Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

II SMOCZY CROSS MARATON
SMOCZEK 20 km

Miejsce i termin: Brandysówka - Dolina Będkowska 20-21.10.2023, 2023-10-20
Organizator: ORGANIZATOR
Fundacja Na Ratunek

PARTNERZY:
• Urząd Gminy Wielka Wieś;
• Urząd Gminy Zabierzów;
• Urząd Gminy Jerzmanowice – Przeginia;
• Urząd Miasta i Gminy Krzeszowice;
• Nadleśnictwo Krzeszowice;

KONTAKT
• e-mail: biuro@tourdezboj.com
• telefon: 507 053 657 – Sławomir Konopka
Opis zawodów: W ramach zawodów Smoczy Cross Maraton rozegrane zostaną następujące biegi:
• CUMELEK – biegi dla Dzieci i młodzieży wg. kategorii wiekowych
• SMOCZUŚ – bieg na dystansie 10 km oraz Nordic Walking 10 km;
• SMOCZEK – bieg na dystansie 20 km;
• SMOK – bieg na dystansie 30 km;
• SMOCZYSKO – bieg na dystansie 47 km – trasa ULTRA;
Wszystkie dystanse zostaną rozegrane ze wspólnego startu i mety: Brandysówka Dolina Będkowska
Trasy zostały wytyczone na terenie Dolinek Podkrakowskich

SZCZEGÓLY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Rejestracja do biegu SMOCZEK 20 km
Rejestracja przez stronę do 15.10.2023 lub do wyczerpania limitu
Wpisowe płatne przez stronę w systemie mikropłatności lub na konto Organizatora;
Łącki Bank Spółdzielczy 38 8805 0009 0047 9314 2000 0100
Tytuł wpłaty: OS II SCM 2023 Imię i nazwisko, dystans

Dla wpłat z zagranicy:
kod SWIFT Banku: POLUPLPR
IBAN: PL 38 8805 0009 0047 9314 2000 0100

W przypadku opłaty za kilku (trzech i więcej) uczestników prosimy przesłać wykaz osób opłaconych mailem na adres: biuro@tourdezboj.com

Wpisowe w zależności od terminu płatności
Weekend Otwarcia - 130 zł
Cena Regularna do dn. 30.09.2023 - 150 zł
Cena dla Spóźnialskich od 01.10.2023r oraz w Biurze Zawodów - 200 zł

Faktury za udział w biegu są wystawiane maksymalnie do 15 dnia następnego miesiąca od daty wpłaty!!! – po tym terminie nie ma możliwości wystawienia faktury
Limit zawodników: 400
Strona WWW: https://tourdezboj.com/smok/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Apostolski Przemysław Kraków SMOCZEK 20 km Zabierzów Biega TAK
2 Apostolski Łukasz Brzezinka SMOCZEK 20 km Zabierzów Biega TAK
3 Golec Łukasz Krasne SMOCZEK 20 km Brak TAK
4 Korżyk Marek Czarna SMOCZEK 20 km Brak
5 Kozieł Jan Kraków SMOCZEK 20 km Brak
6 Kwiecińska Maria Kraków SMOCZEK 20 km Planeta Gorc TAK
7 Litwin Agnieszka Kraków SMOCZEK 20 km Brak TAK
8 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów SMOCZEK 20 km Devi Himal Team/ Aktywni Węgrów TAK
9 Mucha Piotr Kraków SMOCZEK 20 km Brak TAK
10 Ostrowski Paweł Strażów SMOCZEK 20 km Brak TAK
11 Otręba-Szklarczyk Agnieszka Kraków SMOCZEK 20 km Furbs TAK
12 Pięta Krzysztof Sosnowiec SMOCZEK 20 km Bieg Bielawa TAK
13 Portacha Jarosław Wołomin SMOCZEK 20 km Brak TAK
14 Siola-Mazur Agnieszka Bolechowice SMOCZEK 20 km Brak TAK
15 Stodolski Mateusz Bolesław SMOCZEK 20 km Saint-Gobain Squad
16 Wadas Katarzyna Kraków SMOCZEK 20 km Nowa Huta Team TAK
17 Widera Rafał Gliwice SMOCZEK 20 km Brak
18 Zajączkowska Paulina Warszawa SMOCZEK 20 km Power Training TAK
19 Zaręba Jolanta Rzeszów SMOCZEK 20 km Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK