Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

VII SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. Edmunda Jaworskiego
SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

Miejsce i termin: Skierniewice, 2024-09-01
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

KONTAKT
tel. (46) 833 28 95
Opis zawodów: Bieg ulicami Skierniewic na dystansie 10 km
Start/Meta: Rynek
BIuro zawodów w dniu 31.08.2024 w siedzibie OSiR Skierniewice przy ul pomologicznej 10
Biuro zawodów w dniu zawodów w miasteczku biegowym na rynku
Bieg jest drugim z etapów SKIERNIEWICKIEJ TRIADY BIEGOWEJ

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę do 12.08.2024 - wpisowe 70 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Zapisy i płatności w dniu biegu w miarę dostępności pakietów - wpisowe 90 zł - organizator nie gwarantuje pełnego pakietu i medalu
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biniszewski Paweł Wilków Drugi bieg 10 km Brak TAK
2 Błażyński Seweryn Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
3 Broniarek Pamela Skierniewice bieg 10 km Uks Nawa Skierniewice TAK
4 Bryl Michał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
5 Brytan Patryk Skierniewice bieg 10 km Brak
6 Celmer Zuzanna Warszawa bieg 10 km Brak
7 Choromański Leszek Warszawa bieg 10 km Brak TAK
8 Choromańsla Ewa Warszawa bieg 10 km None TAK
9 Czuba Łukasz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
10 Dąbrowski Piotr Mokra Lewa bieg 10 km Brak TAK
11 Dąbrowski Piotr Mokra Lewa bieg 10 km Brak
12 Dobrosz Michał Łódź bieg 10 km Rysioteam TAK
13 Dziąg Sylwester Żyrardów bieg 10 km Run De Girard TAK
14 Dzięcielewski Michał Brzeziny bieg 10 km Body-Rehab
15 Filipczak Michał Rawa Mazowiecka bieg 10 km Aqua Fit&Amp;Gym
16 Firek Piotr Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
17 Grażyna Kobielska Grażyna Mrozy bieg 10 km Brak
18 Grochulski Rafał Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
19 Grzelec Bartłomiej Skierniewice bieg 10 km - TAK
20 Jagielski Witold Warszawa bieg 10 km Imr Team
21 Kantorek Piotr Skierniewice bieg 10 km Brak
22 Klepaczka Piotr Skierniewice bieg 10 km Brak
23 Kłosiński Przemysław Skierniewice bieg 10 km Brak
24 Kosiorek Daniel Łowicz bieg 10 km Velo Łowicz
25 Krawczyk Marcin Skierniewice bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team
26 Kuśmierz Jerzy Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
27 Łapiński Przemysław Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
28 Łapiński Janusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km Mario Team TAK
29 Łęgosz Piotr Złotoria bieg 10 km Km Psp Toruń TAK
30 Łobacz Michał Warszawa bieg 10 km Run Goku Team TAK
31 Łuczywek Mariusz Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
32 Łuczywek Paweł Skierniewice bieg 10 km Brak
33 Malinowski Jarosław Żyrardów bieg 10 km Malina Biega TAK
34 Markowicz Wojciech Skierniewice bieg 10 km Brak
35 Markowski Jakub Skierniewice bieg 10 km Brak
36 Michalak Rafał Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
37 Mikulski Tomasz Kampinos bieg 10 km Uks Filipides Teresin
38 Nowak Adam Skierniewice bieg 10 km Brak
39 Piasecka Urszula Skierniewice bieg 10 km Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
40 Piechota Karol Skierniewice bieg 10 km Brak
41 Pilich Piotr Łowicz bieg 10 km Goszczycki Team
42 Piorun Dawid Łowicz bieg 10 km Brak TAK
43 Piorun Ewelina Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
44 Piorun Paweł Skierniewice bieg 10 km Parkrun TAK
45 Piórkowska Anna Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniwwice TAK
46 Piórkowska Ewa Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniwwice TAK
47 Piórkowski Jarosław Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniwwice TAK
48 Piórkowski Leszek Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniwwice TAK
49 Pociech Marek Korytów bieg 10 km Brak
50 Pociech Marek Korytów bieg 10 km Brak TAK
51 Pokrop Agnieszka Skierniewice bieg 10 km Natalia Tomasiak Górski Styl Team TAK
52 Przybyszewski Radosław Skierniewice bieg 10 km Brak
53 Rutkowski Mateusz Skierniewice bieg 10 km Brak
54 Sikorski Mateusz Sochaczew bieg 10 km Ocr Sochaczew
55 Skorupa Kamil Kornelin bieg 10 km Uks Filipides Teresin TAK
56 Socichowska Katarzyna Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
57 Stodolna Joanna Skierniewice bieg 10 km Brak
58 Stodolna Joanna Skierniewice bieg 10 km Brak TAK
59 Szymański Marek Skierniewice bieg 10 km Brak
60 Urbański Mariusz Skierniewice bieg 10 km Brak
61 Walędziak Łukasz Otolice bieg 10 km Brak
62 Wieczorek Marcin Dąbrowice bieg 10 km Brak TAK
63 Witczak Piotr Skierniewice bieg 10 km Brak
64 Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka bieg 10 km #Zaliniametyteam TAK
65 Woźniak Łukasz Józefosław bieg 10 km Brak TAK
66 Wójt Lidia Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
67 Wójt Lidia Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
68 Zielińska Sylwia Skierniewi bieg 10 km Brak
69 Ziółkowska Paulina Żyrardów bieg 10 km -
70 Ziółkowska Paulina Żyrardów bieg 10 km -
71 Zwolinski Jarosław Skierniewice bieg 10 km Parkrun Skierniewice
72 Zys Krystian Skierniewice bieg 10 km Brak TAK