Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

X MAKOSKA DYCHA

Miejsce i termin: Makoszyn, 2024-09-15
Organizator: ORGANIZATOR
LZS Makoszyn

PATRONAT
Wójt Gminy Bieliny
Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich

KONTAKT
Marlena Kołbuc – 724 419 663 Krzysztof Łodej – 607 278 082
Opis zawodów: Bieg na dystansie 10 km szlakami Makoszyna.
START/META przy kapliczce w Makoszynie
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 11.09.2024, wpisowe 50 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Zapisy w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów, wpisowe 60 zł
Limit zawodników: 150
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bazak Andrzej Kielce bieg 10 km Brak TAK
2 Błaszczyk Anna Kielce bieg 10 km Joanna TAK
3 Chrzaowski Grzegorz Belno bieg 10 km Lzs Makoszyn TAK
4 Czaplarski Jakub Chęciny bieg 10 km Brak
5 Dołomisiewicz Sławomir Oględów bieg 10 km Broda Team TAK
6 Gawroński Jakub Kielce bieg 10 km Brak TAK
7 Handzel Łukasz Strawczyn bieg 10 km Lechia Strawczyn TAK
8 Hryniewicz Joanna Kielce bieg 10 km Joanna TAK
9 Jaros Mateusz Bilcza bieg 10 km Studio Figura Morawica
10 Krawczyński Janusz Gromadzice bieg 10 km Ostrobiec
11 Lasak Robert Kije bieg 10 km Brak TAK
12 Łabędzki Tomasz Miąsowa bieg 10 km Brak TAK
13 Łodej Krzysztof Makoszyn bieg 10 km Lzs Makoszyn
14 Majewski Tomasz Kielce bieg 10 km Stokowczyki Team TAK
15 Michalski Artur Makoszyn bieg 10 km Brak
16 Miller Paweł Łagów bieg 10 km Dchc TAK
17 Miller Stefan Łagów bieg 10 km Brak TAK
18 Miszczyk-Lewandowska Agata Bilcza bieg 10 km Brak TAK
19 Nowakowska Małgorzata Belno bieg 10 km Lzs Makoszyn
20 Przepióra Renata Bieliny bieg 10 km Biegam Dla Medali TAK
21 Robak Jarosław Niestachów bieg 10 km Brak TAK
22 Siciarski Marcin Górki Napękowskie bieg 10 km Brak
23 Skrzyniarz Julita Bieliny bieg 10 km Biegam Dla Medali TAK
24 Staniec Piotr Kielce bieg 10 km Bbm
25 Stępień Sylwia Kakonin bieg 10 km Biegam Dla Medali TAK
26 Szaniecki Piotr Niestachów bieg 10 km Brak TAK
27 Telka Paweł Kielce bieg 10 km Uksm Ekipa Bielachy TAK
28 Zawłocka Monika Nida bieg 10 km Brak
29 Zięba Łukasz Baćkowice bieg 10 km Brak TAK