Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG O KWIAT AZALII
BIEGI DZIECI

Miejsce i termin: Wola Zarczycka, 2024-05-11
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Nowosarzyńska Grupa Biegowa

WSPÓŁORGANIZATOR
Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

PARTNERZY
8 Drużyna Harcerska Kameleon w Nowej Sarzynie
Szkolne Koło PCK przy Szkole Podstawowej w Sarzynie
Centrum Kultury i Biblioteka w Nowej Sarzynie

PARTNERZY MEDIALNI:
TVP Rzeszów
Nowosarzyńska Telewizja Kablowa LOKALTEL
Pismo AZALIA

KONTAKT
Barbara Łuczak-Pokój : 534041122
Jerzy Dąbek : 508575138
Robert Sądej – 691674379
ngb2212@gmail.com
Opis zawodów: Biegi dzieci wg. kategorii wiekowych
START/META i biuro zawodów - Wola Zarczycka, Rezerwat Przyrody KOŁCZARNIA

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy do 5.05.2024
udział bezpłatny
Limit zawodników: 120
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajek Maksymilian Jeżowe biegi dzieci Brak NIE
2 Bajek Magdalena Jeżowe biegi dzieci Brak NIE
3 Bizior Piotr Żołynia biegi dzieci Brak NIE
4 Bolka Ksawery Krzywdy biegi dzieci Brak NIE
5 Bolka Milena Krzywdy biegi dzieci Aktywni Sąsiedzi NIE
6 Borkowska Nel Sarzyna biegi dzieci Brak NIE
7 Chadzak Emilia Krzywdy biegi dzieci Aktywni Sąsiedzi NIE
8 Chadzak Adam Krzywdy biegi dzieci Aktywni Sąsiedzi NIE
9 Chadzak Dominik Krzywdy biegi dzieci Aktywni Sąsiedzi NIE
10 Cieśla Mateusz Przemyśl biegi dzieci Akademia Piłkarska Duma Przemyśla, Infiore Biega NIE
11 Decowski Filip Wólka Niedźwiedzka biegi dzieci Brak NIE
12 Dmitrzak Marcin Cisów Las biegi dzieci Aktywna Korabina NIE
13 Dmitrzak Miłosz Cisów Las biegi dzieci Aktywna Korabina NIE
14 Eberbach Kamil Rzeszów biegi dzieci Brak NIE
15 Grelak Maciej Stalowa Wola biegi dzieci Brak NIE
16 Hankus Dawid Chmielów biegi dzieci Brak NIE
17 Kozioł Julia Korabina biegi dzieci Aktywni Sąsiedzi NIE
18 Król Jagoda Rzeszów biegi dzieci Carpathian Runners NIE
19 Lorenc Dominika Gniewczyna Łańcucka biegi dzieci Mosir Przeworsk NIE
20 Lorenc Natalia Gniewczyna Łańcucka biegi dzieci Brak NIE
21 Łuczak Szymon Sarzyna biegi dzieci Brak NIE
22 Łuczak Lilanna Sarzyna biegi dzieci Brak NIE
23 Majder Paulina Nowa Sarzyna biegi dzieci Brak NIE
24 Nizio Piotr Groble biegi dzieci Brak NIE
25 Nizio Zofia Groble biegi dzieci Brak NIE
26 Pałucki Maksymilian Górno biegi dzieci Brak NIE
27 Polit Emilia Zmysłówka biegi dzieci Żołyńska Grupa Biegowa Zośka NIE
28 Polit Oliwia Zmysłówka biegi dzieci Żołyńska Grupa Biegowa Zośka NIE
29 Prus Natalia Stalowa Wola biegi dzieci Brak NIE
30 Saj Hanna Nowy Kamien biegi dzieci Brak NIE
31 Saj Dawid Nowy Kamień biegi dzieci Brak NIE
32 Szczęch Gabriel Korabina biegi dzieci Aktywna Korabina NIE
33 Szczęch Natalia Korabina biegi dzieci Aktywna Korabina NIE
34 Wawrzaszek Jan Brzóza Królewska biegi dzieci Brak NIE
35 Wąsik Oliwier Korabina biegi dzieci Aktywna Korabina NIE
36 Wąsik Adam Korabina biegi dzieci Aktywna Korabina NIE