Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XX BIEG SZLAKIEM PARTYZANTÓW Z LUBATOWEJ

Miejsce i termin: Lubatowa, 2024-07-21
Organizator: ORGANIZATOR
Towarzystwo Miłośników Lubatowej

WSPÓŁORGANIZATORZY
Iwonicki Klub Narciarski „Górnik”,
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej,
Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
UKS Olimpik w Lubatowej,
UKS Partyzant w Lubatowej.

KONTAKT
Ireneusz Matusik tel. 603 581 811
Stanisław Zając tel. 504 152 513
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie sie bieg otwarty na dystansie 7 km oraz biegi dzieci wg. kategorii wiekowych
klasy 1-3 800m
klasy 4-6 800 m
klasy 7-8 2000 m
Start do biegu przy Krzyżu Walecznych
Meta zawodów zlokalizowane będzie przy pomniku wybudowanym ku czci pomordowanych w Lesie Grabińskim, jak i poległych w czasie II wojny światowej

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do 14.07.2024, zapisy w biurze zawodów sporadycznie
Wpisowego nie pobiera się, darowizny na cele statutowe stowarzyszenia można wpłacać na konto stowarzyszenia z dopiskiem „darowizna imię i nazwisko”
54 8636 0005 2001 0002 9971 0001
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, ul. Rynek 14, 38-480 Rymanów
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bielski Roman Potok bieg 7 km Jedlickie Stowarzyszeni Sportowo Turystyczne Wojtek Mtb NIE
2 Blajer Elżbieta Rzeszów bieg 7 km Brak NIE
3 Blajer Maciej Rzeszów bieg 7 km Brak NIE
4 Chłap Kamil Lubatowa bieg 7 km Brak NIE
5 Cichoń Kacper Lubatowa bieg klasy 4-6 Partyzant Lubatowa NIE
6 Cichoń Oliwia Lubatowa bieg klasy 1-3 Partyzant Lubatowa NIE
7 Cypcar Elżbieta Ladzin bieg 7 km Carycabiega NIE
8 Cyran Andrzej Nowy Żmigród bieg 7 km Nowy Żmigród Biega NIE
9 Ćwiąkała Halina Krosno bieg 7 km Athletic Zręcin NIE
10 Deryniowski Igor Lubatowa bieg klasy 1-3 Brak NIE
11 Długosz Andrzej Równe bieg 7 km Visegrad Maraton Rytro NIE
12 Długosz Dominika Krosno bieg klasy 7-8 Klub Biegacza Gosir Krościenko Wyżne NIE
13 Długosz Zuzanna Krosno bieg klasy 4-6 Klub Biegacza Gosir Krościenko Wyżne NIE
14 Domaradzki Kacper Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik NIE
15 Domaradzki Filip Lubatowa bieg klasy 7-8 Ikn Górnik NIE
16 Findysz Paweł Targowiska bieg klasy 7-8 Brak NIE
17 Folta Jan Zarszyn bieg 7 km Aktywna Gmona Zarszyn NIE
18 Folta Anita Zarszyn bieg 7 km Aktywna Gmona Zarszyn NIE
19 Gorka Dorota Lubatowa bieg 7 km Brak NIE
20 Jakieła Amelia Lubatowa bieg 7 km Ikn Górnik NIE
21 Jakubczyk Kamila Lubatowa bieg klasy 1-3 Uks Partyzant W Lubatowej NIE
22 Jakubczyk Jakub Lubatowa bieg 7 km Brak NIE
23 Jakubczyk Jan Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik NIE
24 Jakubczyk Antoni Lubatowa bieg klasy 1-3 Uks Partyzant W Lubatowej. NIE
25 Jaworski Marcel Lubatowa bieg klasy 1-3 Brak NIE
26 Kandefer Mateusz Boguchwała bieg 7 km Ideoaktywni NIE
27 Kandefer Ula Boguchwała bieg 7 km Ideoaktywni NIE
28 Kandefer Marcin Boguchwała bieg 7 km Brak NIE
29 Knap Mariola Brzozów bieg 7 km Sanok Biega NIE
30 Krukar Adam Iwonicz bieg 7 km Finisz Rymanów NIE
31 Krukar Jakub Iwonicz bieg 7 km Brak NIE
32 Kubicki Łukasz Iwonicz Zdrój bieg 7 km Brak NIE
33 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa bieg 7 km Ozs Guzikówka Krosno NIE
34 Mateja Mariusz Prusiek bieg 7 km Biegam Bo Lubię NIE
35 Niemczyk Zofia Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik Iwonicz-Zdrój NIE
36 Niemczyk Szymon Lubatowa bieg klasy 1-3 Ikn Górnik Iwonicz-Zdrój NIE
37 Ogiela Kacper Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik NIE
38 Ogiela Bartosz Lubatowa bieg klasy 1-3 Brak NIE
39 Ogłuszka Michał Rzeszów bieg 7 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy NIE
40 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów bieg 7 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy NIE
41 Patlewicz Oliwia Lubatowa bieg 7 km Ikn Górnik Iwonicz Zdrój NIE
42 Patlewicz Karol Lubatowa bieg klasy 4-6 Brak NIE
43 Patlewicz Julian Lubatowa bieg klasy 7-8 Ikn Górnik Iwonicz Zdrój NIE
44 Pernal Weronika Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik Iwonicz-Zdrój NIE
45 Podkul Paweł Krościenko Wyzne bieg klasy 4-6 Brak NIE
46 Podkul Julia Krościenko Wyzńe bieg klasy 1-3 Brak NIE
47 Prajzner Marta Krośćienko Wyżne bieg 7 km Brak NIE
48 Rępalska Agata Krościenko Wyżne bieg 7 km Brak NIE
49 Rępalski Marcin Krościenko Wyżne bieg 7 km Brygada Rr NIE
50 Rojek Piotr Ropczyce bieg 7 km Brak NIE
51 Rojek Józef Ropczyce bieg 7 km Brak NIE
52 Ryba Piotr Dębica bieg 7 km Maratończyk Dębica NIE
53 Sroka Wiktor Lubatowa bieg 7 km Brak NIE
54 Stachyrak Bernadetta Krosno bieg 7 km Brak NIE
55 Starzyński Marcin Ustrzyki Dolne bieg 7 km Team Florek NIE
56 Szuba Dariusz Korczyna bieg 7 km Brak NIE
57 Śmietana Łukasz Jaslo bieg 7 km Brak NIE
58 Święch Anna Strzyżów bieg 7 km Podium NIE
59 Święch Anna Strzyżów bieg 7 km Podium NIE
60 Świstak Wojciech Iwonicz-Zdrój bieg 7 km Brak NIE
61 Turek Kacper Lubatowa bieg klasy 4-6 Ikn Górnik Iwonicz Zdrój NIE
62 Walat Adrian Malawa bieg 7 km Brak NIE
63 Zając Stanisław Lubatowa bieg 7 km Towarzystwo Miłośników Lubatowej NIE
64 Zawisza Łukasz Iwonicz bieg 7 km Brak NIE
65 Ziobro Tomasz Krosno bieg 7 km Krosno Moje Miasto NIE