Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II DUO CROSS IMIELIN 2022
BIEG 10 km

Miejsce i termin: Imielin, 2022-07-02
Organizator: ORGANIZATOR
Firma 2M ProMotion Marek Mróz

KONTAKT
info@duocross.pl
Opis zawodów: Bieg 10 km w ramach II DUO CROSS IMIELIN 2022

SZCZEGÓLY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów;
Od 1.05.2022 do 29.06.2022 - 50 zł
W biurze zawodów w dniu imprezy tylko w przypadku wolnych pakietów - 90 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 95
Strona WWW: http://www.duocross.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Grzegorz Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Comernal Software
2 Bajer Daniel Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
3 Barcik Artur Jaworzno bieg 10 km Brak TAK
4 Bednorz Remigiusz Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
5 Bittner Łukasz Tarnowskie Góry bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
6 Boryczka Szymon Międzyrzecze bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
7 Buchała Andrzej Lędziny bieg 10 km Brak TAK
8 Ciągło Jakub Bieruń bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
9 Czapczyńska Iwona Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
10 Dylka Tomasz Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
11 Folusiak Marcin Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
12 Fryt Marcin Mysłowice bieg 10 km Biegamysłowice TAK
13 Gabor Kasia Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
14 Gałkiewicz Monika Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
15 Gałkiewicz Michał Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
16 Geletukha Tatiana Częstochowa bieg 10 km Zabiegani Częstochowa TAK
17 Głąb Łukasz Sosnowiec bieg 10 km Brak
18 Górnisiewicz Roland Gdów bieg 10 km Brak TAK
19 Gurgoń Marcin Chorzów bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
20 Hanf Ania Bierun bieg 10 km Brak
21 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno bieg 10 km Brak
22 Jodłowiec Marcin Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
23 Kaczmarek Jan Mieszkowice bieg 10 km Kaczmarek Team TAK
24 Kaczmarek Piotr Facimiech bieg 10 km Kaczmarek Team TAK
25 Kaiser Karina , bieg 10 km Brak
26 Kania Agnieszka Mysłowice bieg 10 km Brak TAK
27 Kania Wojciech Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
28 Kasperczyk Damian Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Damian-Kasperczyk@Wp.pl TAK
29 Keller Patryk Bytom bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
30 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza bieg 10 km Kępa Team TAK
31 Klanowski Marcin Imielin bieg 10 km Carbon Silesia Sport TAK
32 Kluk Justyna Bieruń Nowy bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
33 Kostka Krzysztof Imielin bieg 10 km Brak TAK
34 Król Piotr Kleszczów bieg 10 km Klub Biegających Leśników TAK
35 Kubica Matek Katowice bieg 10 km Www.marek.prv.pl
36 Kubica Marek Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
37 Kubis Witold Czarków bieg 10 km Rodzina TAK
38 Kucharski Rafał Jaworzno bieg 10 km Kucharski TAK
39 Kuna Marek Mysłowice bieg 10 km Brak TAK
40 Kurzawa Justyna Mysłowice bieg 10 km Biegamysłowice TAK
41 Ludwiczak Kinga Ruda Śląska bieg 10 km Saint-Gobain Squad TAK
42 Łącka Anna Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
43 Melerowicz Jakub Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
44 Michalec Mateusz Chełm Śląski bieg 10 km 42K Pro Team TAK
45 Michalik Szymon Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
46 Mleczko Gabriela Bujaków bieg 10 km Brak TAK
47 Morawska Julia Mysłowice bieg 10 km Brak TAK
48 Muskała Mateusz Chorzów bieg 10 km Augusteam/Biegające Bataty TAK
49 Mysiak Beata Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
50 Nalepka Adam Jastrzębie-Zdrój bieg 10 km Comernal Software TAK
51 Nowak Andrzej Sosnowiec bieg 10 km Nowak-Team
52 Obrzut Andrzej Jaworzno bieg 10 km Brak TAK
53 Odias Dominika Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
54 Palowska Karolina Łaziska Górne bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
55 Pałka Piotr Częstochowa bieg 10 km Cks Budowlani Częstochowa TAK
56 Piegrzyk Jagoda Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
57 Piela-Skawinska Aldona Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
58 Piękoś Mateusz Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
59 Pinocy-Mańdok Joanna Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
60 Piotrowska Joanna Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
61 Pogoda Janusz Katowice bieg 10 km Pkp Intercity TAK
62 Pudelko Dominika Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
63 Pytel Ola Imielin bieg 10 km Brak TAK
64 Rejek Justyna Jaworzno bieg 10 km Brak TAK
65 Renner Katarzyna Sosnowiec bieg 10 km Brak
66 Róg Kacper Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
67 Rygalik Agnieszka Sosnowiec bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
68 Rynczuk Wojciech Jaworzno bieg 10 km Comernal Software TAK
69 Sadowska-Kmiecik Agata Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
70 Sajkiewicz-Lis Izabela Jaworzno bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
71 Skalska Anna Bytom bieg 10 km Carbon Silesia Sport TAK
72 Smolik Katarzyna Katowice bieg 10 km Brak
73 Sokołowski Karol Tychy bieg 10 km Spla Tychy
74 Sroka Monika Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
75 Stach Wojciech Sosnowiec bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
76 Stańczyk Anna Katowice bieg 10 km Brak
77 Stefański Zbigniew Libiąż bieg 10 km Hebel TAK
78 Syguła Katarzyna Jaworzno bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
79 Szczurek Mikołaj Libiąż bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
80 Szołtys Marta Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
81 Szumiec Andrzej Kraków bieg 10 km Lacho Team TAK
82 Szymańska Dominika Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
83 Szymański Filip Katowice bieg 10 km Drużyna Słonia TAK
84 Szymski Marian Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
85 Szymura Karolina Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
86 Ścigała Adam Imielin bieg 10 km Mieszkaniec Imielina Brak TAK
87 Urbanek Zbyszek Pszczyna bieg 10 km Anilewediwadlimakailuj TAK
88 Walter Łukasz Tychy bieg 10 km Brak TAK
89 Walter Klaudia Tychy bieg 10 km Nowak- Team TAK
90 Wilczewski Rafał Jaworzno bieg 10 km Harpagan Beast TAK
91 Wojdyło Dorota Imielin bieg 10 km Brak TAK
92 Zioła Sebastian Tychy bieg 10 km Lake Runners TAK
93 Żygłowicz Sylwia Mysłowice bieg 10 km Brak TAK