займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH I JUNIORÓW W BIEGACH GÓRSKICH NA KRÓTKIM DYSTANSIE
grupy młodzicy i juniorzy

Miejsce i termin: Krynki, 2018-10-06
Organizator: • LKB Rudnik
• Polski Związek Lekkiej Atletyki,
• Urząd Gminy Brody
• Powiat Starachowicki
• Urząd Marszałkowski
• Urząd Wojewódzki

 Kontakt e mail lkbrudnik@op.pl tel. 694 626 895
Opis zawodów: Impreza odbędzie się w dniu 6.10.2018r. w Krynkach ( Rezerwat Skałki)
05.10.2018r. (piątek)
• 1600 – 1900 - dodatkowe przyjmowanie zgłoszeń i odbiór numerków startowych Dom Weselny „OCZKO”
• godz. 1300 – 1500 - trening oficjalny na trasie zawodów
• 1800 1900 - odprawa techniczna trenerów, kierowników ekip, zaprezentowanie programu zawodów
6.10.2018r. (sobota)
G. 900- 1000 - wydawanie numerków startowych
Godz. 1100 - otwarcie zawodów
Godz. 1110 - ur. w 2007-2008 - CHŁOPCY – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1115 - ur. w 2007-2008 - DZIEWCZĘTA – 0, 6 km - przewyższenie: +-20m
Godz. 1120 - ur. w 2005-2006 - CHŁOPCY ST. – 1 0 km - przewyższenie: +-30m
Godz. 1125 - ur. w 2005-2006 - DZIEWCZĘTA ST. – 1, 0 km - przewyższenie: +-30 m
Godz. 1135 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICY – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1155 - ur. w 2003-2004 - MŁODZICZKI – 1, 5 km - przewyższenie: +-60m
Godz. 1210 - ur. w 2001-2002 - JUNIORZY MŁ. - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1230 - ur. w 2001-2002 - JUNIORKI MŁ. 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1245 - ur. w 1999-2000 - JUNIORZY - 4 km - przewyższenie: +-180m
Godz. 1305 - ur. w 1999-2000 - JUNIORKI – 2, 5 km - przewyższenie: +- 100 m
Godz. 1430 - zakończenie zawodów
Wpisowe i wpłata: opłata startowa w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu do 25.09.2018:
o grupy dziewcząt i chłopców – 15 zł
o grupy młodzicy – juniorzy – 25 zł

Ewentualne zgłoszenia po tym terminie 25.09.2018r. skutkują zwiększoną opłatą startową (dz. i chł. 20 zł , młodzicy – juniorzy – 30 zł).
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Czajka Kamila Bieździadka wg. kategorii wiekowych ULKS Technik TrzcinicaTAK
2 Głużkowski Szymon Krosno wg. kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoTAK
3 Wszołek Paulina Krosno wg. kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту