Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
HRABIA

Miejsce i termin: Łańcut, 2023-03-12
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut

KONTAKT
tel. 501 526 512.
www.biegihrabiego.pl
Opis zawodów: Zbiórka do startu wszystkich biegów zlokalizowane będzie na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57.
Biuro biegów znajdować się będzie na terenie obiektu MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 11. marca od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 12. marca od godziny 4:00 do 11.30.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: Zapisy i płatności przez stronę zapisów od 11.12.2022 r. do 15.02.2023
Wysokość wpisowego;
do 31.12.2022 – 150zł
od 1.01.2023 do 31.01.2022 - 160 zł
od 01.02.2023 do 15.02.2023 - 200zł
Nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 140
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych: Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych: Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antończak Marek Żółkiewka HRABIA Ruch Izbica TAK
2 Bałut Piotr Markowizna HRABIA Styrobud
3 Banasik Rafał Stalowa Wola HRABIA \&Quot;Świat Formy\&Quot; Stalowa Wola TAK
4 Banasik Krzysztof Pruchnik HRABIA Brak TAK
5 Barć Piotr Wolina HRABIA Planeta Nisko TAK
6 Barszczowska Ewelina Rzeszów HRABIA Brak TAK
7 Burkowski Daniel Stalowa Wola HRABIA Brak
8 Chołka Michał Rzeszów HRABIA Brak
9 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz HRABIA Brak TAK
10 Filipiński Bartosz Łańcut HRABIA Boomer Bf TAK
11 Gajewski Michał Skarżysko-Kamienna HRABIA Akademia Innowacji Społecznych
12 Gawor Artur Stalowa Wola HRABIA Grupa Aktywni Superior Stalowa Wola
13 Idzior Tomasz Brzeziny HRABIA Brak TAK
14 Jałocha Mieczysław Przemyśl HRABIA Przemyski Klub Biegacza
15 Klimczewski Andrzej Łódź HRABIA Forever Young Łódź TAK
16 Knapik Sebastian Błędowa Tyczyńska HRABIA Butyjana.pl
17 Kochmański Tomasz Warszawa HRABIA Brak TAK
18 Kopplinger Grzegorz Rzeszów HRABIA Bbl TAK
19 Korab Robert Rzeszów HRABIA Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
20 Kot Krzysztof Rzeszów HRABIA Mpk Rzeszów TAK
21 Kotowicz Iwona Rzeszów HRABIA Podium
22 Kozdrowicz Karol Munina HRABIA Jarosławski Biegacz TAK
23 Kozieł Tadeusz Rzeszów HRABIA Szczęściarz Biega TAK
24 Kozyra Krzysztof Rzeszów HRABIA Piękne I Brodacze #Wilk_Team TAK
25 Krosman Szymon Rzeszów HRABIA Klub Biegacza T2/4 TAK
26 Kunysz Mateusz Rzeszów HRABIA Borgwarner Running Team TAK
27 Kwoka Andrzej Świlcza HRABIA Brak TAK
28 Lewandowski Miłosz Rzeszów HRABIA Podium Team
29 Łapińska Anna Przemyśl HRABIA Jumping Stars Team Przemyśl
30 Łyda Piotr Rzeszów HRABIA Brak TAK
31 Malecka-Leń Patrycja Rzeszów HRABIA Stajnia Balona TAK
32 Maronka Agnieszka Kraków HRABIA Aga
33 Maronka Agnieszka Kraków HRABIA Aga
34 Nic Jakub Maksymilianowo HRABIA Brak
35 Nykiel Grzegorz Laszczyny HRABIA Bester Sklejki TAK
36 Openchowska Monika Rzeszów HRABIA Podium
37 Piątek Robert Gać HRABIA Brak
38 Pieczonka Paweł Rzeszów HRABIA Lebiodarunningteam
39 Pieńkosz Wojciech Rzeszów HRABIA Pge Energetic Running/Podium
40 Pittner Andrzej Rzeszów HRABIA Borgwarner Running Team TAK
41 Podlasek Pawel Dębica HRABIA Dzikie Mustangi TAK
42 Pubrat Waldemar Rzeszów HRABIA Podium
43 Pyrkosz Damian Rzeszów HRABIA English Vitae TAK
44 Rogala Grzegorz Boguchwala HRABIA Brak TAK
45 Rusinek Witosław Rzeszów HRABIA Shootit TAK
46 Siwiec Stanisław Rzeszów HRABIA Resovia/Podium TAK
47 Słupek Edward Brzezówka K. Hyżnego HRABIA Brak TAK
48 Świętoniowska Justyna Wysoka Głogowska HRABIA Brak
49 Tarkowski Dawid Przemyśl HRABIA Przemyski Klub Biegacza
50 Tarkowski Dawid Przemyśl HRABIA Przemyski Klub Biegacza
51 Tarkowski Dawid Przemyśl HRABIA Przemyski Klub Biegacza
52 Tomaszek Grzegorz Kraków HRABIA Nowa Huta Team TAK
53 Walencik Marcin Lublin HRABIA Ks Tęcza TAK
54 Warzocha Paweł Niechobrz HRABIA Niechbiega
55 Włoch Sławomir Krosno HRABIA Brak TAK
56 Zajączkowski Jerzy Przemyśl HRABIA Przemyski Klub Biegacza
57 Zawadzki Grzegorz Głogów Małopolski HRABIA Borgwarner Running Team TAK
58 Zawitkowski Piotr Rzeszów HRABIA Piękne I Brodacze TAK
59 Zieliński Tomasz Karlin HRABIA Ultrapiotrków TAK
60 Zieliński Michał Lublin HRABIA Dzikie Życie Run Team TAK
61 Żak Anna Krzemienna HRABIA Brak TAK