Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V BIEG UNIWERSAŁU POŁANIECKIEGO
bieg

Miejsce i termin: Połaniec, 2024-05-25
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Running Połaniec.
Miasto i Gmina Połaniec

PARTNERZY
Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu
Centrum Kultur i Sztuki
OSiR Połaniec

KONTAKT
Sebastian tel. +48 603 671 129
Mariusz tel.+ 48 608 233 104
Paweł. +48 725 484 433
email:runningpolaniec@wp.pl
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędzie się bieg na dystansie 10 km i marsz NW 8 km.
START/META i Biuro Zawodów: rejon Kopca Kościuszki w Połańcu

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i wpłaty przez stronę do 20.05.2024, wpisowe;
- bieg 60 zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Zapisy w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów, wpisowe;
- bieg 80 zł
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Białek Małgorzata Skopanie bieg Brak TAK
2 Ciepiela Lidia Bogoria marsz NW Brak TAK
3 Ciepiela Barbara Staszow marsz NW Brak TAK
4 Czarnota Andrzej Handzlówka marsz NW Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub
5 Czarnota Wanda Handzlówka marsz NW Z Nurtem Sawy Nordic Walking Klub
6 Dołomisiewicz Sławomir Oględów bieg Brak TAK
7 Dołomisiewicz Michał Oględów bieg Brak TAK
8 Domaradzka Małgorzata Rzeszów bieg Bt Wagabunda TAK
9 Domaradzki Grzegorz Rzeszów bieg Bt Wagabunda TAK
10 Dudziński Piotr Rzeszów bieg Podium
11 Fredo Sławomir Annopol bieg Brak TAK
12 Gagat Mateusz Ostrowiec Świętokrzyski bieg 10Śbot/103Blp/1Klp TAK
13 Gancarz Zbigniew Mielec marsz NW Iskra Mielec
14 Górniak Marcin Rybitwy bieg Brak
15 Guziec Krzysztof Dębica bieg Brak
16 Iwan Kamil Huta Nowa bieg Dream Team Wokół Łysej Góry
17 Juszczak Mariusz Paris bieg Brak
18 Kaczmarczyk Marcin Połaniec bieg Brak
19 Kałamaga Dominik Kielce bieg Brak TAK
20 Karcz Anna Borków marsz NW Świętokrzyska Szkoła Nordic Walking
21 Kraj Aleksandra Janowice bieg Brak
22 Krząstek Danuta Tarnobrzeg bieg Ks Harpagan Tarnobrzeg TAK
23 Krząstek Zbigniew Tarnobrzeg bieg Ks Harpagan Tarnobrzeg TAK
24 Matysiak Agnieszka Tarnobrzeg bieg Kopalnia Mocy Tarnobrzeg
25 Mączka Katarzyna Staszów bieg Wot/Biegaczki Udawaczki
26 Mikołaj Mikołajczyk Kielce marsz NW Świętokrzyska Szkoła Nording Walking
27 Mikołajczyk Anka Kielce marsz NW Świetokrzyska Szkoła Nording Walking
28 Minner Maria Górno marsz NW Brak
29 Minner Roman Górno bieg Majonez Kielecki Active Team
30 Musialik Magdalena Rzeszów bieg Rzeszowskie Gazele I Gepardy
31 Ozdoba Łukasz Sandomierz bieg Brak
32 Pasek Rafał Kraków bieg Brak TAK
33 Pawlik Anna Czernica bieg Brak
34 Pawłowski Andrzej Tarnobrzeg bieg Witar Tarnobrzeg
35 Pytlos Piotr Kielce bieg Brak TAK
36 Ryba Piotr Dębica bieg Maratończyk Dębica
37 Siudak Anna Tarnobrzeg bieg Brak
38 Siudak Jerzy Tarnobrzeg bieg Brak
39 Stachurska Lidia Rytwiany marsz NW Brak TAK
40 Stachurski Paweł Kraków bieg Brak TAK
41 Stachurski Jerzy Rytwiany bieg Brak TAK
42 Stec Michał Dębica bieg Brak
43 Stępień Tomasz Połaniec bieg Brak TAK
44 Stępień Dorota Bilcza marsz NW Świętokrzyska Szkoła Nordic Walking
45 Stępień-Walas Luiza Staszów bieg Biegaczki Udawaczki
46 Szwajkowski Tomasz Piekoszów bieg Brak
47 Szwajkowski Tomasz Piekoszów bieg Brak
48 Śledź Monika Tarnobrzeg bieg Biegowe Czwartki TAK
49 Święch Anna Strzyżów bieg Podium
50 Telka Paweł Kielce bieg Brak
51 Typiak Sylwia Stalowa Wola bieg Brak
52 Węcek Katarzyna Kielce marsz NW Świętokrzyska Szkoła Nordic Walking
53 Wiatrowski Piotr Rzeszów bieg Brak TAK
54 Wiatrowski Szymon Połaniec bieg Brak TAK
55 Wiktor Dawid Mielec marsz NW Iskra Mielec
56 Wiktor Irena Mielec marsz NW Iskra Mielec
57 Wojtasik Paweł Staszów bieg Brak TAK
58 Wszołek Paweł Połaniec bieg Brak TAK
59 Zawadzka Joanna Chmielnik bieg Meta Chmielnik
60 Zborowski Józef Staszów bieg Brak
61 Zięba Tadeusz Połaniec bieg Brak TAK
62 Żłobecki Piotr Świętomarz bieg Tervel Mountain Runner