Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

HEBOJ NA PRZEHYBĘ

Miejsce i termin: Przehyba, 2024-06-23
Organizator: Proactive Joanna Ignatowicz

KONTAKT
http://proactivesport.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się wyścig kolarski na dystansie około 12,5 km. Start wyścigu: przy kościele w Gołkowicach Górnych, meta zawodów: Przehyba. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Gołkowicach

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 19.06.2024
do 1.06.2024
- indywidualnie 105 zł
- drużynowo 360 zł
do 19.06.2024
- indywidualnie 125 zł
- drużynowo 400 zł
W dniu zawodów, w miarę dostępności pakietów
- indywidualnie 150 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
W przypadku płatności drużynowej płatność przez stronę wnosi kapitan drużyny, płatności pozostałych zostaną zaznaczone po wniesieni opłaty przez kapitana.
Członkowie drużyny tworzą drużynę przez wpisanie jednakowo brzmiącej nazwy drużyny w polu DRUŻYNA podczas rejestracji
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Wpłata
1 Baran Tomek Tomice indywidualnie Bodyicoach Bodyicoach TAK
2 Baran Piotr Nowy Sącz indywidualnie Brak
3 Baran Piotr Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 2 NIE
4 Bereza Wojciech Łańcut drużynowo kapitan Presto Presto TAK
5 Biernat Błażej Kraków indywidualnie Brak TAK
6 Bodurka Tomasz Nielepice indywidualnie Brak TAK
7 Bogusz Mateusz Kraków indywidualnie Brak TAK
8 Boryczko Patryk Wielogłowy indywidualnie Brak TAK
9 Budnik Jarosław Wieliczka drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
10 Burdzy Mariusz Stalowa Wola indywidualnie Brak TAK
11 Ciborek Mariusz Zalesie Górne indywidualnie Velobank Hba Team Velobank Hba Team TAK
12 Cioch Łukasz Tarnów indywidualnie Brak
13 Dyrek Mateusz Mordarka indywidualnie Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa TAK
14 Dziki Mateusz Kraków indywidualnie Brak TAK
15 Faron Damian Rytro indywidualnie Brak TAK
16 Franczyk Tomasz Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 1 NIE
17 Gala Przemysław Bielcza indywidualnie Brak TAK
18 Gamoń Marcin Rybnik indywidualnie Roweroholicy TAK
19 Garbacz Aleksander Ostrowsko drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
20 Gogola Darek Rzepiennik Strzyżewski drużynowo Brak Zbutateam NIE
21 Goliński Henryk Nowy Sącz drużynowo Way2Champ Way2Champ NIE
22 Gorka Pawel Nowy Sacz drużynowo Brak Way2Champ NIE
23 Haniaczyk Maciej Bukowina Tatrzańska drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
24 Jabłońska Weronika Nowy Targ drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
25 Jawor Szymon Stary Sącz indywidualnie Brak TAK
26 Jednacz Sławomir Stalowa Wola indywidualnie Brak TAK
27 Jurek Dawid Kraków indywidualnie Brak TAK
28 Kalicki Łukasz Filipowice indywidualnie Mpcc Team Mpcc Team TAK
29 Karykowski Krzysztof Lublin indywidualnie Brak TAK
30 Kawalec Ewelina Rzeszów indywidualnie Synergy Racing Team TAK
31 Kądziołka Michał Jadowniki indywidualnie Jadowniki
32 Kielar Michał Siemiechów drużynowo Brak Zbutateam NIE
33 Kogut Arkadiusz Barcice drużynowo kapitan Way2Champ Way2Champ TAK
34 Kopek Emil Rzepiennik Strzyżewski drużynowo kapitan Brak Zbutateam TAK
35 Koperny Pawel Szczurowa indywidualnie Brak TAK
36 Kościółek Michał Niepołomice indywidualnie Apteki Zdrowe Ceny
37 Kozak Artur Kozaki indywidualnie Bsk Miód Kozacki Bsk Miód Kozacki
38 Krain Michał Chorzów indywidualnie Personalny Trening Kolarski Personalny Trening Kolarski
39 Krzak Marcin Kraków indywidualnie Mpec Kraków Mpec Kraków TAK
40 Krzak Rafał Gołkowice Górne indywidualnie Szwagier On Fire Szwagier On Fire TAK
41 Krzymiński Tomasz Warszawa indywidualnie Tkrzymek@Gmail.com Velo Bank Team
42 Krzymiński Tomasz Warszawa indywidualnie Velo Bank Hba Team Velo Bank Hba Team TAK
43 Kuriata Robert Bestwina indywidualnie Sportscoaching Sportscoaching
44 Kutwa Mateusz Łącko indywidualnie Brak TAK
45 Kwietniowski Krystian Kaniów indywidualnie Brak TAK
46 Lempart Paweł Kraków indywidualnie Team Sport Team Sport TAK
47 Litwin Sebastian Zabrtowka drużynowo Presto Presto TAK
48 Luchowski Bartłomiej Kraków drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
49 Łaczmański Jarosław Stojowice indywidualnie Brak TAK
50 Łoboda Przemysław Lublin indywidualnie Itox - Indastry
51 Łyjak Olga Zakopane drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
52 Maciuszek Tomasz Limanowa indywidualnie Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa TAK
53 Maciuszek Tomasz Limanowa drużynowo kapitan Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa
54 Maciuszek Tomasz Limanowa drużynowo Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa NIE
55 Menke Mikołaj Kraków indywidualnie Rowerowanie.pl
56 Miśniakiewicz Jędrzej Kraków drużynowo Brak Zbutateam NIE
57 Musiał Grzegorz Kraków indywidualnie Cyclo Trener TAK
58 Niedzielski Krzysztof Tylmanowa indywidualnie Brak TAK
59 Niemiec Michał Tarnów indywidualnie Brak
60 Niewidok Wojciech Wadowice indywidualnie Brak
61 Nowogórski Łukasz Nowy Sącz indywidualnie Brak TAK
62 Obitko Jakub Sandomierz drużynowo kapitan Bike/Rs Bike/Rs
63 Obórko Artur Warszawa indywidualnie Velobank Hba Team Velobank Hba Team TAK
64 Obrzud Przemysław Wieliczka indywidualnie Brak Salt Development TAK
65 Oleśniewicz Adrian Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 2 NIE
66 Opacian Andrzej Ratułów drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
67 Orlewicz Bartosz Kraków indywidualnie Brak TAK
68 Pańka Patryk Kielce indywidualnie Brak
69 Pękala Łukasz Poznań indywidualnie Pijani Rosołem TAK
70 Piekło Wojciech Łańcut indywidualnie Brak TAK
71 Pilch Robert Poręba Spytkowska indywidualnie Brak TAK
72 Piórecki Michał Kraków indywidualnie Brak TAK
73 Pociecha Piotr Jelna indywidualnie Visegrad Maraton Rytro
74 Polak Szymon Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 1 NIE
75 Połeć Robert Mała Wieś indywidualnie Brak
76 Pszonak Bogusław Przemyśl - Orły indywidualnie Brak TAK
77 Pupczyk Jan Regietów indywidualnie Brak TAK
78 Pysz Rafał Sygneczów indywidualnie Brak Agropunkt Innergy Team TAK
79 Reinfuss Rafał Kraków indywidualnie Vario Bike Kraków TAK
80 Reizer Maciej Albigowa drużynowo Presto Presto TAK
81 Reszka Marcin Jaworzno indywidualnie Ride4Fun Ride4Fun
82 Rewak Dominik Ropa drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
83 Rębisz Hubert Majdan Królewski indywidualnie Brak TAK
84 Rodak Anna Rychwałd indywidualnie Brak
85 Ryfiak Piotr Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 1 NIE
86 Sady Adrian Kraków indywidualnie Brak TAK
87 Sawczyn Rafał Gorlice indywidualnie Grupetto Gorlice Grupetto Gorlice TAK
88 Sikora Tomek Głogoczów indywidualnie Tkkf Uklejna TAK
89 Skarżyński Mateusz Krakow drużynowo kapitan Painformance Painformance TAK
90 Skotnicki Marek Kraków indywidualnie Brak TAK
91 Sobula Sławomir Ochmanów indywidualnie Oknoplast Team TAK
92 Sonik Tomasz Łazany indywidualnie Brak
93 Soszka Gustaw Brzegi indywidualnie Tkn Tatra Team
94 Sroka Tomasz Słopnice drużynowo Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa TAK
95 Sroka Stefan Slopnice drużynowo Limanowska Grupa Rowerowa Limanowska Grupa Rowerowa TAK
96 Stecki Grzegorz Leżajsk drużynowo Presto Presto NIE
97 Stolorz Katarzyna Tychy indywidualnie Power Of Science Rk Exlusive Doors Team TAK
98 Strug Michał Wieliczka indywidualnie Brak TAK
99 Strzelichowska Monika Wielka Wieś indywidualnie Brak
100 Sychowski Mariusz Wielogłowy indywidualnie Brak
101 Szafraniec Marcin Myślenice indywidualnie Brak Trzmiele Myślenice Grupa Kolarska TAK
102 Szczepanik Maciej Rzeszów drużynowo Presto Presto TAK
103 Szczuc Robert Leżajsk drużynowo kapitan Presto Presto TAK
104 Szczuc Małgorzata Leżajsk drużynowo Presto Presto NIE
105 Szczygieł Jacek Pyskowice indywidualnie - TAK
106 Szlachtowski Andrzej Nowy Targ drużynowo Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
107 Szura Joanna Łańcut indywidualnie Presto Presto TAK
108 Szura Joanna Łańcut drużynowo Presto Presto NIE
109 Świerczek Wojciech Kraków indywidualnie Brak Ggs TAK
110 Tischner Piotr Stary Sącz indywidualnie Way2Champ Way2Champ TAK
111 Toczek Damian Czarny Dunajec indywidualnie Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski
112 Toczek Damian Czarny Dunajec indywidualnie Nowotarski Klub Kolarski Nowotarski Klub Kolarski TAK
113 Tokarczyk Grzegorz Wieliczka indywidualnie Brak
114 Turek Andrzej Przemyśl indywidualnie Brak TAK
115 Tylek Michał Kraków indywidualnie Brak TAK
116 Tyrpa Mirosław Skawina indywidualnie Brak
117 Umana Diego Bariloche indywidualnie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Sowa TAK
118 Wajda Jakub Kraków indywidualnie Żubry Tt TAK
119 Walasik Natalia Nowy Sącz indywidualnie Brak TAK
120 Wańczyk Sebastian Nowy Sącz indywidualnie Brak TAK
121 Wańczyk Sebastian Nowy Sącz drużynowo Brak Amp Bike 2 NIE
122 Wańczyk Sławomir Nowy Sącz drużynowo kapitan Brak Amp Bike 2
123 Węgrzynowski Marcin Nowy Sącz drużynowo kapitan Brak Amp Bike 1
124 Witkowski Kamil Rzeszów indywidualnie Brak Ztpl.cc TAK
125 Wnęk Adam Stary Sącz indywidualnie Brak TAK
126 Wojas Waldemar Kłaj indywidualnie Brak TAK
127 Wojdyła Wojciech Kołaczyce indywidualnie Brak TAK
128 Wójciak Piotr Ochotnica Dolna indywidualnie Brak
129 Wójcik Mateusz Kraków indywidualnie Brak TAK
130 Wrzecionek Marek Kraków indywidualnie Brak
131 Wysopal Aleksander Kraków indywidualnie Brak TAK
132 Ziemniak Michał Tychy indywidualnie Brak TAK