Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
GALOP HRABINY

Miejsce i termin: Łańcut, 2023-03-12
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut

KONTAKT
tel. 501 526 512.
www.biegihrabiego.pl
Opis zawodów: Zbiórka do startu wszystkich biegów zlokalizowane będzie na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57.
Biuro biegów znajdować się będzie na terenie obiektu MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 11. marca od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 12. marca od godziny 4:00 do 11.30.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów od 11.12.2022 r. do 15.02.2023
Wysokość wpisowego;
do 31.12.2022 – 120zł
od 1.01.2023 do 31.01.2022 - 130 zł
od 01.02.2023 do 15.02.2023 - 150zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 140
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alcibar Martinez Cesar Leżajsk GALOP HRABINY Biegam Bo Lubię TAK
2 Bajsarowicz Kamil Jarosław GALOP HRABINY Mrówka Jarosław Active Team TAK
3 Barski Kacper Rzeszów GALOP HRABINY Podium
4 Bocek Sławomir Boguchwała GALOP HRABINY Podium TAK
5 Broda Łukasz Rzeszów GALOP HRABINY Piękne I Brodacze
6 Brzezicki Kamil Żołynia GALOP HRABINY Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
7 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz GALOP HRABINY Brak
8 Cynar Tomasz Głogów Małopolski GALOP HRABINY Zawadzka Team TAK
9 Czwakiel Wacław Leżajsk GALOP HRABINY Brak
10 Dziedzic Witold Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK
11 Gut Marcin Łańcut GALOP HRABINY Borgwarner Running Team TAK
12 Jóźwiakowski Szymon Rzeszów GALOP HRABINY Borgwarner Running Team
13 Jurasińska Gabriela Bachórz GALOP HRABINY Aktywny Dynów
14 Kiełbasa Łukasz Mołodycz GALOP HRABINY Brak
15 Kiper Maciej Jarosław GALOP HRABINY Jarosławski Biegacz
16 Kłudka Zbigniew Hermanowa GALOP HRABINY Bida Dzida Team TAK
17 Kocot Aleksandra Rzeszów GALOP HRABINY Podium
18 Koczan Wojciech Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK
19 Lachcik Iwona Rzeszów GALOP HRABINY Zawadzka Team
20 Lechman Agnieszka Jarosław GALOP HRABINY Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
21 Lęcznar Wacław Husów GALOP HRABINY Brak
22 Lipinska Ewelina Rudna Wielka GALOP HRABINY BorgWarner Running Team TAK
23 Łoza Tobiasz Kańczuga GALOP HRABINY Kańczucka Grupa Biegowa TAK
24 Mazur Małgorzata Głogów Małopolski GALOP HRABINY Zawadzka Team
25 Mączka Anna Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK
26 Miłoń Aleksandra Medynia Łańcucka GALOP HRABINY Brak TAK
27 Ogłuszka Michał Rzeszów GALOP HRABINY Safepro Usługi Bhp TAK
28 Ogłuszka Elżbieta Rzeszów GALOP HRABINY Safepro Usługi Bhp TAK
29 Owsicka Anna Rzeszów GALOP HRABINY Podium TAK
30 Perykasza Katarzyna Kostków GALOP HRABINY Brak TAK
31 Perykasza Katarzyna Kostków GALOP HRABINY Brak
32 Piotrowski Dariusz Rzeszów GALOP HRABINY Brak
33 Poźniak Grzegorz Kupno GALOP HRABINY Brak TAK
34 Przybycien Monika Rzeszów GALOP HRABINY Piękne I Brodacze TAK
35 Przywara Piotr Budy Głogowskie GALOP HRABINY Mtu Ae Polska TAK
36 Ptasiuk Weronika Łańcut GALOP HRABINY Biegające Gym Raty TAK
37 Rękosiewicz-Tokarz Monika Głogów Małopolski GALOP HRABINY Stowarzyszenie Biegnij Z Pomocą
38 Rzeszutek Paweł Jasionka GALOP HRABINY Borgwarner Running Team TAK
39 Samuś Dariusz Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK
40 Sereda Maciej Przeworsk GALOP HRABINY Brak
41 Sowa Bogusław Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK
42 Szafran Bartek Kraków GALOP HRABINY Agh TAK
43 Szal Łukasz Tarnawka GALOP HRABINY Kańczucka Grupa Biegowa TAK
44 Szpunar Piotr Łańcut GALOP HRABINY Dsc TAK
45 Ślanda Maciej Grodzisko Dolne GALOP HRABINY Ks Janusze
46 Telega Robert Przemyśl GALOP HRABINY Blok_B
47 Telega Artur Przemyśl GALOP HRABINY Blok_B
48 Trojnar Damian Łańcut GALOP HRABINY Ks Janusze
49 Tryniecki Tomasz Żołynia GALOP HRABINY Żołyńska Grupa Biegowa Zośka TAK
50 Twardowski Bartosz Iwierzyce GALOP HRABINY Brak
51 Więcek Marek Raniżów GALOP HRABINY Brak TAK
52 Zamorski Krzysztof Głogów Małopolski GALOP HRABINY Zawadzka Team, Nocny Bór Team TAK
53 Zarzycki Kacper Rzeszów GALOP HRABINY Podium
54 Zawadzka Agnieszka Głogów Małopolski GALOP HRABINY Zawadzka Team/Nocny Bór Team TAK
55 Zieliński Grzegorz Rzeszów GALOP HRABINY Brak
56 Zimny Witold Łańcut GALOP HRABINY Softsystem TAK
57 Żyła Bartłomiej Rzeszów GALOP HRABINY Brak TAK