Nazwa zawodów: | VI BIRCZAŃSKI BIEG PO ZDROWIE |
Miejsce i termin: | Bircza, 2022-06-12 |
Organizator: | Stowarzyszenie „Sportowy Duch w Birczy KONTAKT Stanisław Chrobak tel. 698116337 Lucjan Mielnikiewicz tel. 504 173 801 |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędzie się bieg i marsz NW n dystansie 5 km oraz biegi dzieci i młodzieży wg kategorii wiekowych. Start/Meta spod pomnika - Rynek Główny, Biuro zawodów Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Bircza ul. Rynek 8/1 SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowego 30 zł. do 09.06.2022 płatne przez stronę zapisów w dniu biegu wpisowe w biurze zawodów 40 zł, w miarę dostępności pakietów startowych. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych. Zapisy do biegów dzieci i młodzieży przed biegiem w biurze zawodów. |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Albrycht Katarzyna | Kroscienko Wyżne | bieg 5 km | Krośćienko Wyżne | NIE |
2 | Amarowicz Wojciech | Krasiczyn | bieg 5 km | Brak | NIE |
3 | Biały Szymon | Oleszyce | marsz NW 5 km | Brak | NIE |
4 | Brendzowski Adam | Solina | bieg 5 km | Solina Team | NIE |
5 | Czarnota Andrzej | Handzlówka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub | NIE |
6 | Czarnota Wanda | Handzlówka | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub | NIE |
7 | Domiszewska Maria | Ustrzyki Dolne | bieg 5 km | Mks Halicz | TAK |
8 | Hadam Ewa | Dynów | bieg 5 km | Spartan Race Training Group Rzeszów | NIE |
9 | Jakubik Marcin | Ustrzyki Dolne | bieg 5 km | Mks Halicz Psg Krościenko | TAK |
10 | Jaumień Łukasz | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
11 | Kic Damian | Rzeszów | bieg 5 km | Ucl Uniwersytet Rzeszowski | NIE |
12 | Krawczyk Krzysztof | Żeglce | marsz NW 5 km | Jest Lepiej Częstochowa | NIE |
13 | Krawczyk Małgorzata | Żeglce | marsz NW 5 km | Jest Lepiej Częstochowa | NIE |
14 | Kruk Michał | Przeworsk | bieg 5 km | 1 Batalion Czołgów Żurawica | TAK |
15 | Lachowska Ewa | Ustrzyki Dolne | marsz NW 5 km | Mks Halicz | TAK |
16 | Łuczak Stanisław | Nowa Sarzyna | bieg 5 km | 3 Pbot | TAK |
17 | Łuczak Sebastian | Nowa Sarzyna | bieg 5 km | 3 Pbot | TAK |
18 | Maciołek Kamil | Boguszówka | bieg 5 km | Ochotnicza Straż Pożarna W Birczy | TAK |
19 | Miara Jakub | Przeworsk | bieg 5 km | Brak | TAK |
20 | Miara Fabian | Przeworsk | bieg 5 km | Fabiański Team | TAK |
21 | Moskowicz Stefan | Młodowice | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza I Przemyska Grupa Rowerowa | NIE |
22 | Mussur Henryk | Krosno | bieg 5 km | Mosir Krosno | TAK |
23 | Nanowska Amelia | Jaksmanice | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
24 | Napora Marcin | Maćkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
25 | Oleksyk Grzegorz | Ustrzyki Dolne | bieg 5 km | Mks Halicz Ustrzyki Dolne | TAK |
26 | Oleksyk Małgorzata | Ustrzyki Dolne | marsz NW 5 km | Mks Halicz Ustrzyki Dolne Bieszczadzki Klub Nordic Walk | TAK |
27 | Pasierb Marek | Rzrszow | marsz NW 5 km | Ptg Sokół 1893 Mielec | TAK |
28 | Pelczar Wojciech | Dobieszyn | bieg 5 km | Gukla Bratkowice/Kpu Krosno | TAK |
29 | Pociecha Tomasz | Lipinki | bieg 5 km | Tlc Gorlice | TAK |
30 | Porada Marcin | Rzeszów | bieg 5 km | Brak | TAK |
31 | Prajzner Marta | Kroscienko Wyżne | bieg 5 km | Brak | TAK |
32 | Pukas Tomasz | Zalesie | bieg 5 km | 1Bcz W Żurawicy | TAK |
33 | Rawska Marta | Lubaczów | bieg 5 km | Skorusa | NIE |
34 | Siembida Małgorzata | Borki | bieg 5 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
35 | Skrzypczak Barbara | Stalowa Wola | bieg 5 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
36 | Słowik Stefan | Tyczyn | bieg 5 km | Wybiegamy W Przyszłość | TAK |
37 | Słowik Jan | Hermanowa | bieg 5 km | Wybiegamy W Przyszłość | TAK |
38 | Smędowski Paweł | Rzeszów | bieg 5 km | Głogovia Głogów Małopolski | NIE |
39 | Sokołowski Marek | Rymanów-Zdrój | marsz NW 5 km | Vingberg Polska - Ptg Sokół Rymanów | NIE |
40 | Sowa Tomasz | Dubiecko | bieg 5 km | Brak | NIE |
41 | Szpunar Mariusz | Sonina | marsz NW 5 km | Z Nurtem Sawy Nw Klub | NIE |
42 | Wiater Jerzy | Hermanowa | bieg 5 km | Wybiegamy W Przyszłość | TAK |
43 | Więcek Dawid | Łańcut | bieg 5 km | Brak | NIE |
44 | Wójcik Sylwia | Hermanowa | marsz NW 5 km | Wybiegamy W Przyszłość | TAK |
45 | Zaleski Tomasz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |