Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XI DAMAK TARCZYN PÓŁMARATON

Miejsce i termin: Tarczyn, 2022-09-11
Organizator: ORGANIZATOR
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.

WSPÓŁORGANIZATOR
Zespół Szkół Gimnazjum & Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów.

Patronat nad biegiem sprawuje Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz.

KONTAKT
Dyrektor biegu
Andrzej Latkowski
e-mail: polmaraton-tarczyn@wp.pl
tel. 608 055 374
Opis zawodów: Bieg odbędzie się ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie, start o godz. 10:00.
Zawodnicy na start muszą się zgłosić od godziny 09:45 do 09:50.
Długość trasy: 21,097 km – trasa posiada atest PZLA.
Prawo startu mają osoby, które do dnia 12 września 2022 roku ukończą 16 lat.
Biuro Półmaratonu będzie czynne w dniach 10.09.2022r. od godz. 16:00 do 19:00, i 11.09.2022 od godz. 8:00 do godz.9:30 w hali sportowej przy ZS w Tarczynie ul. Szarych Szeregów 8 Tarczyn,

SZCZEGÓŁY WREGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie elektronicznie do dnia 08.09.2021 r. do godz. 24:00 na stronie zgłoszeń.
Nie będzie można dokonać zgłoszenia w biurze Półmaratonu w dniach 10-11. 09.2022r.

OPŁATA STARTOWA:
do dnia 31 maja 2022 roku:
 45,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Półmaratonie i numer startowy),
 59,00 zł – pakiet „standard” (udział w Półmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),

od 1 czerwca 2021 do 30 sierpnia 2022 roku:
 65,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Półmaratonie, i numer startowy),
 79,00 zł – pakiet „standard” (udział w Półmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),

od 31 sierpnia 2022 do 8. września 2021 roku:
 85,00 zł – pakiet „podstawowy” (udział w Półmaratonie, i numer startowy),
 99,00 zł – pakiet „standard” (udział w Półmaratonie, numer startowy, koszulka techniczna – do wyczerpania zapasów),

Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
w Biurze Zawodów nie ma możliwości dokonania opłaty startów
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrzejuk Antoni Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
2 Basza Grzegorz Młochów pakiet standard Brak TAK
3 Bieniek-Ugniewska Joanna Nowy Dwór Mazowiecki pakiet podstawowy Sunfit Studio TAK
4 Boron Ryszard Nowa Iwiczna pakiet standard Brak TAK
5 Brusokas Tomasz Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
6 Budzik Jacek Warszawa pakiet podstawowy Brak
7 Bujalski Konrad Jakubiki pakiet podstawowy Brak TAK
8 Burleigh Richard Warszawa pakiet standard Brak TAK
9 Burska Monika Zaręby pakiet standard Brak TAK
10 Carboni Giuseppe Wola Mrokowska pakiet standard Brak TAK
11 Chugay Nazariy Konstancin-Jeziorna pakiet podstawowy Brak TAK
12 Czernich Kamil Warszawa pakiet podstawowy Rozbiegane Michałowice
13 Czyżewska Marlena Legionowo pakiet standard Brak TAK
14 Dolega Darek Radom pakiet podstawowy Biegiem Radom!
15 Dorn Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
16 Filipek Grzegorz Nowa Iwiczna pakiet standard Brak TAK
17 Fiutjo Maciej Warszawa pakiet standard Brak TAK
18 Florkiewicz Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
19 Frączak Marcin Parole pakiet podstawowy Brak TAK
20 Gałązka Andrzej Falenty pakiet podstawowy Niezrzeszony TAK
21 Główka Rafał Marki pakiet podstawowy Brak TAK
22 Gmaj Daniel Grójec pakiet podstawowy Brak TAK
23 Gozdera Przemyslaw Grójec pakiet standard Brak
24 Górecki Rafał Leszno pakiet standard Brak
25 Hajduk Szymon Warszawa pakiet podstawowy Klub Bulk TAK
26 Idzikowski Grzegorz Pruszków pakiet podstawowy Parkrun Pruszków
27 Jagielski Witold Warszawa pakiet podstawowy Warsaw Run Club
28 Jasińska Magdalena Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
29 Kochman Iwona Warszawa pakiet podstawowy Vege Runners
30 Konieczny Marcin Nowy Dwór Mazowiecki pakiet standard Ndm TAK
31 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego pakiet podstawowy Brak TAK
32 Kowalczyk Piotr Warka pakiet podstawowy Brak TAK
33 Kowalczyk Ania Czarny Las pakiet standard Dogoń Grodzisk Mazowiecki, Dkms TAK
34 Kozarski Krzysztof Warszawa pakiet podstawowy Rk Legal Team
35 Kozlowska Anna Jeziorko pakiet podstawowy Brak
36 Krysiak Grzegorz Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
37 Krzykwa Agnieszka Legionowo pakiet podstawowy Brak TAK
38 Krzykwa Artur Legionowo pakiet podstawowy Brak TAK
39 Księżak Jolanta Warszawa pakiet standard Brak TAK
40 Kukla Marcin Warszawa pakiet podstawowy Rysik Runners TAK
41 Kupa Bartosz Słupno pakiet standard Klub Biegaczy Jysk
42 Kurta Damian Mrągowo pakiet standard Brak TAK
43 Lichosik Jerzy Jelenia Góra pakiet podstawowy Brak TAK
44 Magiera Michał Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
45 Majchrzak Julian Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
46 Małkiewicz Aleksandra Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
47 Matysiak Marcin Warszawa pakiet podstawowy Ultrawyrypa.pl
48 Michałowski Piotr Wola Gołkowska pakiet podstawowy Brak TAK
49 Michałowski Marek Złotokłos pakiet podstawowy Złotokłos
50 Mikulski Damian Warszawa pakiet podstawowy Team Zabieganedni
51 Mirowski Dominik Warka pakiet standard Brak
52 Mituła Łukasz Warszawa pakiet standard Brak
53 Mosoń Jakub Kąty pakiet podstawowy Dawajkalach TAK
54 Mrówka Maciej Warszawa pakiet podstawowy Ironant.pl TAK
55 Nowak Tomasz Belsk Duży pakiet podstawowy As. Galaktikos TAK
56 Olesiewicz Piotr Józefosław pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK
57 Parobczy Przemysław Sulejówek pakiet standard #Notosteryd TAK
58 Pec Arkadiusz Warszawa pakiet standard Naprzód Młociny TAK
59 Płuciennik Marcin Warszawa pakiet standard Brak
60 Podkoński Paweł Grodzisk Mazowiecki pakiet standard Pata-Lachy TAK
61 Pokropek Kacper Piastów pakiet podstawowy Rozbiegany Piastów TAK
62 Przepióra Łukasz Błędów pakiet podstawowy Brak TAK
63 Pyrzak Paweł Warszawa pakiet podstawowy Bieganiepo40.Pl
64 Rak Łukasz Garbatka pakiet podstawowy Obozygorskie.pl
65 Sadowska Monika Warszawa pakiet podstawowy Brak
66 Sadowska Monika Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
67 Saj Kuba Krasnystaw pakiet podstawowy Drużyna Ż
68 Scicińska Olga Warszawa pakiet podstawowy Biegowy Wariat Running Team
69 Sęk Krzysztof Złotokłos pakiet standard Brak TAK
70 Sobczak Natalia Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
71 Stęplewska Małgorzata Warszawa pakiet podstawowy Brak
72 Stolarz Adam Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
73 Subda Robert Zielonka pakiet standard Brak
74 Szczepłek Jasiek Ożarów Mazowiecki pakiet podstawowy Ks Lemiesz Team TAK
75 Szczutowska Olga Stefanowo pakiet standard Brak TAK
76 Szewczyk Leszek Belsk Duży pakiet podstawowy Brak TAK
77 Sztarbała Ewa Warszawa pakiet podstawowy Lrt TAK
78 Szymborska Monika Warszawa pakiet podstawowy Team Zabiegane Dni TAK
79 Troniarz Pawel Raszyn pakiet podstawowy T&Amp;T Bros Team TAK
80 Turczyn Marek Ruda pakiet podstawowy Brak TAK
81 Urbaniak Robert Warszawa pakiet podstawowy Brak TAK
82 Wieclawska Kasia Wola Mrokowska pakiet podstawowy Brak TAK
83 Zając Michał Warszawa pakiet standard Brak TAK
84 Zasępa Sebastian Józefosław pakiet podstawowy Team Zabieganedni TAK