzów
10 Dadas Krzysztof Zagórze bieg 10 km Run 4 Fun Run 4 Fun TAK
11 Daraż Mieszko Kraków bieg 10 km Brak
12 Dobrowolska Katarzyna Kraków bieg 10 km Brak
13 Domański Jakub Podłęże bieg 10 km Brak TAK
14 Drozd Paweł Kłaj bieg 10 km Man Trucks Speed
15 Duch Piotr Brzesko bieg 10 km Brak
16 Dybaś Karolina Kraków bieg 10 km Brak Przystojniaki I Złośnica
17 Dziura Tomasz Kraków bieg 10 km Brak Manipulatorzy
18 Fijałkowska Anna Kraków bieg 10 km Brak
19 Filo Adam Kraków bieg 10 km Brak Przystojniaki I Złośnica
20 Frączek Piotr Proszowice bieg 10 km Brak Planery Nie Z Tej Ery
21 Gabryś Dawid Raciborsko bieg 10 km Brak Wściekłe Pięści Węża
22 Galas Marcin Dojazdow bieg 10 km Man Trucks
23 Galas Mieczysław Gorlice bieg 10 km Brak TAK
24 Galek Tomasz Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
25 Gawłowski Przemysław Wola Zabierzowska bieg 10 km Brak
26 Giżycka Anna Kraków bieg 10 km Brak
27 Godlewski Łukasz Wieliczka bieg 10 km Brak Pędzące Łosie TAK
28 Górecki Natan Wola Batorska bieg 10 km Brak TAK
29 Gradoś Grzegorz Kłaj bieg 10 km Brak TAK
30 Gradoś Magdalena Kłaj bieg 10 km Brak TAK
31 Gryglik Jolanta Staniątki bieg 10 km Brak
32 Grześkowiak Katarzyna Kraków bieg 10 km Brak Brak
33 Guzdek Michał Kraków bieg 10 km Team Chudego Team Chudego TAK
34 Heliasz Karolina Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team Swedent Triathlon Team TAK
35 Iwański Grzegorz Kraków bieg 10 km Brak Planery Nie Z Tej Ery
36 Jasonek Stanisław Zabierzów Bocheński bieg 10 km Plastcard Plastcard
37 Jurecki Ryszard Wieliczka bieg 10 km #Adamczerwińskiteam TAK
38 Kamiński Sławomir Wadowice bieg 10 km Brak
39 Kasprzyk Marta Kraków bieg 10 km Brak TAK
40 Kasprzyk Maciej Mała Wieś bieg 10 km Brak Kozaki
41 Kasprzyk Kazimierz Kraków bieg 10 km Brak Kozaki
42 Kazimir Marcin Kraków bieg 10 km Plastcard Plastcard
43 Klisiński Krzysztof Kraków bieg 10 km Brak TAK
44 Kmiecik Bartosz Mała Wieś bieg 10 km Brak TAK
45 Kmon Anna Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
46 Koczwara Jerzy Kraków bieg 10 km Brak
47 Koński Matteus Dąbrowa bieg 10 km Swedent Triathlon Team Swedent Triathlon Team TAK
48 Kopeć Tomasz Kraków bieg 10 km Man Trucks Speed
49 Kostecki Patryk Kocmyrzów bieg 10 km Man Trucks Wściekłe Pięści Węża
50 Kościelniak Sylwia Kraków bieg 10 km Brak
51 Kotyla Irena Zielonki bieg 10 km Masters Team Chudego TAK
52 Kowalski Krzysztof Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends Kowalscy&Amp;Friends TAK
53 Krupa Anna Niepołomice bieg 10 km - - TAK
54 Krzyżkiewicz Krzysztof Chobot bieg 10 km Brak
55 Kucharski Tomasz Kraków bieg 10 km 3/43
56 Kuć Kacper Wieliczka bieg 10 km Brak Manipulatorzy
57 Kuma Wojciech Wieliczka bieg 10 km Man Trucks Individuals
58 Kuras Mateusz Krakow bieg 10 km Brak TAK
59 Kus Krzysztof Kraków bieg 10 km Brak
60 Lafferty Anna Kokotów bieg 10 km Brak TAK
61 Lalik Mateusz Niepołomice bieg 10 km Man Trucks Speed
62 Liro Paweł Niepołomice bieg 10 km Horn
63 Lorenz Jan Gdów bieg 10 km Man Trucks $
64 Łach Michał Staniątki bieg 10 km Man Trucks Manamana
65 Magier Grzegorz Niepołomice bieg 10 km Man Trucks
66 Majda Kinga Kraków bieg 10 km Itmbw Kraków
67 Maklakowski Jarosław Niepołomice bieg 10 km - - TAK
68 Malinowski Marek Kraków bieg 10 km Brak
69 Małozięć Ewelina Kraków bieg 10 km Brak
70 Marek Marcin Niepołomice bieg 10 km Swedent Triathlon Team Swedent Triathlon Team TAK
71 Matusiak Marcin Kraków bieg 10 km Brak
72 Mazan Marcin Kraków bieg 10 km Brak
73 Mazgaj Przemysław Wieliczka bieg 10 km Man Trucks $
74 Mazur Piotr Kraków bieg 10 km Kkb Dystans TAK
75 Mieńkowski Artur Kłaj bieg 10 km Brak
76 Miętka Krzysztof Kraków bieg 10 km Brak
77 Mleczko Tomasz Niepołomice bieg 10 km Brak
78 Mycek Joanna Kraków bieg 10 km Swedent Triathlon Team Swedent Triathlon Team TAK
79 Myszka Kamil Zabierzów Bocheński bieg 10 km Brak
80 Nijakowski Michał Niepołomice bieg 10 km Man Trucks Individuals
81 Ostrowicki Paweł Kraków bieg 10 km Brak TAK
82 Pachel Tycjan Zakrzów bieg 10 km Brak Eskadra Zakrzów TAK
83 Pięta Tomasz Kraków bieg 10 km Man Trucks Individuals
84 Pizur Dorota Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
85 Pizur Marcin Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
86 Płaziak-Kowalska Magdalena Libertów bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends Kowalscy&Amp;Friends TAK
87 Płuchowski Andrzej Staniątki bieg 10 km Brak TAK
88 Pomykała Karolina Rzeszów bieg 10 km Brak TAK
89 Porębski Michał Bochnia bieg 10 km Man Trucks Manamana
90 Pradel Grzegorz Kraków bieg 10 km Brak TAK
91 Prześlica Monika Wieliczka bieg 10 km Brak TAK
92 Puch Karol Kraków bieg 10 km Brak Manipulatorzy
93 Pustelnik Natalia Baczków bieg 10 km Brak
94 Pytlak Krzysztof Dąbrowa bieg 10 km Brak Pędzące Łosie
95 Pyto Jacek Kokotów bieg 10 km Brak Planery Nie Z Tej Ery
96 Rorenberg Monika Wieliczka bieg 10 km Brak TAK
97 Rudnik Justyna Nowy Wiśnicz bieg 10 km Brak Duchy Lasu TAK
98 Rudnik Natalia Bochnia bieg 10 km Brak Duchy Lasu TAK
99 Rudnik Mirosław Bochnia bieg 10 km Brak Duchy Lasu TAK
100 Rzegocki Marcin Kraków bieg 10 km Man Trucks Speed
101 Sadowska Kinga Kraków bieg 10 km Brak TAK
102 Sadowski Waldemar Kraków bieg 10 km Brak TAK
103 Seligra Marti Rafael Kraków bieg 10 km Brak
104 Sieczka Radek Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
105 Sieczka Magda Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
106 Sieczka Arkadiusz Wola Drwińska bieg 10 km Man Trucks $
107 Siekierda Konrad Niepołpmice bieg 10 km Brak TAK
108 Siwek Ryszard Niepołomice bieg 10 km Mam Trucks Wściekłe Pięści Węża
109 Skibińska Małgorzata Słomniki bieg 10 km Brak
110 Skibińska Małgorzata Słomniki bieg 10 km Brak
111 Skibiński Michał Słomniki bieg 10 km Brak
112 Skrynik Daniel Proszowice bieg 10 km Man Trucks
113 Smoła Bartosz Nowy Wiśnicz bieg 10 km Brak Duchy Lasu TAK
114 Sokołowska Zofia Wieliczka bieg 10 km Brak Gnomy Ogrodowe TAK
115 Sokołowski Piotr Wieliczka bieg 10 km Brak Gnomy Ogrodowe TAK
116 Sosin Marcin Zabłocie bieg 10 km Brak TAK
117 Starzec Dawid Czarna bieg 10 km Brak Pędzące Łosie TAK
118 Stępak Patrycja Kraków bieg 10 km Plastcard Plastcard
119 Stolarz Marta Zabawa bieg 10 km Brak Fit Vit Ladies TAK
120 Szabla Tomasz Kraków bieg 10 km Brak Przystojniaki I Złośnica
121 Szczurowski Artur Bibice bieg 10 km Brak Team Chudego TAK
122 Szelag Karolina Niepołomice bieg 10 km Brak
123 Szewczyk Andrzej Kraków bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends Kowalscy&Amp;Friends TAK
124 Szkodziński Tomasz Kraków bieg 10 km Kowalscy&Amp;Friends Kowalscy&Amp;Friends TAK
125 Szuliński Dawid Lednica Górna bieg 10 km Man Trucks Individuals
126 Szyszkowski Marcin Kraków bieg 10 km Brak Przystojniaki I Złośnica
127 Śliwińska Joanna Kraków bieg 10 km Brak
128 Śliż Ireneusz Kraków bieg 10 km Brak
129 Śmiłek Łukasz Liszki bieg 10 km Brak TAK
130 Świętek Tomasz Stanisławice bieg 10 km Brak Planery Nie Z Tej Ery
131 Świętek Dariusz Kraków bieg 10 km Brak Manamana
132 Tokarz Wojciech Stojowice bieg 10 km Man Trucks Dispo W Sercu
133 Tryjefaczka Paulina Niepołomice bieg 10 km Niepołomice Biegają Fit Vit Ladies TAK
134 Trzeciak Michal Krakow bieg 10 km Brak Kozaki
135 Węgrzyn Stanisław Kraków bieg 10 km Brak
136 Wieczorek Anna Kraków bieg 10 km Brzyski 3 Team
137 Wielopolski Wojciech Bochnia bieg 10 km Brak
138 Wiklik Szymon Niepołomice bieg 10 km Predators Wałbrzych Predators Wałbrzych TAK
139 Wilk-Zaleśna Aneta Zabierzów Bocheński bieg 10 km Brak
140 Włodek Mateusz Bochnia bieg 10 km Brak Manipulatorzy
141 Wojna Anna Niepołomice bieg 10 km Brak TAK
142 Wolanin Judyta Wieliczka bieg 10 km Brak TAK
143 Wolski Mateusz Dąbrowa bieg 10 km Man Truck Wściekłe Pięści Węża
144 Wójcik Anna Kraków bieg 10 km Brak TAK
145 Wróbel Tomasz Łowczówek bieg 10 km Brak
146 Zięć Michał Kraków bieg 10 km Brak
147 Żak Grzegorz Brzesko bieg 10 km Brak
148 Żurek Jolanta Rzezawa bieg 10 km Brak