Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PO PUSZCZY
XI PÓŁMARATON
LEŚNA PIĘTNASTKA
LEŚNA SIÓDEMKA

Miejsce i termin: Niepołomice, 2024-05-19
Organizator: ORGANIZATOR
Proactive Joanna Ignatowicz

WSPARCIE ORGANIZACYJNE
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice

KONTAKT
Opis zawodów: W ramach zawodów BIG PO PUSZCZY odbędą się biegi;
PÓŁMARATON
LEŚNA PIĘTNASTKA
LEŚNA SIÓDEMKA
oraz wyścig rowerowy GRAVEL W PUSZCZY
Start/Meta i Biuro Zawodów wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno- Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez strone do 12.05.2024
wysokość wpisowego;
- od 20.01.2024 do 10.03.2024:
80 zł – XI Półmaraton,
70 zł – Leśna Piętnastka,
50 zł – Leśna Siódemka
- od 10.03.2024 do 12.05.2024:
95 zł – XI Półmaraton,
85 zł – Leśna Piętnastka,
65 zł – Leśna Siódemka
NIeopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
W dniu zawodów:
130 zł – XI Półmaraton,
110 zł – Leśna Piętnastka,
85 zł – Leśna Siódemka,
Limit zawodników: 990
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bakhnivskyi Valentyn Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
2 Balicka Aneta Niepołomice Leśna Siódemka Brak TAK
3 Bartolik Rafał Kraków Leśna Piętnastka Brak
4 Bednarz Jadwiga Skrzyszów Leśna Siódemka Brak TAK
5 Bednarz Jakub Krzysztoforzyce Leśna Siódemka Brak TAK
6 Bębenek Tomasz Kraków Półmaraton Brak
7 Borowiec Magdalena Kraków Leśna Piętnastka Brak TAK
8 Boruta Patrycja Niepołomice Leśna Piętnastka Brak
9 Bujak-Rosińska Marta Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
10 Cholewa Adam Tarnów Leśna Piętnastka Brak TAK
11 Cyzio Artur Kraków Półmaraton Brak TAK
12 Czubiel Patryk Kraków Leśna Siódemka Woodward Runners TAK
13 Dec Piotr Kraków Półmaraton Brak TAK
14 Dziurkowska Paulina Wieliczka Leśna Piętnastka Brak
15 Florek Paweł Kraków Leśna Piętnastka Brak TAK
16 Frączek Piotr Proszowice Leśna Piętnastka Infinity-Gym Łukasz Szaporów TAK
17 Gawron Gudowska Agnieszka Dobczyce Leśna Siódemka Brak
18 Gierczak Wojciech Kraków Półmaraton Brak TAK
19 Głowacki Rafał Dobczyce Leśna Piętnastka Brak TAK
20 Gonet Sebastian Kraków Półmaraton Brak TAK
21 Gonet Beata Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
22 Górak Grzegorz Kraków Półmaraton Biegam Bo Lubię TAK
23 Grzywacz Ewa Bochnia Leśna Siódemka Brak TAK
24 Guzdek Dariusz Kraków Półmaraton La Bamba TAK
25 Hankus Ewa Chmielów Leśna Siódemka Brak
26 Hypta Michał Kraków Leśna Siódemka Woodward Runners TAK
27 Irla Magdalena Kraków Półmaraton Brak TAK
28 Jabłoński Jakub Niepołomice Leśna Piętnastka Brak
29 Jakubowski Maciej Koszyce Wielkie Leśna Piętnastka Brak
30 Janiec Małgorzata Wieliczka Leśna Siódemka Brak TAK
31 Jemczura Paulina Niepołomice Leśna Siódemka Brak TAK
32 Jędryka Anna Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
33 Kądziołka Jan Gliwice Półmaraton Brak TAK
34 Komenda Mariusz Kocmyrzów Leśna Siódemka Brak TAK
35 Komenda Konrad Kocmyrzów Leśna Siódemka Brak TAK
36 Kozień Michał Kraków Leśna Piętnastka Brak TAK
37 Kravchenko Anastasiia Krakow Półmaraton Brak TAK
38 Krawczyk Zbyszek Bochnia Półmaraton Brak TAK
39 Kryca Dominik Tarnów Leśna Piętnastka Team Kopeć
40 Krzesiński Stanisław Sosnowiec Leśna Piętnastka Brak
41 Kubisztal Andrzej Tarnów Półmaraton Andrzej Team Tarnów TAK
42 Kuc Izabela Kraków Leśna Piętnastka Brak TAK
43 Kucharski Tomasz Kraków Półmaraton - TAK
44 Kwilosz Krzysztof Wieliczka Półmaraton Brak TAK
45 Listwan Stanisław Sucha Beskidzka Półmaraton Brak TAK
46 Madej Anna Tarnów Półmaraton Ptg Sokół Świat Pracy Tarnów
47 Marszałek Paweł Wola Rzędzińska Leśna Siódemka Sokół Tarnów
48 Możejko Jadwiga Niepołomice Półmaraton Niepołomice Biegają TAK
49 Mróz Iwona Kraków Półmaraton Brak
50 Nauka Edyta Dębica Półmaraton Dębickie Gepardy TAK
51 Nauka Wiesław Dębica Półmaraton Dębickie Gepardy TAK
52 Nowak Andrzej Sosnowiec Półmaraton Nowak-Team
53 Nowak Sylwia Szarów Leśna Siódemka Brak
54 Panek Wojciech Niepołomice Półmaraton Brak TAK
55 Pasternak Sylwia Niepołomice Leśna Siódemka Brak TAK
56 Pieniążek Wacław Kraków Półmaraton Brak TAK
57 Pocięgiel Grzegorz Węgrzce Wielkie Półmaraton Brak TAK
58 Pogonowski Maciej Niepolomice Leśna Siódemka Evolution Triathlon Niepołomice TAK
59 Pomykała Karolina Rzeszów Leśna Piętnastka Brak
60 Potocka Magdalena Tarnów Leśna Piętnastka Brak
61 Półchłopek Dawid Kraków Leśna Piętnastka Adamczerwinskiteam TAK
62 Pyzik Agnieszka Niepołomice Półmaraton Brak
63 Pyzik Agnieszka Niepołomice Półmaraton Brak TAK
64 Robak Katarzyna Kraków Leśna Siódemka Drużyna Rr TAK
65 Rogasch Stanisław Kraków Półmaraton Bbl Kraków
66 Rogoziński Łukasz Kraków Leśna Siódemka Drużyna Rr TAK
67 Roman Mateusz Dominikowice Leśna Piętnastka Brak
68 Rosiński Mateusz Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
69 Skórnóg Łukasz Kraków Półmaraton Brak TAK
70 Smoroń Barbara Wieliczka Leśna Piętnastka Brak
71 Socha Maciej Kraków Półmaraton Jw1155 TAK
72 Stanisławski Krzysztof Rybna Półmaraton Brak TAK
73 Superson-Radecka Agata Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
74 Tobiasz Edyta Kraków Półmaraton Brak
75 Tomkowicz Agnieszka Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
76 Tomkowicz Katarzyna Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
77 Trebel-Bednarz Beata Kraków Leśna Siódemka Brak
78 Turek Dariusz Zakrzowiec Leśna Piętnastka Klub Biegowy Darosława TAK
79 Wajda Tomasz Kraków Leśna Piętnastka Brak TAK
80 Wardak Anna Krakow Półmaraton Brak TAK
81 Wilk Paweł Kraków Leśna Siódemka Socios Biega TAK
82 Wilk-Zaleśna Aneta Chobot Leśna Piętnastka Brak TAK
83 Wojdak Aneta Bielcza (Małopolskie) Leśna Piętnastka Brak
84 Wolski Mateusz Dąbrowa Półmaraton Run 4 Fun
85 Wołowiec Małgorzata Kraków Leśna Siódemka Brak TAK
86 Woźniak Magdalena Tarnów Leśna Piętnastka Brak
87 Żak Przemek Kraków Leśna Piętnastka Lemon Team
88 Żurek Jolanta Rzezawa Leśna Piętnastka Brak