Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BUKOWNO

Miejsce i termin: Bukowno, 2024-06-16
Organizator: UKS KUSY Bukowno
MOSiR Bukowno

DYREKTOR BIEGU
Grażyna Kowina Świderek tel. 694 175 737
e-mail; biegbukowno@gmail.com
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi na 10 km i 5 km oraz marsz Nordic Walking 5 km
Start i meta biegu będą się znajdować na Stadionie MOSiR w Bukownie
Biuro zawodów w budynku Hali Sportowej MOSiR ul.Spacerowa 1

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 9.06.2024 wpisowe 70 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Zapisy w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów wpisowe 80 zł
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Tomasz Gorenice bieg 10 km Brak TAK
2 Adamowska Kalina Myszków bieg 5 km Grupa Kaktusa TAK
3 Adamowski Zbigniew Myszków bieg 5 km Grupa Kaktusa TAK
4 Atlas Kamil Opole bieg 10 km Brak TAK
5 Bagińska Dorota Sławków marsz NW 5 km Sławkowskie Włóczykije TAK
6 Bagnicki Jarosław Filipowice bieg 10 km Brak TAK
7 Bajołek Aleksander Katowice bieg 10 km Brak TAK
8 Bajołek Martyna Katowice bieg 10 km Truchtacz Mysłowice TAK
9 Balaniuk Maksym Kraków bieg 10 km Brak TAK
10 Baranek Katarzyna Przeginia bieg 5 km Janusze Biegania TAK
11 Barczyk Michał Olkusz bieg 10 km Brak TAK
12 Bartosik Michał Chrzanów bieg 10 km M-Team Sport TAK
13 Bartoszek Tomasz Katowice bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
14 Basta Grzegorz Chełmek bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
15 Basta Dorota Chełmek bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
16 Bednarek Adrian Bydgoszcz bieg 10 km Adrianbednarek TAK
17 Bębenek Mieczysław Jaworzno bieg 10 km Niezrzeszony TAK
18 Bielecki Robert Myszków bieg 10 km Brak TAK
19 Brychcy Wioleta Gliwice bieg 10 km Akmb Pędziwiatr Gliwice TAK
20 Bubak Ewelina Sosnowiec bieg 10 km Marelli TAK
21 Buchacz Małgorzata Dąbrowa Górnicza marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
22 Buchacz Paweł Dąbrowa Górnicza marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
23 Bzymek Kamil Chybice bieg 10 km Brak TAK
24 Cebo Artur Kraków bieg 10 km Brak TAK
25 Cebo Piotr Bukowno bieg 10 km Mghks Bukowno TAK
26 Ceglarz Radosław Piasek bieg 10 km Team Fun Running TAK
27 Ceglarz Joanna Piasek bieg 10 km Team Fun Running TAK
28 Chabior Iwona Jaworzno bieg 10 km Kb Mckis Jaworzno TAK
29 Chechelski Kacper Olkusz bieg 5 km Brak TAK
30 Chmura Jacek Bukowno bieg 10 km Brak TAK
31 Chmura Tomasz Bukowno bieg 10 km Brak TAK
32 Ciećwierz Piotr Luszowice bieg 10 km Brak TAK
33 Curyło Patryk Bukowno bieg 10 km Brak TAK
34 Czart Mateusz Olkusz bieg 10 km Brak TAK
35 Dela Anna Olkusz marsz NW 5 km Brak TAK
36 Domasik Radosław Zaborze bieg 5 km Zaborze TAK
37 Drozdowski Piotr Olkusz bieg 10 km Brak TAK
38 Dryński Tomasz Olkusz bieg 10 km Brak TAK
39 Dubas Aldona Myślachowice bieg 5 km Brak TAK
40 Dubel Adrian Jaworzno bieg 10 km Brak TAK
41 Duda Gabriela Zielona Góra marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
42 Dudkiewicz Anna Katowice bieg 10 km Eko- Okna Runners TAK
43 Fijałkowska Anna Kraków marsz NW 5 km Brak TAK
44 Flakiewicz Lukasz Bukowno bieg 5 km Mghks Boleslaw-Bukowno TAK
45 Frąckiewicz Paweł Sławków bieg 5 km Brak TAK
46 Galas Paweł Kraków bieg 10 km Brak TAK
47 Gałek Jadwiga Kraków bieg 10 km Brak TAK
48 Gałek Marek Kraków bieg 10 km Brak TAK
49 Gałka Piotr Olkusz bieg 5 km Brak TAK
50 Gałka Paweł Olkusz bieg 10 km Atroix TAK
51 Gara Marcel Bukowno bieg 10 km Brak TAK
52 Gara Konrad Bukowno bieg 5 km Brak TAK
53 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki bieg 10 km Wm Triself TAK
54 Gawlik Małgorzata Kraków bieg 10 km Bbl Kraków TAK
55 Gawlik Witold Kraków bieg 10 km Bbl Kraków TAK
56 Gawron Izabela Sławków bieg 5 km Brak TAK
57 Gębka Mateusz Sosnowiec bieg 5 km Brak TAK
58 Gęsiarz Bartłomiej Bukowno bieg 10 km Brak TAK
59 Gorzkowski Jacek Chruszczobród bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
60 Górecki Adam Kraków bieg 10 km Fotofun TAK
61 Grabowski Dariusz Sosnowiec bieg 5 km Brak TAK
62 Grochal Michał Filipowice bieg 10 km Brak TAK
63 Grygier Paweł Będzin bieg 5 km Brak TAK
64 Heljak Adrian Bukowno bieg 10 km Olkuszbiega TAK
65 Hericht Paweł Olkusz bieg 10 km Brak TAK
66 Izdebski Mariusz Dąbrowa Górnicza bieg 10 km Osv Team TAK
67 Jajeśnica Joanna Nowy Wiśnicz bieg 10 km Triathlon Team Bochnia TAK
68 Jankowski Łukasz Sosnowiec bieg 5 km Skk TAK
69 Januszek Kuba Bukowno bieg 10 km Zasapani Hydro Chrzanów TAK
70 Jasionowicz Grzegorz Osiek Jasielski bieg 10 km Bfc TAK
71 Juda Michał Olkusz bieg 5 km Mammamija TAK
72 Jureczko Rafał Olkusz bieg 10 km Olkuszbiega TAK
73 Kaczmarczyk Marcin Libiąż bieg 10 km Sibelco Poland TAK
74 Kaczmarzyk Tomasz Sławków bieg 10 km Brak TAK
75 Kalembka Kamil Olkusz bieg 5 km Ks Olkusz TAK
76 Kałduński Dawid Bukowno bieg 10 km Mghks Bolesław Bukowno TAK
77 Kamionka Jacek Kolbark bieg 10 km Paskambiega TAK
78 Karłowski Wojciech Szyce marsz NW 5 km Brak TAK
79 Karp Jarosław Książ Wielki bieg 5 km Brak TAK
80 Karpiński Konrad Olkusz bieg 10 km Brak TAK
81 Kazirod Aleksandra Sławków bieg 10 km Brak TAK
82 Kąkol Korneliusz Sławków bieg 10 km Brak TAK
83 Kędzierski Wojciech Olkusz bieg 10 km Parówkowi Skrytożercy TAK
84 Kieca Henryk Podchybie bieg 5 km Brak TAK
85 Kluczewski Krzysztof Olkusz bieg 10 km Olkuszbiega TAK
86 Kłębek Mateusz Olkusz bieg 10 km Brak TAK
87 Kłosowski Krzysztof Jaworzno marsz NW 5 km Brak TAK
88 Knopek Bartłomiej Bieruń bieg 10 km Brak TAK
89 Kocemba Kamil Kobiernice bieg 10 km Kęckie Harpagany TAK
90 Kocój Marcelina Trzebinia bieg 10 km Brak TAK
91 Kołba Grażyna Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
92 Kołba Paweł Bukowno bieg 10 km Brak TAK
93 Kołodziej Dorota Olkusz bieg 10 km Brak TAK
94 Kołodziej Janusz Olkusz bieg 10 km Brak TAK
95 Kołodziejczyk Błażej Miechów bieg 10 km Brak TAK
96 Kopeć Paulina Chechło bieg 5 km Brak TAK
97 Kowalczyk Marcin Rybnik bieg 10 km Brak TAK
98 Kowalik Karolina Paniówki bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
99 Kozera Michał Miechów bieg 10 km Brak TAK
100 Krampus Agata Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
101 Krampus Joanna Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
102 Krawiec Marzena Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
103 Król Krystyna Sosnowiec marsz NW 5 km Harpagan Sosnowiec TAK
104 Kruber Karolina Bydgoszcz bieg 10 km Adrianbednarek TAK
105 Krzesiński Stanisław Sosnowiec bieg 10 km Brak TAK
106 Księżyc Katarzyna Nawojowa Góra bieg 10 km Brak TAK
107 Kubiczek Adam Kraków bieg 10 km Ku Gwiazdom! TAK
108 Kubisztal Andrzej Tarnów bieg 10 km Andrzej Team Tarnów TAK
109 Kuc Jacek Kraków bieg 10 km Brak TAK
110 Kułakowska Halina Olkusz marsz NW 5 km Drużuna Sma TAK
111 Labisko Paweł Bukowno bieg 10 km Kusy Bukowno TAK
112 Labisko Maja Bukowno bieg 5 km Mos Csir Dąbrowa Górnicza TAK
113 Lach Joanna Bukowno bieg 10 km Brak TAK
114 Latos Rafał Olkusz bieg 10 km Brak TAK
115 Lebdowicz Elżbieta Olkusz marsz NW 5 km Brak TAK
116 Lebdowicz Michal Grodzisk Mazowiecki bieg 10 km Ku Gwiazdom! TAK
117 Lebdowicz Marek Olkusz bieg 10 km Ku Gwiazdom! TAK
118 Lebdowicz Kacper Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km Ku Gwiazdom! TAK
119 Lebdowicz-Kubiczek Marta Jaworzno bieg 5 km Ku Gwiazdom! TAK
120 Lekston Norbert Olkusz bieg 10 km Brak TAK
121 Leszczyński Przemysław Bukowno bieg 10 km Brak TAK
122 Leśniak Kasia Filipowice bieg 10 km Ks Cracovia TAK
123 Leśniak Damian Filipowice bieg 10 km Ks Cracovia TAK
124 Lipka Krzysztof Jaworzno bieg 10 km Kb Mckis Jaworzno TAK
125 Liszka Marzena Podlipie bieg 5 km Brak TAK
126 Liszka Zbigniew Podlipie bieg 10 km Brak TAK
127 Litwinczuk Gabriel Klucze marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
128 Litwinczuk Aneta Klucze bieg 10 km Drużyna Sma TAK
129 Łanoszka Wojciech Sosnowiec bieg 10 km Brak TAK
130 Łuszcz Konrad Będzin bieg 10 km Biegowa Kuźnia TAK
131 Macholc Piotr Dąbrowa Górnicza marsz NW 5 km Żółwik TAK
132 Maćkowski Piotr Sławków bieg 10 km Brak TAK
133 Majda Łukasz Bukowno bieg 10 km Brak TAK
134 Malec Sylwester Nowe Rybie bieg 10 km #Adamczerwińskiteam TAK
135 Matuszewski Rafał Katowice bieg 5 km Brak TAK
136 Mężyk Joanna Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
137 Mosór Katarzyna Olkusz bieg 10 km Brak TAK
138 Mosur Mirosław Bolesław bieg 10 km Brak TAK
139 Motyl Artur Olkusz bieg 5 km Brak TAK
140 Mozgała Paulina Przeginia bieg 5 km Kks Jura Moto Sport TAK
141 Mucha Jadwiga Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
142 Mucha-Labisko Monika Bukowno bieg 10 km Kusy Bukowno TAK
143 Mularczyk Julianna Jaworzno bieg 5 km Brak TAK
144 Mularczyk Paweł Zawiercie bieg 10 km Alchemia Biegania TAK
145 Myjak Ireneusz Podlipie bieg 10 km Kusy Bukowno TAK
146 Nawrot Julia Wolbrom bieg 5 km Olkusz.biega TAK
147 Nawrot Maria Wolbrom marsz NW 5 km Olkusz.biega TAK
148 Niederlińska Gabriela Chybie marsz NW 5 km Brak TAK
149 Noga Klaudia Olkusz bieg 5 km Saint-Gobain Squad TAK
150 Nowak Andrzej Sosnowiec bieg 10 km Nowak-Team TAK
151 Nowak Tomasz Dąbrowa Górnicza bieg 10 km Marelli TAK
152 Nurski Piotr Bukowno bieg 10 km Brak TAK
153 Okarmus Paulina Skawina bieg 10 km Brak TAK
154 Okarmus Jacek Skawina bieg 10 km Brak TAK
155 Okrój Zbigniew Gliwice bieg 10 km Brak TAK
156 Olszewski Marek Sławków bieg 10 km Brak TAK
157 Olszewski Jan Bukowno bieg 5 km Byle Do Mety TAK
158 Orkisz Jacek Sławków marsz NW 5 km Brak TAK
159 Orkisz Teresa Sławków marsz NW 5 km Brak TAK
160 Orlicka Agnieszka Bukowno marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
161 Orlicki Marek Bukowno marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
162 Pacia Ryszard Chrzanów marsz NW 5 km Parkrun Chrzanów TAK
163 Padlik Natalia Wegrzce bieg 5 km Ciemnia TAK
164 Padło Dominik Bukowno bieg 10 km Brak TAK
165 Parzelski Marcin Skała bieg 10 km Brak TAK
166 Pawicka Julia Sosnowiec marsz NW 5 km Nzs Uś TAK
167 Pawlik Artur Bukowno bieg 10 km Mghks Bolesław Bukowno TAK
168 Pegiel Krzysztof Olkusz bieg 5 km Olkusz Tim TAK
169 Piekarz Angelika Bukowno marsz NW 5 km Max Bukowno TAK
170 Plewiński Damian Olkusz bieg 10 km Brak TAK
171 Pniak Maciej Kraków bieg 5 km Brak TAK
172 Poczęsny Jakub Bukowno bieg 10 km MGHKS Bolesław TAK
173 Podsiadły Magdalena Bukowno bieg 5 km Brak TAK
174 Proksa Robert Mysłowice bieg 10 km Uks Chromik Mysłowice TAK
175 Przebinda Magdalena Trzebinia bieg 10 km TAK
176 Przybytek Dariusz Ruda Śląska bieg 10 km Niezrzeszony TAK
177 Pudzisz Ryszard Ludzmierz bieg 10 km Mok Mszana Dolna TAK
178 Ramos Paweł Sosnowiec bieg 5 km Skk TAK
179 Rokosz Marcin Olkusz bieg 10 km Brak TAK
180 Różak Stanisław Wołowice bieg 10 km Brak TAK
181 Różanowski Mateusz Olkusz bieg 10 km Brak TAK
182 Rusek Paweł Bukowno bieg 10 km Kusy Bukowno TAK
183 Rusek Aleksandra Bukowno bieg 5 km Kusy Bukowno TAK
184 Rutkowski Maciej Dąbrowa Górnicza bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
185 Ryś Artur Mikołów marsz NW 5 km Sts Biegaton Mikołów TAK
186 Sadownik Dorota Trzebinia bieg 5 km Brak TAK
187 Sady Rafał Sosnowiec bieg 5 km Brak TAK
188 Sady Aleksandra Sosnowiec bieg 5 km Brak TAK
189 Sapiechowska Gabriela Olkusz bieg 5 km Ngk Running Team TAK
190 Secnik Tim Kraków bieg 10 km Brak TAK
191 Semper Mateusz Sosnowiec bieg 10 km Mks-Mos Płomień Sosnowiec TAK
192 Serwatka Patryk Bolesław bieg 10 km Brak TAK
193 Sęk Tomasz Dąbrowa Górnicza bieg 5 km Brak TAK
194 Siwek Monika Kraków bieg 10 km Brak TAK
195 Skibińska-Tomsia Ewa Olkusz bieg 10 km Brak TAK
196 Słaby Karol Pawłowice bieg 10 km Brak TAK
197 Słowikowski Michał Niegowonice bieg 10 km Brak TAK
198 Smaczynski Dariusz Dabrowa Gornicza bieg 10 km Aktywna Dabrowa TAK
199 Soczówka Wojciech Olkusz bieg 5 km Brak TAK
200 Solecki Piotr Klucze bieg 10 km Jurajska Team TAK
201 Sroka Marek Olkusz bieg 10 km Olkuszbiega. Pl TAK
202 Stachelczyk Daniel Katowice bieg 5 km Brak TAK
203 Stacherski Grzegorz Ogrodzieniec bieg 10 km Brak TAK
204 Stankowski Rafał Kraków bieg 10 km Nogami Do Przodu TAK
205 Stawowy Ewa Olkusz marsz NW 5 km Brak TAK
206 Stempin Paweł Kaczyce bieg 5 km Brak TAK
207 Stępień-Wyrobiec Olga Jaworzno bieg 5 km Krakowska Akademia Lekkoatletyki TAK
208 Synowiec Rafał Chełmek bieg 10 km Brak TAK
209 Szakała Sławomir Bukowno bieg 10 km Tts Prince\'A TAK
210 Szatan Krzysztof Bukowno bieg 10 km Brak TAK
211 Szczegielniak Mariusz Miechów bieg 10 km Brak TAK
212 Szczepański Damian Kraków bieg 10 km Brak TAK
213 Szkop Małgorzata Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
214 Szymański Krystian Bukowno bieg 5 km Brak TAK
215 Szymura Kamil Dąbrowa Górnicza bieg 10 km W Pogoni Za Duchem TAK
216 Ślusarczyk Marcin Bukowno bieg 10 km Brak TAK
217 Świda Maciej Sosnowiec bieg 10 km Marelli Poland TAK
218 Tarnówka Dana Chechło bieg 10 km Saint - Gobain Squad TAK
219 Tkocz Dominika Ruda Śląska bieg 5 km Brak TAK
220 Tomsia-Lebdowicz Agnieszka Olkusz bieg 5 km Ku Gwiazdom! TAK
221 Trzcionkowski Mariusz Olkusz bieg 10 km Osv Team TAK
222 Urbanek Iwona Bieruń bieg 5 km Brak TAK
223 Waldun Agata Sosnowiec marsz NW 5 km Marelli TAK
224 Wąs Andrzej Zielonki bieg 10 km Brak TAK
225 Wdzięczny Włodzimierz Wojkowice marsz NW 5 km Drużyna Sma TAK
226 Wdzięczny Jakub Wojkowice bieg 10 km Drużyna Sma TAK
227 Weśniuk Damian Sosnowiec bieg 5 km Brak TAK
228 Widłak Paweł Olkusz bieg 10 km Mghks Bolesław Bukowno TAK
229 Wiercioch Łukasz Olkusz bieg 10 km Olkuszbiega TAK
230 Wiercioch-Lipińska Paulina Olkusz marsz NW 5 km Brak TAK
231 Wilk Kacper Jaworzno bieg 10 km Starzycki Team TAK
232 Wiśniewska Sylwia Bukowno marsz NW 5 km Brak TAK
233 Wojda Mariusz Sosnowiec bieg 10 km Marelli TAK
234 Wojtasz Aleksandra Siemianowice Śląskie bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
235 Wowry Grzedorz Cieszyn bieg 5 km Olza Cieszyn TAK
236 Wójcik Janusz Raba Wyżna bieg 10 km Mok Mszana Dolna TAK
237 Wróblewski Romuald Bukowno bieg 10 km Brak TAK
238 Wyleciał Dorota Katowice bieg 10 km Truchtacz Mysłowice TAK
239 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno bieg 5 km Brak TAK
240 Wywiał Łukasz Wojkowice bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
241 Zając Michał Trzebinia bieg 5 km Parkrun Chrzanów TAK
242 Zaręba Artur Sosnowiec bieg 5 km Sibelco Poland TAK
243 Zelech Rafał Chełmek bieg 10 km Brak TAK
244 Ziaja Sebastian Bukowno bieg 10 km Parówkowi Skrytożercy TAK
245 Zięba Paweł Sosnowiec bieg 10 km Witosa Sosnowiec TAK
246 Ziębiński Adam Bukowno bieg 10 km Olkuszbiega TAK
247 Znak Pawel Psary bieg 5 km Brak TAK
248 Żelichowski Marek Sosnowiec bieg 10 km Brak TAK
249 Żylak Łukasz Sosnowiec bieg 10 km Brak TAK
250 Żylak Magdalena Sosnowiec bieg 10 km Harpagan Sosnowiec TAK