Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XXVIII BIEGI EKOLOGICZNE

Miejsce i termin: Urszulin, 2024-04-28
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Urszulin

PARTNERZY
Zespół Szkół w Urszulinie
Klub Sportowy Polesie Urszulin
Gminny Ośrodek Kultury w Urszulinie
Opis zawodów: W ramach zawodow odbędą się biegi na dystansach 5 km i 10 km oraz biegi dzieci wg. kategorii wiekowych
START/META i Biuro Zawodów Targowisko gminne w Urszulinie ul. Szkolna

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Udział bezpłatny
Zapisy przez stronę do 21.04.2024
lub w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Pełny pakiet otrzyma pierwszych 100 odbierających zawodników na dystansach 5 i 10 km w biurze zawodów przed biegiem
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bielecki Paweł Włodawa bieg 10 km Brak NIE
2 Górski Bartosz Urszulin bieg 5 km No Idea Team NIE
3 Iwanicki Władysław Łęczna bieg 10 km Lw.bogdanka NIE
4 Kotarski Jakub Cyców bieg 10 km Brak NIE
5 Kozioł Michał Zawadówka biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Bitwuś NIE
6 Kozioł Tomasz Zawadówka bieg 10 km Chełm Biega NIE
7 Matyjaszczyk Kamil Łęczna bieg 10 km Łęczna Biega NIE
8 Matyjaszczyk Zofia Łęczna biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Łęczna Biega NIE
9 Matyjaszczyk Wojciech Łęczna biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Łęczna Biega NIE
10 Matyjaszczyk Bartosz Łęczna biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Łęczna Biega NIE
11 Michaluta Jakub Urszulin biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Brak NIE
12 Prill Witold Urszulin bieg 5 km Lw Bogdanka NIE
13 Prill Witold Urszulin bieg 10 km Lw Bogdanka NIE
14 Pytka Henryk Łęczna bieg 10 km Lw Bogdanka Sa NIE
15 Pytka Henryk Łęczna biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Lw Bogdanka Sa NIE
16 Rzędzian Błażej Witanióy biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Łęczna Biega NIE
17 Rzędzian Miłosz Witaniów biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Łęczna Biega NIE
18 Siroń Jagoda Cyców biegi dzieci wg. kategorii wiekowych Brak NIE
19 Śliwa Andrzej Łęczna bieg 5 km Brak NIE
20 Śliwa Teresa Łęczna bieg 5 km Brak NIE
21 Śliwa Teresa Łęczna bieg 5 km Brak NIE
22 Woźniak Mateusz Sosnowica bieg 5 km Brak NIE