Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MIEDŹNA DLA NIEPODLEGŁEJ

Miejsce i termin: Miedźna, 2022-11-11
Organizator: Klub Sportowy PoWoli do Celu
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli

KONTAKT
tel. 602242396
Opis zawodów: W ramach wydarzenia rozegrany zostanie bieg na 11 km i 5 km spacer nordycki (nordic-walking)
Start i meta zlokalizowane będzie przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zgłoszenia i płatności przez stronę zapisów do 28.10.2022
wpisowe 70 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych.
Zgłoszenia w dniu biegu w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
wpisowe gotówką 100 zł
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bełczykowski Zbigniew Orzesze bieg 11 km Team Papry TAK
2 Biolik Marzena Bojszowy bieg 11 km 9A TAK
3 Biskup Artur Bieruń bieg 5 km Gryfno Familia TAK
4 Chrapek Anna Jankowice marsz NW 5 km Brak TAK
5 Chrapek Anna Jankowice marsz NW 5 km Brak
6 Cierniak Klaudia Orzesze bieg 11 km Czapla Team TAK
7 Cierniak Tomasz Orzesze bieg 11 km Czapla Team TAK
8 Ciszak Jakub Tychy bieg 11 km Brak TAK
9 Copija Monika Studzienice marsz NW 5 km 19 TAK
10 Damek Piotr Tychy bieg 11 km Team Papry / 42K Pro Team TAK
11 Dybowicz Renata Studzienice marsz NW 5 km Brak TAK
12 Erazmus Michał Wola bieg 11 km Runaways TAK
13 Erazmus Piotr Wola bieg 11 km Runaways
14 Erazmus Maria Wola bieg 5 km Runaways
15 Faruga - Lewicka Wioleta Wola bieg 5 km Pędziwiatry TAK
16 Felkowski Mariusz Wola bieg 11 km Runaways TAK
17 Firlej Marek Rychwałdek bieg 11 km Powoli Do Celu
18 Fokt Rafał Tychy bieg 11 km Brak
19 Garbuz Agnieszka Brzeszcze marsz NW 5 km Brak
20 Grochal Rafał Niepołomice bieg 5 km Brak
21 Grzebniewska Judyta Tychy bieg 11 km Team Papry
22 Hamik Rafał Chełm Śląski marsz NW 5 km Hamster Team TAK
23 Hankus Karolina Mysłowice bieg 5 km Brak
24 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe bieg 11 km Runaways TAK
25 Kantorowski Artur Miedźna bieg 11 km Powoli Do Celu TAK
26 Kasprzyk Sylwia Myślachowice marsz NW 5 km Brak
27 Kaźmierczak Aleksandra Wola bieg 5 km Skorupa Sport
28 Kiełtyka Robert Tychy bieg 11 km Silesia Marathon Club TAK
29 Kisza Marcin Czechowice-Dziedzice bieg 11 km Brak TAK
30 Klekot Magdalena Wola marsz NW 5 km Brak TAK
31 Klobuch Damian Tychy bieg 11 km Team Papry
32 Kluk Justyns Bieruń Nowy bieg 11 km Chwalisz Czy Nie Chwalisz- Lotej Z Nami TAK
33 Kopytek Aneta Tychy marsz NW 5 km Runaways
34 Kruczek Monika Tychy bieg 11 km Team Papry TAK
35 Kubeczko Marta Bojszowy bieg 5 km Brak TAK
36 Kupiec Łukasz Wola bieg 11 km Brak TAK
37 Kurek Martyna Bielsko Biała bieg 5 km Brak TAK
38 Lebuda Sylwia Pszczyna bieg 11 km Team Papry
39 Lebuda Grzegorz Pszczyna bieg 11 km Team Papry
40 Lewandowski Tomasz Tychy bieg 11 km Sportowy Czułów 71
41 Lewicka Kamila Poznań marsz NW 5 km Brak TAK
42 Lewicki Filip Katowice bieg 5 km Brak TAK
43 Lewicki Sebastian Wola bieg 5 km Pędziwiatry TAK
44 Łukasiewicz Oskar Wola bieg 11 km Decathlon Katowice TAK
45 Magiera Janusz Chełm Śląski bieg 5 km Brak TAK
46 Malina Adam Bojszowy bieg 11 km Synthos Run Team TAK
47 Maryjosz Adrian Żory bieg 11 km Niezrzeszony TAK
48 Matyasik Agnieszka Wola marsz NW 5 km Brak TAK
49 Matyasik Kazimierz Wola marsz NW 5 km Brak TAK
50 Michalski Marek Gliwice bieg 11 km Brak TAK
51 Mucha Marek Wola bieg 11 km Powoli Do Celu
52 Muszyńska Bożena Bieruń bieg 11 km Team Papry TAK
53 Muszyński Piotr Bieruń bieg 11 km Team Papry TAK
54 Norek-Ciszak Beata Tychy bieg 11 km Brak TAK
55 Nowogrodzki Mateusz Rajsko bieg 11 km Porunne Furganie TAK
56 Noworyta Mariusz Poznań marsz NW 5 km Brak TAK
57 Opołka Katarzyna Wola marsz NW 5 km Brak TAK
58 Otręba Dorota Wola marsz NW 5 km Brak TAK
59 Pałucka Monika Wola bieg 11 km Powoli Do Celu
60 Piekacz-Erazmus Patrycja Wola bieg 11 km Runaways/42Kproteam TAK
61 Pietrucha Łukasz Wola bieg 5 km Brak TAK
62 Pietrzyk Aleksandra Tychy bieg 11 km Brak TAK
63 Pikuła Jacek Bieruń bieg 11 km Runaways TAK
64 Pochopień Michał Wola bieg 11 km Brak
65 Pryga Tomasz Tychy bieg 11 km TAK
66 Pustułka Łukasz Tychy bieg 11 km Runaways
67 Pustułka Patrycja Tychy bieg 5 km Brak
68 Romański Bartłomiej Jawiszowice bieg 5 km Brak TAK
69 Rozmus Olcia Wola marsz NW 5 km Powoli Do Celu
70 Rozmus Wojciech Góra bieg 11 km Powoli Do Celu
71 Sekunda Alina Wola marsz NW 5 km Brak TAK
72 Seweryn Magdalena Tychy bieg 11 km Team Papry
73 Siewierska Monika Tychy bieg 11 km Team Papry TAK
74 Siewierski Adam Tychy bieg 11 km Team Papry TAK
75 Skęczek Arkadiusz Gilowice bieg 11 km Powoli Do Celu
76 Stańczyk Krystyna Wola marsz NW 5 km Brak TAK
77 Uniejewska Zofia Wola bieg 5 km Brak TAK
78 Wolfigiel Aneta Częstochowa bieg 11 km Brak
79 Worwa Dorota Jawiszowice marsz NW 5 km Brak
80 Wójcikiewicz Bernadeta Bieruń marsz NW 5 km Runaways TAK
81 Wypiórkiewicz-Kruczek Ewa Czechowice-Dziedzice bieg 11 km Brak TAK
82 Zakrzewska Kinga Mysłowice bieg 5 km Brak
83 Zakrzewska Beata Mysłowice bieg 5 km Brak
84 Zakrzewski Tomasz Dankowice bieg 11 km Walimy W Kocioł TAK
85 Żerdka Michał Bieruń bieg 11 km Team Papry TAK
86 Żupa Lidia Studzienice marsz NW 5 km Brak TAK