Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXXII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2024-05-25
Organizator: ORGANIZATORZY:
Burmistrz Makowa Podhalańskiego
Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim

KONTAKT
tel. (0-33) 8771-481, tel/fax (0-33)8771- 341,
e-mail: biblioteka@makow-podhalanski.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg na 10 km, bieg na 5 km, marsz Nordic Walking 5 km, bieg juniorów 2784,61 m oraz biegi dzieci wg kategorii wiekowych.
Start/meta i biuro zawodów teren obok Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim, ul. Kościuszki 2

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do 19.05.2024,
Wpisowe 50 zł- biegu głównego, biegu na 5 km i marszu Nordic Walking
Osoby powyżej 70 roku życia są zwolnione z opłaty startowej
Wpisowego płatne na konto Organizatora:
Miejska Biblioteka Publiczna ul. 3 Maja 24 34-220 Maków Podhalański
rachunek bankowy nr: 29 8799 0001 0010 0100 0648 0001 Bank Spółdzielczy Jordanów o/Maków Podhalański (wpłata na konto do dnia 19.05.2024r. - za termin wpłaty przyjmuje się datę wpływu środków na konto Organizatora).

Zapisy do biegów dzieci w biurze zawodów przed biagiem
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Burdzy Adrian Maków Podhalański bieg 10 km Czwartunio Team NIE
2 Dyrcz Dawid Maków Podhalański bieg 10 km Trail Is Our Way NIE
3 Działek Jarosław Kraków bieg 10 km Brak TAK
4 Dziubiński Leszek Libiąż bieg 10 km Brak NIE
5 Grabiec Mariola Sławków bieg 5 km Brak NIE
6 Janik Magdalena Katowice bieg 5 km Brak NIE
7 Jankowska Wioletta Katowice bieg 5 km Brak NIE
8 Kapłon Łukasz Rabka-Zdrój bieg 5 km Runningperformance TAK
9 Kłyś Ryszard Gliwice marsz NW 5 km Brak NIE
10 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka marsz NW 5 km Włóczykijki Beskidu Makowskiego NIE
11 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój marsz NW 5 km Wolny Strzelec TAK
12 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice marsz NW 5 km Brak NIE
13 Ławczys Tomasz Makow Podhalanski bieg 5 km Brak NIE
14 Mogiła Ania Brody bieg 10 km Brak NIE
15 Niederlińska Gabriela Chybie marsz NW 5 km Brak TAK
16 Sala Adam Jaroszowice bieg 10 km Brak NIE
17 Skawińska Magdalena Trzebinia marsz NW 5 km Brak NIE
18 Skawiński Paweł Trzebinia marsz NW 5 km Brak NIE
19 Skawiński Krzysztof Trzebinia marsz NW 5 km Brak NIE
20 Zachara Maria Rabka - Zdrój bieg 10 km Brak NIE
21 Zachara Remigiusz Rabka - Zdrój bieg 10 km Brak NIE
22 Zachara Dorota Rabka Zdroj bieg 5 km Brak NIE