Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PRZEŁAJOWY NA DYSTANSIE 8 km
BIEGOWE GRAND PRIX KNUROWA 2024

Miejsce i termin: Knurów, 2024-09-08
Organizator: ORGANIZATOR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie

PARTNERZY
Nadleśnictwo Rybnik
Klub Biegacza Orły z Knurowa
Ochotnicza Straż Pożarna Szczygłowice

KONTAKT
sekretariat@mosirknurow.pl
Opis zawodów: Bieg przełajowy na dystansie 8 km
Start/Meta/Biuro Zawodów - ul. Szybowa Knurów
Prawo startu w biegu mają wszyscy uczestnicy , którzy ukończyli 18 lat
Bieg jest częścią Biegowego Grand Prix Knurowa 2024

SZCZEGÓLY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 30.08.2024, wpisowe 30 zł

W przypadku nie stawienia się na imprezę czy rezygnacji z uczestnictwa w biegu opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Wpłaty dokonane po terminie zgłoszeń, tj. 30.08.2024r. będą zwracane wpłacającym.

W dniu zawodów nie ma możliwości zgłoszenia się do biegu
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin GRAND PRIX Knurowa: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bieniek Gabriela Knurów bieg 8 km Klub Biegacza Orły Z Knurowa TAK
2 Bugdol Zbigniew Rybnik bieg 8 km Brak TAK
3 Czerner Mateusz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Cavec Boxmaker Machines
4 Czerner Grzegorz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Cavec Boxmaker Machines
5 Drewniany Andrzej Gliwice bieg 8 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady
6 Dyrbuś Jacek Knurów bieg 8 km Island Runners :) TAK
7 Dziekanowski Jacek Knurów bieg 8 km Leniwych Biegaczy
8 Falejczyk Mateusz Gliwice bieg 8 km Holbox Runners
9 Frysztacki Łukasz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
10 Furmanek Łukasz Wilcza bieg 8 km Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice TAK
11 Gaj Kamila Knurów bieg 8 km Brak TAK
12 Gibas Michał Knurów bieg 8 km Xd
13 Głąbica Piotr Knurów bieg 8 km Brak TAK
14 Grondys Andrzej Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice
15 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice bieg 8 km Brak TAK
16 Ignasiak Paweł Knurów bieg 8 km Tkkf Szczygłowice
17 Jasińska Marta Knurów bieg 8 km Brak TAK
18 Jaworski Krzysztof Knurów bieg 8 km Brak TAK
19 Kawalec Grzegorz Orzesze bieg 8 km Brak TAK
20 Konarska Katarzyna Knurów bieg 8 km Mosir Knurów TAK
21 Kondziołka Krzysztof Knurów bieg 8 km Brak TAK
22 Kozak Marcin Knurów bieg 8 km Island Runners TAK
23 Kuklewicz Daniel Knurów bieg 8 km Brak TAK
24 Kulik Tomasz Knurów bieg 8 km Grupa Biegowa Żwawe Dziady TAK
25 Lachera Bogusław Zabrze bieg 8 km Brak
26 Lachera Marysia Zabrze bieg 8 km Brak
27 Lisoń-Kubica Julia Knurów bieg 8 km Inżynieria Biegania Team
28 Losza Aleksandra Nieborowice bieg 8 km Brak TAK
29 Losza Arkadiusz Wilcza bieg 8 km Zatyrana Gratisownia.pl Gmina Pilchowice
30 Malewski Robert Knurów bieg 8 km Kb.orły Z Knurowa TAK
31 Manczyk Damian Dortmund bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa
32 Maryniok Marian Żory bieg 8 km Seguridad TAK
33 Mazurek Dominika Jejkowice bieg 8 km Jejkowice Biegają TAK
34 Menżyk Joanna Mysłowice bieg 8 km Mors Hubertus Mysłowice
35 Napieracz Adrian Knurów bieg 8 km Brak TAK
36 Niedziałkowska Agnieszka Knurów bieg 8 km Brak TAK
37 Olimski Fabian Knurów bieg 8 km Łydkateam TAK
38 Orzechowski Artur Knurów bieg 8 km Island Runners
39 Ożga Michał Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
40 Pacak Dominika Rybnik bieg 8 km Ślęzak Team
41 Parda Katarzyna Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak
42 Parzych Katarzyna Rybnik bieg 8 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
43 Parzych Katarzyna Rybnik bieg 8 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem TAK
44 Pępek Małgorzata Knurów bieg 8 km Ks Garda Gierałtowice TAK
45 Piątek Julia Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa TAK
46 Pinocy Kacper Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy
47 Pinocy Dawid Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy
48 Pinocy Mariola Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy
49 Popiołek Krystyna Gliwice bieg 8 km Brak TAK
50 Przybyła Krystian Pyskowice bieg 8 km Brak TAK
51 Rduch Iga Knurów bieg 8 km Brak
52 Rusin Adam Nieborowice bieg 8 km Tridivision Triathlon Team TAK
53 Rybarczyk Katarzyna Knurów bieg 8 km Brak TAK
54 Rybarz Ewa Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice
55 Rybarz Janusz Żernica bieg 8 km Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice
56 Sirko Sabina Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
57 Skulski Tomasz Gliwice bieg 8 km Kodokan Gliwice
58 Sobczak Radosław Knurów bieg 8 km Brak TAK
59 Studnik Jolanta Knurów bieg 8 km Kb Orły Z Knurowa
60 Sulkowska Julia Książenice bieg 8 km Sułek Team TAK
61 Sulkowski Arkadiusz Knurów bieg 8 km Sułek Team TAK
62 Szewc Renata Knurów bieg 8 km #Hutateam TAK
63 Szewc Henryk Knurów bieg 8 km #Hutateam TAK
64 Szmidt Stanisław Józef Knurów bieg 8 km Klub Leniwych Biegaczy TAK
65 Szymura Grzegorz Czerwionka-Leszczyny bieg 8 km Brak TAK
66 Świętochowska Wioletta Knurów bieg 8 km Brak TAK
67 Świtała Krystian Knurów bieg 8 km Akb Knurów TAK