Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

CHARYTATYWNY KAMIEŃ DWERNIK TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2024-07-14
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod
patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska

KONTAKT
kontakt@kamiendwernik.com
Adam +48 600 914 313,
Arek +48 660 200 844,
Tomek +48 604 172 241
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się biegi na dystansie 24 km i 12 km oraz biegi dzieci
START/META i Biuro Zawodów Dwernik (OSP Dwernik – dawny park konny)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę do 8.07.2024
Darowizna startowa wynosi nie mniej niż 85 zł lub więcej wg uznania
Darowiznę należy wpłacić przelewem, w przeciwnym wypadku miejsce się zwalnia, a o kolejności na liście startowej będzie decydowała kolejność wpłat.

Dane do przelewu:
Nr konta do wpłaty: 38 1240 2366 1111 0011 3523 9163
Fundacja Bieszczadzka
Ul. 1 Maja 16
38-700 Ustrzyki Dolne
NIP: 688 124 56 89
Tytułem: Darowizna DKT + (Imię i nazwisko startującego)
(Całość darowizny startowej będzie przekazane dla Adama Miętusa)

Zapisy do biegów dzieci w biurze zawodów wg kolejności zgłoszeń
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl KDT 12 Brak NIE
2 Armata Jakub Zielonki KDT 12 Brak NIE
3 Artym Magda Przemyśl KDT 24 #Trenujzkosterem NIE
4 Ast Grzegorz Jedlicze KDT 12 3Pbot/Amstaffteam TAK
5 Banasik Monika Pruchnik KDT 12 Brak TAK
6 Banasik Krzysztof Pruchnik KDT 12 Brak TAK
7 Baran Paweł Głogów Małopolski KDT 24 Brak TAK
8 Barska-Grabowska Barbara Wola Sękowa KDT 24 Brak NIE
9 Barud Krystian Lutowiska KDT 12 Otryt Lutowiska TAK
10 Bednarczyk Adam Karniowice KDT 12 Klub Biegacza TAK
11 Bielski Roman Potok KDT 24 Jedlickie Stowarzyszeni Sportowo Turystyczne Wojte NIE
12 Biernikiewicz Wojciech Sanok KDT 12 Brak NIE
13 Bilski Marcin Dębowiec KDT 12 Po Jednych Piniądzach NIE
14 Bodnar Sławomir Krosno KDT 12 Brak TAK
15 Bodnar Gustaw Krosno KDT 12 Brak NIE
16 Bodnar Tymoteusz Krosno KDT 12 Brak TAK
17 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne KDT 12 Po Jednych Piniondzach TAK
18 Boho Anna Ustrzyki Dolne KDT 12 Brak TAK
19 Brzeska Emilia Jedlnia-Letnisko KDT 12 - TAK
20 Burz-Paradowska Jowita Rzeszów KDT 12 Byledomety TAK
21 Caban Maciej Dobieszyn KDT 24 Kb Athletic Zręcin NIE
22 Chojnacki Wiktor Dwernik KDT 24 Dwernik Kamień Trail TAK
23 Cypcar Elżbieta Ladzin KDT 12 Brak NIE
24 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne KDT 24 Brak TAK
25 Ćwiąkała Halina Krosno KDT 12 Athletic Zręcin TAK
26 Dąbrowski Tomasz Rzeszów KDT 24 Carpathian Runners NIE
27 Dobrzanska Anna Sędziszów Małopolski KDT 24 Brak NIE
28 Dołek Jarek Zarzecze K. Boguchwały KDT 24 Brak NIE
29 Dubiel Szymon Gać KDT 12 Brak TAK
30 Dubiel Łukasz Gać KDT 12 Po Jednych Piniondzach TAK
31 Dudek Marian Sanok KDT 12 Pogo Luto NIE
32 Dydak Katarzyna Gwoznica Dolna KDT 24 Brak NIE
33 Dziuban Katarzyna Orelec KDT 24 Gallopem Czy Gallowayem TAK
34 Epa Karolina Jasło KDT 12 Pzu Sport Team TAK
35 Filipiński Bartosz Łańcut KDT 24 Fboomer NIE
36 Fircowicz Piotr Lutowiska KDT 12 Otryt Lutowiska NIE
37 Fornal Ewelina Rzeszów KDT 12 Brak TAK
38 Fornal Jacek Głowienka KDT 12 Brak TAK
39 Frankowska Joanna Cisna KDT 24 Brak TAK
40 Gajda Roman Jaszczew KDT 24 Muks Podkarpacie Jedlicze TAK
41 Gajek Magdalena Czółna KDT 24 Wieś Tańczy I Biega TAK
42 Gajek Grzegorz Czółna KDT 24 Wieś Tańczy I Biega TAK
43 Gałązka Tomasz Gorzkowice KDT 12 Brak TAK
44 Gierczak Olgierd Rzeszów KDT 12 Po Jednych Piniondzach NIE
45 Gierula Grzegorz Łężany KDT 12 Kb Athletic Zręcin NIE
46 Grabowski Mateusz Komańcza KDT 24 Gopr Bieszczady TAK
47 Gulka Krystian Przeworsk KDT 12 O La Boga Co Ja Czynię NIE
48 Gut Marcin Łańcut KDT 24 Ural Biker TAK
49 Halgas Sławomir Będzin KDT 24 Kamień Dwernik Trial TAK
50 Hałgas Marcel Będzin KDT 12 Kamień Dwernik Trial TAK
51 Hałgas Anna Będzin KDT 24 Kamień Dwernik Trial TAK
52 Hamryszczak Rafał Przemyśl KDT 12 Sp 11 Przemyśl NIE
53 Harłacz Artur Przemyśl KDT 12 Brak NIE
54 Haszto Zdzisław Leżajsk KDT 12 Nowosarzyńska Grupa Biegowa NIE
55 Henzel Agnieszka Jasło KDT 12 Brak NIE
56 Hołowaty Renata Wysoczany KDT 12 Sanok Biega NIE
57 Horak Monika Przemyśl KDT 12 Blok_B TAK
58 Hryszko Robert , KDT 24 Brak TAK
59 Jakubowicz-Czachur Katarzyna Ustrzyki Dolne KDT 24 Team Florek TAK
60 Jaracz Marcin Krosno KDT 24 Domowaenergia.com.pl TAK
61 Jarema Maciej Cisna KDT 24 Lokomotiv Majdan TAK
62 Jasionowicz Grzegorz Osiek Jasielski KDT 24 Bfc TAK
63 Jędrzejczyk Agnieszka Rzeszów KDT 24 Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
64 Józefczyk Tomasz Krosno KDT 24 Posmakuj Run Team TAK
65 Józefczyk Jakub Rymanów KDT 12 Finisz Rymanów TAK
66 Kapes Hubert Brzegi Górne KDT 12 Brak TAK
67 Karski Jacek Lublin KDT 12 Brak NIE
68 Kawecki Mateusz Limanowa KDT 24 Brak NIE
69 Kisielewicz Marcin Krosno KDT 12 Athletic Zręcin NIE
70 Koba Renata Kormanice KDT 12 Blok_B NIE
71 Kolanko Michał Krościenko Wyżne KDT 24 Kilometry Oddechów / Infosoftware Polska TAK
72 Kordiasz Radoslaw Krakow KDT 12 Smok Wawelski TAK
73 Korzeniowska Joanna Lublin KDT 12 Umcs Biega NIE
74 Kotlarz Artur Kraków KDT 24 Brak NIE
75 Kowal Wojciech Tomaszów Lubelski KDT 12 Brak NIE
76 Kozdrowicz Karol Munina KDT 24 Jarosławski Biegacz TAK
77 Kozłowski Krzysztof Dybawka KDT 24 Przemyski Klub Biegacza TAK
78 Krajewski Jakub Orelec KDT 24 Kilometry Oddechów NIE
79 Krawiec Alan Grzęska KDT 12 Brak TAK
80 Krudysz Przemysław Jarosław KDT 12 Triathlon Jarosław/ Motyka Team NIE
81 Krukar Adam Iwonicz KDT 12 Finisz Rymanów NIE
82 Krukar Michał Iwonicz Zdrój KDT 24 Finisz Rymanów TAK
83 Kulig Anna Krosno KDT 12 Korczyńska Grupa Biegowa NIE
84 Kuliga Katarzyna Krosno KDT 12 Brak NIE
85 Kuliga Sławomir Krosno KDT 12 Posmakuj Run Team NIE
86 Kurdysz Marcin , KDT 24 Brak TAK
87 Latusek Daniel Zagórz KDT 12 Brak NIE
88 Latusek Joanna Zagórz KDT 12 Brak NIE
89 Latusek Katarzyna Zagórz KDT 24 Aktywni Zagórz NIE
90 Leś Michał Sanok KDT 24 Sanok Biega NIE
91 Lis-Pasionek Małgorzata Lesko KDT 12 Brak NIE
92 Łapińska Anna Przemyśl KDT 24 Jumping Stars Team Przemyśl NIE
93 Łukasiewicz Jarosław Rzeszów KDT 12 Brak NIE
94 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie KDT 24 Rapy Masters NIE
95 Makowski Kazimierz Ksawerów KDT 12 - TAK
96 Makowski Roman Pabianice KDT 24 Korona Pabianice TAK
97 Marszałek Sabina Krosno KDT 12 Jsst Wojtek Mtb NIE
98 Marszałek Ewa Rzeszów KDT 12 Krosski Remsport TAK
99 Mazan Piotra Krosno KDT 24 Finisz Rymanów/#R NIE
100 Mazurek Dariusz Stalowa Wola KDT 24 Rzeszowskie Gazele I Gepardy NIE
101 Mazurek Gocha Lublin KDT 24 Nks Zryw NIE
102 Mercik Andrzej Łężany KDT 12 Brak NIE
103 Minorowski Maciej Kraków KDT 24 K.n.n.r. TAK
104 Mironiuk Marcin Gdańsk KDT 12 Stowarzyszenie Inicjatyw Bieszczadzkich \&Quot;Przełączenie\&Quot; NIE
105 Mlaś Ireneusz Fredropol KDT 12 Ipa Przemyśl Policja NIE
106 Mleczko Grzegorz Grabownica Starzeńska KDT 24 Brak NIE
107 Molenda Marta Kraków KDT 12 Brak NIE
108 Moskal Żaneta Korczyna KDT 12 Korczyńska Grupa Biegowa NIE
109 Moskowicz Stefan Fredropol KDT 24 Przemyski Klub Biegacza NIE
110 Naziemkowski Boguslaw Morawsko KDT 24 Jarosławski Biegacz TAK
111 Niedziela Michał Jarosław KDT 24 Brak NIE
112 Nowakowska Justyna Przemyśl KDT 12 Blok B TAK
113 Nybak Beata Gdańsk KDT 12 Brak TAK
114 Nybak Piotr Gdańsk KDT 12 Brak TAK
115 Ochwat Marta Korczyna KDT 12 Korczyńska Grupa Biegowa TAK
116 Oksiutycz Marek Kraków KDT 12 Brak NIE
117 Olszewski Michał Lubawa KDT 12 Brak TAK
118 Olszewski Jarosław Kozy KDT 12 Elektrotechnika - Paweł Zieliński NIE
119 Owarzany Daniel Sanok KDT 12 Pogo Luto NIE
120 Owarzany Paulina Rzeszów KDT 12 N/D TAK
121 Pabich Jerzy Dwernik KDT 12 Brak TAK
122 Paradowski Paweł Rzeszów KDT 12 Brak TAK
123 Pasionek Bartłomiej Lesko KDT 12 Brak NIE
124 Pełczyński Sławomir Dębica KDT 24 Brak TAK
125 Pełdiak Mateusz Krosno KDT 12 Kb Athletic Zręcin / Pawko Runner Team NIE
126 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne KDT 12 Team Florek TAK
127 Pernal Dariusz Rymanów KDT 12 Finisz Rymanów NIE
128 Pierz Sławomir Iskrzynia KDT 24 Brak TAK
129 Pietrow Marta Lublin KDT 24 Brak NIE
130 Płeszka Marek Lutowiska KDT 12 Otryt Lutowiska TAK
131 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne KDT 24 Kamień Dwernik TAK
132 Porcek Maciej Łężany KDT 24 Finisz Rymanów TAK
133 Prucnal Zbigniew Jasło KDT 24 Kb Athletic Zręcin / Kowalowy Running Team NIE
134 Rachwalska Marzena Cisna KDT 12 Brak TAK
135 Rec Bartosz Krosno KDT 12 Nowy Styl Running Team NIE
136 Roczniak Bogdan Rzeszów KDT 24 Bm/Sanok Biega NIE
137 Rożek Tomasz Huta Krzeszowska KDT 12 Brak TAK
138 Różycka Dorota Jasło KDT 12 Beskidzkie Rysie Running Team TAK
139 Rygiel Marek Iwonicz Zdrój KDT 24 Brak NIE
140 Sałdan Krzysztof Buszkowice KDT 12 Brak TAK
141 Sałdan Grzegorz Buszkowice KDT 12 Azs Awf Kraków Masters TAK
142 Sałdan Barbara Buszkowice KDT 12 Brak TAK
143 Sidor Radosław Widacz KDT 24 Posmakuj Run Team NIE
144 Sidor Sabina Widacz KDT 12 Posmakuj Run Team NIE
145 Sidor Dawid Widacz KDT 12 Posmakuj Run Team NIE
146 Siedlaczek Zbigniew Lublin KDT 24 Brak NIE
147 Siedlaczek Zbigniew Lublin KDT 24 Brak NIE
148 Smerecka Małgorzata Targowiska KDT 12 Posmakuj Run Team TAK
149 Smerecki Maciej Targowiska KDT 24 Posmakuj Run Team TAK
150 Starzyński Marcin Ustrzyki Dolne KDT 24 Team Florek NIE
151 Stec Mariusz Rzeszów KDT 24 21Blog NIE
152 Strzelecki Robert Ustrzyki Dolne KDT 24 Brak TAK
153 Sulik Anna Skopanie KDT 12 Brak NIE
154 Szmist Jarosław Świerzowa Polska KDT 12 Kb Athletic Zrecin TAK
155 Szuba Dariusz Korczyna KDT 12 Korczyńska Grupa Biegowa NIE
156 Ścibor Jarosław Przemyśl KDT 12 5 Batalion Strzelców Podhalańskich NIE
157 Ślanda Maciej Grodzisko Dolne KDT 24 Ks Janusze NIE
158 Świdziński Tomasz Kraków KDT 24 Lokomotiv Majdan NIE
159 Taraciński Marcin Ustrzyki Dolne KDT 24 Tara-Auto/Us-3-Ki TAK
160 Tomala Grzegorz Sanok KDT 12 Sanok Biega NIE
161 Trąbka-Więcław Katarzyna Kraków KDT 12 Azs Awf Kraków Masters TAK
162 Twardeusz Wojciech Ustrzyki Dolne KDT 12 Się Pływa, Się Skacze :) TAK
163 Uhrin Stanislav Prešov 1 KDT 24 Presovtrailrun NIE
164 Ujma Stanisław Przeworsk KDT 12 Galicja Biega TAK
165 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne KDT 12 Solina Team NIE
166 Wieczorek Szymon Poznań KDT 12 Poznań TAK
167 Więcław Jacek Kraków KDT 24 Azs Awf Kraków Masters NIE
168 Włoch Sławomir Krosno KDT 24 Brak TAK
169 Wnuk Justyna Iwonicz KDT 12 Harde Dziki NIE
170 Wnuk Jacek Iwonicz KDT 12 Harde Dziki NIE
171 Wrótniak Kamila Sanok KDT 12 Brak NIE
172 Zajaczkowski Rafał Świerzowa Polska KDT 24 Niekoniecznie Dobiegniemy TAK
173 Zaremba Maciej Ksawerów KDT 12 Brak TAK
174 Zimak Sebastian Zarszyn KDT 12 Brak NIE
175 Zontek Paweł Błażowa KDT 12 Po Jednych Piniądzach TAK
176 Żurawski Bartek Chicago KDT 24 Trenuj Z Kosterem TAK