Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH NA KRÓTKIM DYSTANSIE
grupy młodzicy i juniorzy

Miejsce i termin: Krynki, 2018-10-06
Organizator: • LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski
• Urząd Wojewódzki

 Kontakt e mail lkbrudnik@op.pl tel. 694 626 895
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 6.10.2018r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
05.10.2018r. (piątek)
• 1600 – 1900 - dodatkowe przyjmowanie zgłoszeń i odbiór numerków startowych Dom Weselny „OCZKO”
• godz. 1300 – 1500 - trening oficjalny na trasie zawodów
• 1800 1900 - odprawa techniczna trenerów, kierowników ekip, zaprezentowanie programu zawodów
6.10.2018r. (sobota)
G. 900- 1000 - wydawanie numerków startowych
Godz. 1100 - otwarcie zawodów
Godz. 1110 - ur. w 2007-2008 - CHŁOPCY – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1115 - ur. w 2007-2008 - DZIEWCZĘTA – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1120 - ur. w 2005-2006 - CHŁOPCY ST. – 1 0 km - przewyższenie: +-30m
Godz. 1125 - ur. w 2005-2006 - DZIEWCZĘTA ST. – 1, 0 km - przewyższenie: +-30 m
Godz. 1135 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICY – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1155 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICZKI – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1210 - ur. w 2001-2002 - JUNIORZY MŁ. - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1230 - ur. w 2001-2002 - JUNIORKI MŁ. 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1245 - ur. w 1999-2000 - JUNIORZY - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1305 - ur. w 1999-2000 - JUNIORKI – 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1430 - zakończenie zawodów
Wpisowe i wpłata: opłata startowa w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu do 25.09.2018:
o grupy dziewcząt i chłopców – 15 zł
o grupy młodzicy – juniorzy – 25 zł

Ewentualne zgłoszenia po tym terminie 25.09.2018r. skutkują zwiększoną opłatą startową (dz. i chł. 20 zł , młodzicy – juniorzy – 30 zł).
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Emilia Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
2 Bernaciak Bartosz Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
3 Bernaciak Olga Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
4 Błauciak Maciej Tarnów wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINTAK
5 Błyskal Sławomir Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
6 Bonio Monika Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
7 Borek Gabriela Kro wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
8 Ciemierzewska Maria Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
9 Ciemięga Jakub Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
10 Czajka Kamila Bieździadka wg. kategorii wiekowych ULKS Technik TrzcinicaTAK
11 Czarnota Małgorzata Jastrząb wg. kategorii wiekowych BrakTAK
12 Czerwiński Krzysztof Nowy Sącz wg. kategorii wiekowych UKS "Budowlani" Nowy SączNIE
13 Dudczak Michał Nowy Sącz wg. kategorii wiekowych UKS "Budowlani" Nowy SączNIE
14 Dziełakowski Gabriel Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
15 Frączek Karolina Nowy Sącz wg. kategorii wiekowych UKS "Budowlani" Nowy SączNIE
16 Gerlach Mikołaj Pustyny wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
17 Główka Oliwia Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
18 Głużkowski Szymon Krosno wg. kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoTAK
19 Grygolec Aleksander Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
20 Grygolec Miłosz Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
21 Jagielska Gabriela Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
22 Jasiurski Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
23 Jurczak Maciej Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
24 Karasinski Michał Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
25 Karwacka Alicja Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
26 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
27 Kędziora Adam Kielce wg. kategorii wiekowych Kielecki Klub LekkoatlycznyNIE
28 Kijowski Dominik Milcza wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
29 Kornaś Franciszek Bardo wg. kategorii wiekowych Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINNIE
30 Koźmic Paweł Nowa Wieś wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
31 Krzyżanowska Julita Pustyny wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
32 Kuc Paweł Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
33 Kumor Karolina Krynki wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Kwarciak Wiktoria Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
35 Kwiecień Natalia Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
36 Lizis Sabina Ustrzyk Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
37 Majer Kacper Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
38 Markowski Dawid Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
39 Matiasik Alicja Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
40 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
41 Mezglewski Kamil Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
42 Morawska Julia Mysłowice wg. kategorii wiekowych UKS Chromik Mysłowice NIE
43 Paprot Filip Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
44 Pawlos Mikolaj Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.runikNIE
45 Pawlus Klaudia Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
46 Pelc Łukasz Zalesie wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
47 Pierzchała Gabriel Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceTAK
48 Pierzchała Magdalena Justynów wg. kategorii wiekowych LKS KOLUSZKINIE
49 Pihil Dominika Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
50 Potrzeszcz Bartosz rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
51 Prajzner Julia Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
52 Rusin Szymon Kolbuszowa wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
53 Rymar Sandra Krościenko Wyżne wg. kategorii wiekowych KB Krościenko WyżneNIE
54 Sawuła Bartosz Kolbuszowa wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
55 Slifierz Krystian Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
56 Sobczyk Milena Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
57 Sot Aleksandra Kozienice wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceTAK
58 Stańczak Paulina Starachowice wg. kategorii wiekowych LKB Rudnik NIE
59 Strzelczyk Jakub Głowaczów wg. kategorii wiekowych UKS OLIMP KozieniceTAK
60 Szczepański Piotr Konstancin-Jeziorna wg. kategorii wiekowych KONDYCJANIE
61 Szymkiewicz Julia Kozłów wg. kategorii wiekowych Olimp Strawczyn NIE
62 Ścisłowska Julia Wschowa wg. kategorii wiekowych LLKS Osowa SieńNIE
63 Walkiewicz Patrycja Rudnik wg. kategorii wiekowych lkb.rudnikNIE
64 Węgrzyn Monika Komorów wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
65 Woźniak Jakub Gorzyce wg. kategorii wiekowych SPRINT GorzyceTAK
66 Wronowska Amelia Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
67 Wszołek Paulina Krosno wg. kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoTAK
68 Zarychta Katarzyna Godów wg. kategorii wiekowych LKB RudnikNIE
69 Zięba Dominika Komorów wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
70 Zięba Wiktor Komorów wg. kategorii wiekowych UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту